DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kondziubarca czyli tak jak myślałem
0
O co chodzi z tym znakiem zakazu skrętu w lewo na trybunie?
0
@Rl9k1nG z kryminałów to:
,,Chemia śmierci" ,,Zapisane w kościach" i ,, Zapach śmierci" Simon Beckett
,,Pacjentka" Alex Michaelides
,, Schronisko" Sam Lloyd
,,To jej wina" Andrei Mara
Thriller:
,,Na skraju załamania" B.A. Paris
Biografia:
,,Cieszę się że moja mama umarła" Janette McCurdy
,,My dzieci z dworca zoo" Christiane F.
19
,,Pierwszy sezon bez Mateu Lahoza: [...] jest on punktem odniesienia dla nas wszystkich" no to niestety widać.
2
Jak sam tylko przez połowę swojej kariery byłeś zdrowy.
1
@karci0 mój dawny nauczyciel religii mówił że to co jest napisane w Biblii to nie należy tego brać dosłownie. To że jest tam napisane że świat powstał w 7 dni może być symbolicznym przedstawieniem powstawania wszechświata od wielkiego wybuchu. Natomiast Adam i Ewa to być może symbol ewolucji człowieka.
1
@marcin62 +1 też kocham ten zapach
@clyde u mnie też
2
W jakiej formie lubicie czytać książki? W wersji papierowej, ebook czy audiobook?
Jeżeli o mnie chodzi zawsze kupuję i czytam książki w ich fizycznych formach. Kiedyś spróbowałem i wysłuchałem kawałka darmowego audiobooka, ale nie przekonało mnie to, w ogóle nie mogłem się skupić i nie wiedziałem o co chodzi :D
4
This is fine
https://streamable.com/g291v6
5
Filmik dla odpoczynku od tematu Dembele
https://streamable.com/0v21qp
0
No nic, wypada tylko podziękować Dembele za to, że nawet w trudnych momentach klubu nigdy nie zapominał o tym, aby dotrzymywać towarzystwa lekarzom klubowym. Dziękujemy że zawsze o nich pamiętałeś i nie zostawiłeś ich samych nawet kosztem gry na boisku.
17
Zgadzacie się z tym?
https://zapodaj.net/plik-n3jZhqBtAu
7
Nie wiem jak wy, ale ja po tej zmianie logo Twittera z przyzwyczajenia chcę wcisnąć tego ,,iksa" żeby wyłączyć reklamę/wyskakujące okno itp.
11
Jako że nie będę oglądać meczu o 4:30 to napiszę na zapas:
Jaki ten Roberto jest tragiczny. Gość jest jednym z kapitanów, a nie powinien na boisko wychodzić.
3
Ja: Mamo chcę Łukasza Fabiańskiego.
Mama: Mamy Łukasza Fabiańskiego w domu
Łukasz Fabiański w domu:
https://zapodaj.net/plik-mtsc8w4Ibb
0
@Barcasub nie, ale są takie filmiki które odtwarzają się bez problemu
0
Dlaczego nie mogę odtworzyć niektórych filmików z Twittera? Pokazuje mi komunikat: ,,Nie udało się odtworzyć multimediów".
18
Instrukcje były niejasne XD
https://zapodaj.net/plik-LWiUFmHPmy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@masq niestety mam to samo. Arachnofobia nie jest sprzyjającą cechą przy pozbywania się tych stworzeń z domu.
0
@marcin62 jak będzie można ściągnąć koszulkę jako cieszynkę to wszyscy będą grać kobietami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
@bartoszplucinski jak w SpongeBob-ie
W tłustym krabie(LaRambla) wszyscy siedzą, a w kuble pomyj (Cafe Bernabeu) nie ma nikogo :D
0
O jest pytanie w ,,Postaw na milion":
Gdzie jest ulica La Rambla?
26
No to się dogadali :D
https://zapodaj.net/plik-a6rZ8JeQaP
1
@Przemek2323 czyli do studia w Warszawie już nie wróci
0
@ShawnC tylko że potem będą o tym trąbić w mediach i będzie to samo co z czarnoskórymi, czyli ludzie będą ich wspierać bo są ,,męczennikami". Najlepiej to im nie dawać rozgłosu a tym samym popularności bo o to im chodzi. Im więcej szumu wokół tego tym większe zainteresowanie.
22
Stary dobry Lewandowski
https://zapodaj.net/plik-9DbIGoWuvV
3
@Medium no tak, a co ciebie nigdy nie zaatakował obdarty że skóry niedźwiedź?
9
Call an ambulance!
But not for me!
https://streamable.com/ykq4i1
0
Ja widząc spór @MesQueUnClub96 i @HighestInTheRoom wraz z całą otoczką: ,,Panie Ferdku afera jest"