DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Z takim składem i ławką rezerwowych 1:0 po męczarniach będzie zadowalające.
1
Ale mizerna ławka rezerwowych i mocno osłabiony pierwszy skład. Ciężki mecz się szykuje.
0
@tristan87 Sprytnie to sobie wymyślił, ale mógł przejść do ekstraklasy ryzyko gry w LM mu nie grozi.
3
@draxidox Słaby ten filmik, a tak zapowiadany. Pierwsze 25 minut to kopia filmiku Wardęgi. Jedyna nowa rzecz to przedstawienie 2 nowych dziewczynek z którymi pisal Stuu. Reszta już dawno na internecie śmigała.
0
@TR3YWAY Niedziela koło 17-18 to najlepsza pora na wypuszczenie filmu. Dzisiaj już nie będzie.
3
Bardzo ładny strzał Felixa, szkoda że to wyjął.
0
@MrPGG Oczywiście, że tak
0
Czemu Raphinha podaje jak Ferran miał wokół siebie 3 piłkarzy???
0
@Sapos93 Majorka bo ma już kartkę.
2
Rapha ładne piłki dzisiaj daje.
14
15 minut temu La Bamba pytała dlaczego Xavi ściągnął rekina zamiast Lewego xd
0
@gumaz Platki, tosty, omlet, kurczak
1
Po co i dlaczego? Powinien być rozliczony po końcu sezonu.
0
Dlaczego ten karny jest uznany jak Lewy ewidentnie się zatrzymał przed strzałem?
1
Grosik wejdzie i uratuje.
0
@Patrykl145 O co chodzi w tym filmiku.
1
Lewandowski jakie przyjęcie XD
0
Oho Lewy żółta mam deja vu.
1
@Kuba_1 PSG/Bayern, Real, Milan, Newcastle. Grupa marzeń.
0
Czemu Fati nie podawał?
6
Yamal gra 10 razy mądrzej niż Demeble, a ma 16 lat.
3
Yamal to ma pecha, za każdym razem jest bardzo blisko gola.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Spalony i to ogromny
2
Wystawiając Roberto z Alonso na obronie musisz liczyć się z tym, że zaczynasz mecz przegrywając 2 bramkami,.
0
Alonso i Roberto nie dali rady pokryć, kto by się spodziewał XD
0
Ten Onana sam się położył przy pierwszej bramce XD To jest niesamowite, że większość piłkarzy przechodzących do United magicznie zapomina jak się gra w piłkę.
3
@ObiwanKenobi Jak pracuje dwójka rodziców to zabija się np. swoje pasje i zainteresowania. A to wszystko dlatego, że instynkt kazał Ci rozsiać swoje geny.
9
@KmN Nie, po prostu priorytety w życiu się zmienily. Ludzie od życia często chcą coś więcej niż tylko wziąć kredyt na mieszkanie, zrobić dziecko i pracować.
0
Za rok Arabia już będzie miała 2 miejsca w LM. Wystarczy że sypną kase Uefie, a im się oczy zaświecą.