DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Coutinho007 Zmróżyłem oczy i zobaczyłem
1
Ej, wy z Xavim w avatarze. Co macie tam napisane?
0
Inigo ma wyraz twarzy jakby był wiecznie wkur...
0
Chciałbym podziękować wszystkim którzy nie docenili pracy Xaviego. Dzięki temu chociaż odchodzi.
11
@Encore Szkoda, że finału euro nie będzie mógł posędziować ze względu że będzie w nim grała Polska.
0
@Azi To szanse na gola rozpatrujemy tylko jak się trafi w bramkę, inaczej jej nie było?
0
Nie wierze ośmieszyliśmy po raz kolejny Real Madryt, tym razem 4:0 na Bernabeu. Przecież oni z nami nigdy tyle nie wygrają na Camp Nou, prawda?
Jak myślicie Xavi będzie drugim SAF tylko Barcy? Co jak co ale wejście ma mocne.
Jeszcze ten tweet Pique, boli madroli jeszcze bardziej.
0
@borys27 A jakie to ma znaczenie? W tym sezonie sukces to odpadnięcie nie ośmieszając się w 1/4 LM i 4 miejsce w lidze.
1
@HighestInTheRoom Jego też nie szanujmy. Avek nie ma nic związanego z twórczością tego człowieka.
1
@HighestInTheRoom Szanujmy się.
4
@Hogart Nie wiem czy ten komentarz to biat, co to za gdybanie? Gdyby Bilbao wykorzystało swoje szanse to byłoby 10:4 dla Bilbao. Zobacz sobie ile oddali strzałów i ile mieli xG
13
@stone80 Jakby była nim zainteresowana to uwierz że na głupie hej, też by odpowiedziała xd
10
@TR3YWAY Pewnie zrobiła to specjalnie żeby zyskać rozgłos. Do teraz nie wiedziałem kto to jest. Pomimo tego, że wiem kto to żabson, więc jej się udało.
1
Poza kontrą i setką Yamala nie mieliśmy żadnej akcji pod bramką Bilabo w drugiej połowie xd
3
Pena nigdy nie łapie piłki, nieważne jakby leciała. Niesamowite to jest.
0
Ściągnie tego Lewego?
1
Już pograne mamy Valverde kucnął i analizuje...
0
Fort co gra zawody, zero presji.
1
Z Pena i tak minimum jeszcze jedna stracimy. Strasznie elektryczny jest.
0
@katalonczyk987 A czemu mają nie zaliczyć?
0
Xavi ma taki plan na mecz, wszystko robi idealnie. A Ci tracą bramkę w pierwszej minucie i cały plan na mecz Xaviego jest zrujnowany :/
0
@Szmulek Oczywiście, że nie. Oglądam mecze i widzę jakim amatorem jest Xavi. To nie jest warsztat trenerski nawet na bienaminka La Liga.
0
Balde w końcu dobrze podał.
14
Kiedyś mając Messiego zaczynaliśmy mecz z wynikiem 1:0. Dzisiaj mając Xaviego na ławce rozpoczynamy mecz przegrywając 0:1.
1
@ProMILs Prawdziwy mężczyzna nie potrzebuje więcej niż 6h snu.
0
Jakie to Napoli jest tragiczne. Przegrywają doliczony czas i dwóch podań nie potrafią wymienić xd
1
@Bobo25 Przecież na przedniej powtórce widać, że piłka odbija się od bicepsa.
5
Tak jak mówiłem, spójrzcie na powtórki Varu. Dali taką perspektywę, że naprawdę idzie naciągnąć to na bark. Z przedniej kamery widać ewidentną rękę, dlaczego tej kamery nie uwzględniono? Generalnie niemożliwe jest uderzenie bocznym aktonem barku takiej piłki. Dlatego oczywistością było, że jest to ręka.
1
Torres Hat-trick i asysta.
2
Tutaj tylko riqui puig by pomógł.