1

@Kondziubarca czyli tak jak myślałem

0

O co chodzi z tym znakiem zakazu skrętu w lewo na trybunie?

0

@Rl9k1nG z kryminałów to:
,,Chemia śmierci" ,,Zapisane w kościach" i ,, Zapach śmierci" Simon Beckett
,,Pacjentka" Alex Michaelides
,, Schronisko" Sam Lloyd
,,To jej wina" Andrei Mara
Thriller:
,,Na skraju załamania" B.A. Paris
Biografia:
,,Cieszę się że moja mama umarła" Janette McCurdy
,,My dzieci z dworca zoo" Christiane F.

19

,,Pierwszy sezon bez Mateu Lahoza: [...] jest on punktem odniesienia dla nas wszystkich" no to niestety widać.

2

Jak sam tylko przez połowę swojej kariery byłeś zdrowy.

1

@karci0 mój dawny nauczyciel religii mówił że to co jest napisane w Biblii to nie należy tego brać dosłownie. To że jest tam napisane że świat powstał w 7 dni może być symbolicznym przedstawieniem powstawania wszechświata od wielkiego wybuchu. Natomiast Adam i Ewa to być może symbol ewolucji człowieka.

1

@marcin62 +1 też kocham ten zapach
@clyde u mnie też

2

W jakiej formie lubicie czytać książki? W wersji papierowej, ebook czy audiobook?
Jeżeli o mnie chodzi zawsze kupuję i czytam książki w ich fizycznych formach. Kiedyś spróbowałem i wysłuchałem kawałka darmowego audiobooka, ale nie przekonało mnie to, w ogóle nie mogłem się skupić i nie wiedziałem o co chodzi :D

4

5

Filmik dla odpoczynku od tematu Dembele
https://streamable.com/0v21qp

0

No nic, wypada tylko podziękować Dembele za to, że nawet w trudnych momentach klubu nigdy nie zapominał o tym, aby dotrzymywać towarzystwa lekarzom klubowym. Dziękujemy że zawsze o nich pamiętałeś i nie zostawiłeś ich samych nawet kosztem gry na boisku.

17

7

Nie wiem jak wy, ale ja po tej zmianie logo Twittera z przyzwyczajenia chcę wcisnąć tego ,,iksa" żeby wyłączyć reklamę/wyskakujące okno itp.

11

Jako że nie będę oglądać meczu o 4:30 to napiszę na zapas:
Jaki ten Roberto jest tragiczny. Gość jest jednym z kapitanów, a nie powinien na boisko wychodzić.

3

Ja: Mamo chcę Łukasza Fabiańskiego.
Mama: Mamy Łukasza Fabiańskiego w domu
Łukasz Fabiański w domu:
https://zapodaj.net/plik-mtsc8w4Ibb

0

@Barcasub nie, ale są takie filmiki które odtwarzają się bez problemu

0

Dlaczego nie mogę odtworzyć niektórych filmików z Twittera? Pokazuje mi komunikat: ,,Nie udało się odtworzyć multimediów".

18

Instrukcje były niejasne XD
https://zapodaj.net/plik-LWiUFmHPmy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@masq niestety mam to samo. Arachnofobia nie jest sprzyjającą cechą przy pozbywania się tych stworzeń z domu.

0

@marcin62 jak będzie można ściągnąć koszulkę jako cieszynkę to wszyscy będą grać kobietami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

@bartoszplucinski jak w SpongeBob-ie
W tłustym krabie(LaRambla) wszyscy siedzą, a w kuble pomyj (Cafe Bernabeu) nie ma nikogo :D

0

O jest pytanie w ,,Postaw na milion":
Gdzie jest ulica La Rambla?

26

No to się dogadali :D
https://zapodaj.net/plik-a6rZ8JeQaP

1

@Przemek2323 czyli do studia w Warszawie już nie wróci

0

@ShawnC tylko że potem będą o tym trąbić w mediach i będzie to samo co z czarnoskórymi, czyli ludzie będą ich wspierać bo są ,,męczennikami". Najlepiej to im nie dawać rozgłosu a tym samym popularności bo o to im chodzi. Im więcej szumu wokół tego tym większe zainteresowanie.

22

Stary dobry Lewandowski
https://zapodaj.net/plik-9DbIGoWuvV

3

@Medium no tak, a co ciebie nigdy nie zaatakował obdarty że skóry niedźwiedź?

9

Call an ambulance!
But not for me!
https://streamable.com/ykq4i1

0

Ja widząc spór @MesQueUnClub96 i @HighestInTheRoom wraz z całą otoczką: ,,Panie Ferdku afera jest"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?