0

Kosecki załamany haha

0

To jest kpina tych meczy nie da się oglądać przez tych sędziów! Kiedy oni wprowadzą te powtórki!

0

To jest kpina 3 karny w tym meczu niepodyktowany...

0

Ciekawe czy Kosecki wie że Suarez i Godin są z Urugwaju bo mam wrażenie że nie.

0

Kosa czemu się nie cieszysz?

2

Boże niech wróci Bravo i broni w Lm i La Liga. Ter Stegen nie ten poziom.

0

Nie mam pytań co zrobił Ter Stegen mógł spokojnie wyjść...

1

Ter Stegen czemu nie wyszedł???????

0

Dobrze jeszcze 1 niech im zabierze i będziemy kwita :)

0

Boże aż się prosiło by podać do Rakiticia wtedy :/

0

Ale to Kosecki pomylił Vermaelena z Ter Stegenem.

0

Messi od początku 2 połowy nie ma na co czekać.

0

W poprzednim chyba 2 i w tym już 2

1

Kosecki jest ciekawy ile chudnie bo sam by pewnie schudł i zastanawia się czy nie zostać trenerem.

1

Czy my za każdym razem musimy zostać poszkodowani przez sędziego????

0

Niech ten Kosecki już się nie odzywa. Pierwszy komentator jeszcze daje radę.

0

Nie mówcie, że już kontuzja?? :/

3

Wzruszająca historia 2 minuty mówił o tym jak Torres podawał mu piłki.

0

Haha fajna historyjka :) yyy

0

Masakra w życiu nie słyszałem gorszego komentatora...

11

Nie mogę słuchać tego Koseckiego.

0

Odśwież stream pomaga

0

Haha nie wytrzymam z tym komentarzem lekko trącony bauhaha

1

Dudka może na Gran Derbi trzymają.

1

Czemu tu jest komentarz madrycki na jakim kanale jest kataloński?

0

Aha oglądam mecz a słyszę o James Bondzie.

0

Ten 2 komentator jest słaby.

0

Już powinien być karny...

5

Ja ci odpowiem nie umiemy.

0

Nie wiem czy opłaca się oglądać w ogóle 1 połowę bo na pewno nie strzelimy w niej bramki gorzej jak stracimy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?