0

GauchoR80

Dla mnie bardzo to uprosciles. A Real takze gra atakiem pozycyjnym, na SB grajac ze slabszymi jest czesto do tego niemal zmuszony. Problem w tym, ze tam nie kazdy to potrafi grac, ale Benzema i Özil (jesli jest w formie) sa w tym na pewno dobrzy. Dlatego tym bardziej tam brakuje jeszcze kogos kreatywnego.

0

ShawnC

A moim zdaniem krzywdzi. To samo robi wiekszosc plebiscytow, gdzie na pierwszym planie sa przewaznie gracze ofensywni.

0

GauchoR80

Nie chce bronic Pyrzo, ale skoro w swoim komentarzu zaznaczyl, ze to jego zawodzi, wiec chyba ma prawo do takiej opinii.
Nie do konca zgodze sie z pkt. 3. W Realu pasowalby przede wszystkim ktos, kto ma przeglad pola, kto potrafilby odciazyc Xabiego Alonso. Szczegolnie, gdy ten nie ma formy. A do tego potrzeba pilkarza z najwyzszej polki, z technika, cierpliwoscia i oczami dookola glowy. "Dobry i szybki", to zdecydowanie za malo.

0

Pyrzo, dalem Ci plusa. Ciekawe, czy to oznacza, ze ogladam mecze:)

0

Artykul krzywdzacy zawodnikow z defensywy, takich jak Alves i Pique. Ale przeciez chilijska gazeta ma prawo do euforii, szczegolnie po tak dobrym meczu Alexisa. Tak sobie wyobrazam, gdyby na miejscu Sancheza, to jakis Polak tak ladnie wszedl do ekipy Blaugrany, co pisalyby nasze media :)

0

Skupmy sie na swojej grze, swoich bledach. Potem jeszcze to nam beda spiewac "Por que?"...

0

Wczoraj Camp Nou bylo niesamowite. Lepiej niz na Old Trafford:). Jesli potrzeba do tego takiego thrillera i tylu nerwow, to ja nie mam nic przeciwko ;)

0

Tomasz_LFP
Mam podobne zdanie.
Nie podoba mi sie usprawiedliwianie blednymi decyzjami sedziowskimi. Wole, zeby koncentrowali sie na sobie, na swojej grze. Nie chce Mourinho bis.

0

Pyrzo_Barca

Adriano jest bardzo przebojowy, ale nie wiem czy nie daje wiecej druzynie wchodzac z lawki, jako joker. Wtedy jego dynamika na podmeczonych rywali to mega atut.

0



Polecam to. Co prawda to NFL i nieco inne klimaty, ale tez potrafi zmotywowac.

0

Xavi6:)

100% racji, a swoja droga to jeden z najlepszych filmow na youtube

0

Mateuszek
podzielam Twoj optymizm i wiare w Alexisa:)

0

Fantastyczny zawodnik, ale pomijajac kwestie ewentualnej gruubej kasy za niego, jest jeszcze jeden problem. Lewonozny Hulk zabieralby przestrzen na boisku lewonoznemu Messiemu. Ja ich razem jakos nie widze niestety...

0

Eoren
Oj prosze, takie info, z bardzo popularnego zrodla, kilka dni po wreczeniu zlotej pilki...rzeczywiscie, to przeciez niewinne i takie przypadkowe...Tam gdzie wchodzi zjawisko tzw. "amerykanskich naukowcow", tam konczy sie rozrywka i zaczyna efekt przejedzenia.

0

Eoren
krytykow faktu, iz ten Messi wyniesiony na piedestal, jest tak bardzo zalezny od sporej grupy innych pilkarzy. Zobacz ilu, nawet wsrod fanow Barcy, jest krytykow stawiania Messiego na 1 miejscu(czyt. news o zlotej pilce dla Leo). Rozumiem, ze strzelanie bramek to sol tej dyscypliny, ale jesli to Messi ma spijac smietanke z osiagniec tej ekipy, to ja zwyczajnie mowie nie. A te cale badania, to zamiast zachwytu wywoluja u mnie odruch wymiotny...

0

Eoren

Takie badania to sztuka dla sztuki i argument dla krytykow. Mniej nauki, gornolotnych slow, wiecej rozrywki...

0

Kiedys smialem sie, gdy krytycy Messiego mowili, ze na niego jest hype, ze jest przereklamowany...Nadal uwazam, ze to pilkarz wybitny(chociaz nie najlepszy, bo tego nie mozna obiektywnie ocenic), ale powoli zaczynam ich rozumiec...

