DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kosecki załamany haha
0
To jest kpina tych meczy nie da się oglądać przez tych sędziów! Kiedy oni wprowadzą te powtórki!
0
To jest kpina 3 karny w tym meczu niepodyktowany...
0
Ciekawe czy Kosecki wie że Suarez i Godin są z Urugwaju bo mam wrażenie że nie.
0
Kosa czemu się nie cieszysz?
2
Boże niech wróci Bravo i broni w Lm i La Liga. Ter Stegen nie ten poziom.
0
Nie mam pytań co zrobił Ter Stegen mógł spokojnie wyjść...
1
Ter Stegen czemu nie wyszedł???????
0
Dobrze jeszcze 1 niech im zabierze i będziemy kwita :)
0
Boże aż się prosiło by podać do Rakiticia wtedy :/
0
Ale to Kosecki pomylił Vermaelena z Ter Stegenem.
0
Messi od początku 2 połowy nie ma na co czekać.
0
W poprzednim chyba 2 i w tym już 2
1
Kosecki jest ciekawy ile chudnie bo sam by pewnie schudł i zastanawia się czy nie zostać trenerem.
1
Czy my za każdym razem musimy zostać poszkodowani przez sędziego????
0
Niech ten Kosecki już się nie odzywa. Pierwszy komentator jeszcze daje radę.
0
Nie mówcie, że już kontuzja?? :/
3
Wzruszająca historia 2 minuty mówił o tym jak Torres podawał mu piłki.
0
Haha fajna historyjka :) yyy
0
Masakra w życiu nie słyszałem gorszego komentatora...
11
Nie mogę słuchać tego Koseckiego.
0
Odśwież stream pomaga
0
Haha nie wytrzymam z tym komentarzem lekko trącony bauhaha
1
Dudka może na Gran Derbi trzymają.
1
Czemu tu jest komentarz madrycki na jakim kanale jest kataloński?
0
Aha oglądam mecz a słyszę o James Bondzie.
0
Ten 2 komentator jest słaby.
0
Już powinien być karny...
5
Ja ci odpowiem nie umiemy.
0
Nie wiem czy opłaca się oglądać w ogóle 1 połowę bo na pewno nie strzelimy w niej bramki gorzej jak stracimy.