DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żeby tu manity nie było...
2
Co on ci mógł tutaj zrobić wyloguj się plis.
2
Lider lider i po liderze.
0
Czemu oni tak chcą klepać teraz Nemyar miał mnóstwo miejsca by uderzyć.
0
Messi powinien uderzyć z pierwszej.
0
Koszulkami się zamieniliśmy?
0
Zaczynamy fatalnie..
0
Jestem w 100% przekonany że Barca w lidze zostanie. Jakby Barca odeszła to liga by straciła na atrakcyjności i co najważniejsze kasa by była mniejsza.
0
Bartra rozgrywa dobre zawody na ogórków. Lepiej nawet potrafi zagrać od Pique ale gdy przychodzi lepszy rywal nie zawsze daje radę.
5
Rakitić odbiór piłki niczym w Fifie :D
3
Te karne to on ma fatalne...
1
Messi powinien podnieść ręce.
1
Ci komentatorzy nie umieją odmieniać nazwisk piłkarzy...
0
Jaki pressing Levante O.o ?
0
Moim zdaniem Bravo powinien również zacząć bronić w LM. Po co na siłę ma grać Ter Sztejgen skoro jest gorszy. Myślę że mecze w PK powinny mu wystarczyć.
0
Boże mecz bez klopsa Ter Sztejgena jest meczem straconym niech wraca ten Bravo i niech lepiej broni w LM bo jest o niebo lepszy.
1
UU pierwszy raz nie uznali nam słusznie bramki.
1
Karny dla Barcy mogę umierać.
0
Może dlatego, że gra dziś na pomocy i zaliczył świetną asystę.
0
Pierw to my strzelmy jedną bramkę.
0
Zauważyłem, że Neymar w tym sezonie zawsze w 1 połowie gra piach, a w 2 nieco lepiej.
0
Remisujemy w 40 minucie z Levante jak może nam iść?
0
Nie było ręki....
0
Nie ma na co czekać Levante z minuty na minutę będzie grało coraz lepiej. W połowie obowiązkowo od początku Messi i Suarez w atak, a Iniesta do pomocy.
0
Czemu teraz nie hejtujecie Neymara? Wpakował się sam na 5 obrońców.
1
Jaaaki piach gramy masakra ciężko to się ogląda.
1
Neymar rozegra akcje egoistycznie nikt nic nie mówi. Munir rozegra akcje samolubnie od razu lecą hejty, a w tamtym sezonie po 2 kolejkach pewnie większość się nim podniecała...
1
Odśwież stream.
8
Busquets myśli, że chyba wygrywamy 5:0
0
Na razie gładko nie idzie goelady nie będzie tym bardziej takim składem.