0

szymonst
Pisalem w cieniu Ibry, co mialo oznaczac skromnosc, mimo zdobywania waznych bramek. Titi sam sie niestety wowczas posadzil, jego forma gasla z meczu na mecz, a myslami byl przy Red Bullu, swojej corce i ogolnie zyciu prywatnym, taka prawda.
A generalnie chodzi mi o to, ze nie widze drugiego takiego odpowiednika w ataku, jak Pedro, dla Masche z obrony.

0

szymonst
W takim razie spojrz na poczatek tego sezonu,do ktorego Pedro przystepowal z pozycji "gwiazdy". Uporzadkowany, znajacy miejsce w szeregu. Malo? 2 sezony wstecz, Pedro w giga formie, zawsze w cieniu Ibry, ktory musial grac, zeby spacic te miliony. A najwieksza analogia miedzy nimi, to granie na roznych pozycjach. Pedro dzieki aktywnosci i umiejetnosci oddania strzalu z obu nog, jest rownie uniwersalny co Masche.

0

szymonst

Wlasnie kims takim jest Pedro. A tak poza tym, nawet jesli Masche mowi jedno, to pewno swoje mysli. Eks kapitan jednej z najlepszych narodowych ekip, doplacajacy do transferu, a potem, mimo wybornej formy, czesto siadajacy na lawie...Pep ma problem bogactwa i oby mial szczescie podczas tych rotacji na obronie...

0

Spokojnie, Pinto w bramce na SB. To jego rozgrywki i zwyczajnie wystep mu sie nalezy. Wpadki (nieliczne), to wynik ewentualnego braku ogrania, ale nie umiejetnosci,, bo te ma odpowiednio wysokie by grac w Barcelonie.

0

Wracal ewidentnie do formy, pressing i aktywnosc byla juz bez zarzutu. W dodatku wie jak pokonac Casillasa. Ta kontuzja to spora strata i tyle w temacie.

0

goldmetaxa

z nastepca Ronaldinho jest jak ze sw. Mikolajem - nie istnieje :)

0

tEEke

Podobny poziom techniczny? Wez nie zartuj, Ronniemu to on poki co moze buty wiazac. Nie dosc, ze R10 to byl kompletny, techniczny krol, to w dodatku przetestowali go najlepsi obroncy na swiecie. Ech...brakuje mi tego usmiechu po kazdej akcji Ronniego....

0

Cudowne dziecko cudownych kompilacji prosto z jutjuba. A potem wyjdzie naprzeciwko takiego Bilbao i sie mocno zdziwi...

0

constantine16

tym komentem trafiasz w sedno, nic dodac nic ujac

0

Alves - jak ten facet jest czasami schematyczny i przewidywalny w ataku, to tylko potwierdzil ten mecz. Wlasciwie kazde wejscie na skrzydlo i wiadomo, co bedzie robil. To powinien byc mix zawodnika, do polowy boiska Dani, a potem jakas transformacja w Cuence. Za ten mecz gora 4.
Iniesta - tyle samo co Xavi, nawet jesli sie jakos przebil, to i tak dogrywal tak nieprzyjemne pilki, ze nawet Messi w super formie z tego by nie ukrecil bata.
Fabregas - za wysoko. Momentami stlamszony, moze zaskoczony faktem, ze nikt z przeciwnikow nie traktuje go jak gwiazdy, ze na El prat trzeba cos wiecej, a potem nikt nie podbiega po koszulke (jak swego czasu to Sobiech zrobil). 6, glownie za bramke.
Messi - flop of the match, bez dwoch zdan. Odmierzal boisko tip-topami, moze podziwial jak jego korki adika kontrastuja z murawa...Wlasnie w takich meczach powinien pokazywac cos ekstra, bo co nam po jego rekordach w inncyh meczach. Jest geniuszem, ale coraz czesciej wychodzi z niego samolub...Ocena max.3
Alexis - ocena zanizona, ale nie bede sie jaral jego wystepem, bo sam mam wieksze oczekiwania. Dalbym mu 4, na pewno lepszy od Messiego.
Pedro - super wejscie, dynamika jak za dawnych lat. Widac, ze sial panike w ekipie przeciwnika.

0

natal11

moze ktos z ambicjami, kto chce jeszcze o cos powalczyc?...Moze mial dosc, ze jego fotki byly glownie z treningow i celebracji wszystkich tytulow, a udzial i zaslugi jednak znikome. W PSG, przynajmniej na poczatku, swoje pogra i kasa na koncie tez sie bedzie zgadzala.
Ja tam uwazam, ze dobrze robi i bede mu kibicowal w nowym zespole.

0

Mateuszek
myslalem, ze najbardziej zapadla Ci w pamiec jego asysta z Valencia, po ktorej Rivaldo walnal z przewrotki

0

Masche zostanie, jest najrowniej grajacym defensorem. Szkoda, ze nie wychodzi czesciej, no ale jak sie ma klopot bogactwa...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?