0

Żeby tu manity nie było...

2

Co on ci mógł tutaj zrobić wyloguj się plis.

2

Lider lider i po liderze.

0

Czemu oni tak chcą klepać teraz Nemyar miał mnóstwo miejsca by uderzyć.

0

Messi powinien uderzyć z pierwszej.

0

Koszulkami się zamieniliśmy?

0

Zaczynamy fatalnie..

0

Jestem w 100% przekonany że Barca w lidze zostanie. Jakby Barca odeszła to liga by straciła na atrakcyjności i co najważniejsze kasa by była mniejsza.

0

Bartra rozgrywa dobre zawody na ogórków. Lepiej nawet potrafi zagrać od Pique ale gdy przychodzi lepszy rywal nie zawsze daje radę.

5

Rakitić odbiór piłki niczym w Fifie :D

3

Te karne to on ma fatalne...

1

Messi powinien podnieść ręce.

1

Ci komentatorzy nie umieją odmieniać nazwisk piłkarzy...

0

Jaki pressing Levante O.o ?

0

Moim zdaniem Bravo powinien również zacząć bronić w LM. Po co na siłę ma grać Ter Sztejgen skoro jest gorszy. Myślę że mecze w PK powinny mu wystarczyć.

0

Boże mecz bez klopsa Ter Sztejgena jest meczem straconym niech wraca ten Bravo i niech lepiej broni w LM bo jest o niebo lepszy.

1

UU pierwszy raz nie uznali nam słusznie bramki.

1

Karny dla Barcy mogę umierać.

0

Może dlatego, że gra dziś na pomocy i zaliczył świetną asystę.

0

Pierw to my strzelmy jedną bramkę.

0

Zauważyłem, że Neymar w tym sezonie zawsze w 1 połowie gra piach, a w 2 nieco lepiej.

0

Remisujemy w 40 minucie z Levante jak może nam iść?

0

Nie było ręki....

0

Nie ma na co czekać Levante z minuty na minutę będzie grało coraz lepiej. W połowie obowiązkowo od początku Messi i Suarez w atak, a Iniesta do pomocy.

0

Czemu teraz nie hejtujecie Neymara? Wpakował się sam na 5 obrońców.

1

Jaaaki piach gramy masakra ciężko to się ogląda.

1

Neymar rozegra akcje egoistycznie nikt nic nie mówi. Munir rozegra akcje samolubnie od razu lecą hejty, a w tamtym sezonie po 2 kolejkach pewnie większość się nim podniecała...

1

Odśwież stream.

8

Busquets myśli, że chyba wygrywamy 5:0

0

Na razie gładko nie idzie goelady nie będzie tym bardziej takim składem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?