0

@Inko No nie ma, a oni łykają to jak pelikany, jak to farmazon jest xd

7

@partymaker Czy Ty naprawdę łyknąłeś to co napisał Natan, tylko po to żebyś miał beke z Załęckiego? Taki zapis w kontrakcie nie miałby żadnego sensu.

9

@agaFCB Pewnie się okaże, że zamiast agaFCB powinnaś mieć darekFCB ale login był zajęty.
@darekfcb no i zajęty, wszystko jasne.

7

Odcinek Ćwiąkały o Roque? Już wiem co mam myśleć o tym transferze.

3

@Kondziubarca A potem dzięki przede wszystkim piłkarzom Barcelony, mogłeś świętować mistrzostwo świata i europy.

6

@MESSIah16 Belli w pół roku zrobił więcej niż Pedri przez ostatnie 2 i pół roku.

6

@SkilledHydra16 Przecież to Valverde każdy narzucał, że robił defensywne zmiany gdy wygrywaliśmy jednym golem. Wiem, że przy Xavim to był wirtuoz, ale pamięć to macie króciutką.

0

Roberto kolejny pomnik i zapewnił sobie tym meczem zostanie w Barcy na następne 4 lata. Najpierw za mecz z PSG, a potem za mecz z Almerią. Gdy Xavi jest trenerem to nawet Almeria jest potężna.

0

Roberto z Lewym najbardziej hetowani xd

0

Przecież z Xavim na ławce ten sezon jest już stracony.

1

Araujo dzisiaj strasznie mizerny.

0

@Barcaa12 Idealna wysokość dla bramkarza, dobrze ustawiony. Nic niesamowitego to nie było.

2

@kuz Kane by dał sam bez Ter Stegena.

1

Za pieniądze wydane na Raphe i Lewandowskiego mielibyśmy Kane, troszkę śmieszne.

7

Tyle przepalonych pieniędzy po odejściu Neymara, a my dalej nie kupiliśmy skrzydłowego na miarę Barcelony xd

0

Xavi po meczu: "Romeu zagrał bardzo dobre spotkanie, był lepszy od piłkarzy Antwerpi, zabrakło szczęścia."

4

To ja nie wiem jak my mamy wygrać w1/8 bez Roberto.

0

Haha Roberto wreszcie zszedł, La Rambla zadowolona.

5

Kounde jest tragiczny w ostatnim miesiącu.

0

Wiem, że my to z każdym możemy mieć problemy, ale w sumie z takich topowych drużyn do jedynie w 1/8 czeka na nas Inter i może PSG. Napoli w tym sezonie jest słabiutkie. Powiedziałbym, że PSV jest o wiele lepsze od Napoli.

4

@ludnek Kwestia nastawiania do życia. Prawda jest taka że 90% dorosłych ludzi żyje taka rutyną.

2

0

@clyde Śnieg? A na co to komu potrzebne?

0

Przecież z grupy wychodzą teraz praktycznie 3 drużyny. Trochę szczęścia i sama wygrana z Austria może dać awans.

0

@Firestone No i Raphinha ale w sezonie 22/23. A też jest plackiem słabym.

3

@FanBarcYxD Pewnie nie wysłałes kowali 3 serduszek co 4 sekundy.

0

@TR3YWAY Wygląda 1:1 jak Bellingham, niegłupie. Jak będzie gorszy, to podczas klasyku podmienimy ich w szatni.

5

Buahaha Romeu, bo kto inny, by tak zagrał xd

7

Gramy jak równy z równym z Alaves, niesamowite xd

3

Rapha po wejściu dwa podania, dwa do nikogo, ciekawe się zapowiada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?