2

@gukwa oglądam Barcelone od 15 lat i jestem oficjalnym socios klubu

2

Robert, w moim personalnym rankingu najlepszy napastnik w historii Barcelony

0

Przecież ta posada, którą piastuje Deco to krytyczna rola w zespole.
Tutaj potrzebny jest zmysł i doświadczenie biznesowe.
Jakie to jest miałkie, że łączy się osiągnięcia w piłce z tym, że ktoś będzie dobrze ogarniętym operacyjnie gościem.

1

@gukwa strzelam, że autor tego postu ma max 14 lat

0

A gdzie jest Deco???

1

Czy to jest jakiś znajomy DECO??

1

Deco zapowiada...
Czy ktoś może wymienić TOP3 sukcesy DECO jako obecnego dyrektora???

0

@ini_barca no zajebiście, jakby nie patrzeć to ratuje ten klub

0

@adamek20151 Chodzi mi o sukcesy w obecnej roli jaką sprawuje

0

Czy ktoś może wymienić TOP3 sukcesy DECO ?

1

"Chiesa był już na celowniku Barçy zeszłego lata, ale klub nie mógł rozpocząć negocjacji ze względu na trudną sytuację ekonomiczną"

a to niby teraz sytuacja ekonomiczna jest dobra xD?

0

Póki co chyba największy sukces Deco

1

Hahahah najlepszy zawodnik ostatniego sezonu, masę asyst, wizja gry dobre zgranie z Lewym a oni go wypychają. Ten klub to jest jednak cyrk. Brazylijczyk za 60 milionów, który łącznie zagrał może z 60 min, wypychanie najlepszego zawodnika, zakontraktowanie Olmo, gdzie mamy 1000 innych graczy o podobnym poziomie a nawet lepszym. Brak konkretnego transferu skrzydłowego, który zmieniłbym Rafinie, który gra w kratkę, nie ma dryblingu i czasami wyjdzie mu ostatnie podanie , czyli wszystko to co umieją zawodnicy z środka tabeli Premier Laguage. Czy ktoś to w ogóle ogarnia XDD

3

100 zawodników w jedno miejsce
Czy ktoś sprawdzał kompetencje biznesowe DECO????
Czy osoba, która zajmowała się kopaniem w piłkę jest równie dobrym i sprawnym analitykiem biznesowym?? bo tak tą funkcje trzeb nazwać -- czy ma analityczny umysł, umie "przewidywać" przyszłość?? Bo póki co widzę tysięczny transfer na zajętą pozycje, podważanie statusu najlepszego zawodnika ostatniego sezonu i transfer brazylijczyka za 60 milionów.

O co to chodzi???

0

Robert krul!1!!!

2

Koncowka okna transferowego , sklad wyglada tak jak za czawiego, olmo nie zarejestrowany, flick bez tlumacza. Czy ten niemiec juz sie jorgnal gdzie wyladowal i ze nie ma tutaj niemieckiego porzadku i ladu xD?

0

@Litman jesli on odejdzie najlepszy zawodnik ostatniego sezonu to nie ma juz ratunku

2

@KrzysekFCB szczegolnie jak masz chodzic z przypietym portfelem do spodni zeby ci nikt go nie zajebal czy innego zegarka

16

hahahah najlepszy zawodnik ostatenigo sezonu , mase asyst, wizja gry a oni go wypychaja. Ten klub to jest jednak dramat. Deco byly pilkarz odpowiedzialny za transfer Roque za 60 milionów powinien ustąpić miejsca dla profesjonalisty!!1 spojrzcie jak sie rozwija systemowo real, jakie madre decyzje byly podejmowane po odejsciu CR7 to sie w glowie nie miesci co tutaj sie wyprawia

0

Czy Raphinia nie miał wyginać z klubu???

2

Hala Madrid!!!!!!!!!!!!!!

0

@siara10 18-nasto latkowie, którzy mają realnie rywalizować z Relem naszpikowym gwiazdami po 200 mln euro xD. Niezle Cie jebnelo.

0

@Rarenzio Nie? dlaczego

0

@siara10 wymień 2 nazwiska, które mogłyby zastąpić Lewego - tylko realna

2

@redman83 Chłopie sezon się jeszcze nie zaczął i ty mówisz , że piłki nie potrafi przyjąć !!1??

Lewandowski - średnia bramek - 0,62
Thierry Henry - 0,40
Suarez - 0,69 (mając do dyspozycji Messiego / Ney)
Eto - 0,65
Rivaldo - 0,55
Neymar - 0,56
Maradona - 0,66
Ferran Torres - 0,22

Zejdźcie na ziemie pseudo znawcy i krytycy Lewandowskiego

2

@PuszkinFan Chłopie sezon się jeszcze nie zaczął i ty mówisz o tym, że nie wykręca liczb. !!1??

Lewandowski - średnia bramek - 0,62
Thierry Henry - 0,40
Suarez - 0,69 (mając do dyspozycji Messiego / Ney)
Eto - 0,65
Rivaldo - 0,55
Neymar - 0,56
Maradona - 0,66
Ferran Torres - 0,22

Zejdźcie na ziemie pseudo znawcy i krytycy Lewandowskiego

0

Robert to piłkarz pokroju Messiego, Pele czy Maradony. To inni mają biegać i pressować.
On jest od tzw: magic last touch - ostatniego magicznego dotknięcia jak to mówił znakomity trener Apostolos Terzis. Także beka z tych wszystkich pseudo ekspertów co narzekają na Roberta.

6

Macie swoich 17 latków którzy mieli być w 1 zespole zamiast glosnych transferow hahaha beka

1

xavi wruć potrzebne jest dna barcelony

2

Macie swoich 17 latków którzy mieli być w 1 zespole zamiast glosnych transferow beka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?