DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Inko No nie ma, a oni łykają to jak pelikany, jak to farmazon jest xd
7
@partymaker Czy Ty naprawdę łyknąłeś to co napisał Natan, tylko po to żebyś miał beke z Załęckiego? Taki zapis w kontrakcie nie miałby żadnego sensu.
9
@agaFCB Pewnie się okaże, że zamiast agaFCB powinnaś mieć darekFCB ale login był zajęty.
@darekfcb no i zajęty, wszystko jasne.
7
Odcinek Ćwiąkały o Roque? Już wiem co mam myśleć o tym transferze.
3
@Kondziubarca A potem dzięki przede wszystkim piłkarzom Barcelony, mogłeś świętować mistrzostwo świata i europy.
6
@MESSIah16 Belli w pół roku zrobił więcej niż Pedri przez ostatnie 2 i pół roku.
6
@SkilledHydra16 Przecież to Valverde każdy narzucał, że robił defensywne zmiany gdy wygrywaliśmy jednym golem. Wiem, że przy Xavim to był wirtuoz, ale pamięć to macie króciutką.
0
Roberto kolejny pomnik i zapewnił sobie tym meczem zostanie w Barcy na następne 4 lata. Najpierw za mecz z PSG, a potem za mecz z Almerią. Gdy Xavi jest trenerem to nawet Almeria jest potężna.
0
Roberto z Lewym najbardziej hetowani xd
0
Przecież z Xavim na ławce ten sezon jest już stracony.
1
Araujo dzisiaj strasznie mizerny.
0
@Barcaa12 Idealna wysokość dla bramkarza, dobrze ustawiony. Nic niesamowitego to nie było.
2
@kuz Kane by dał sam bez Ter Stegena.
1
Za pieniądze wydane na Raphe i Lewandowskiego mielibyśmy Kane, troszkę śmieszne.
7
Tyle przepalonych pieniędzy po odejściu Neymara, a my dalej nie kupiliśmy skrzydłowego na miarę Barcelony xd
0
Xavi po meczu: "Romeu zagrał bardzo dobre spotkanie, był lepszy od piłkarzy Antwerpi, zabrakło szczęścia."
4
To ja nie wiem jak my mamy wygrać w1/8 bez Roberto.
0
Haha Roberto wreszcie zszedł, La Rambla zadowolona.
5
Kounde jest tragiczny w ostatnim miesiącu.
0
Wiem, że my to z każdym możemy mieć problemy, ale w sumie z takich topowych drużyn do jedynie w 1/8 czeka na nas Inter i może PSG. Napoli w tym sezonie jest słabiutkie. Powiedziałbym, że PSV jest o wiele lepsze od Napoli.
4
@ludnek Kwestia nastawiania do życia. Prawda jest taka że 90% dorosłych ludzi żyje taka rutyną.
2
Leak trailera GTA 6
https://x.com/gta6trailerleak/status/1731795100546539836
0
@clyde Śnieg? A na co to komu potrzebne?
0
Przecież z grupy wychodzą teraz praktycznie 3 drużyny. Trochę szczęścia i sama wygrana z Austria może dać awans.
0
@Firestone No i Raphinha ale w sezonie 22/23. A też jest plackiem słabym.
3
@FanBarcYxD Pewnie nie wysłałes kowali 3 serduszek co 4 sekundy.
0
@TR3YWAY Wygląda 1:1 jak Bellingham, niegłupie. Jak będzie gorszy, to podczas klasyku podmienimy ich w szatni.
5
Buahaha Romeu, bo kto inny, by tak zagrał xd
7
Gramy jak równy z równym z Alaves, niesamowite xd
3
Rapha po wejściu dwa podania, dwa do nikogo, ciekawe się zapowiada.