DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tomek8756 kiedyś jak przez przypadek na mapie spojrzałem na Zakopane to mi 10 zł z konta pobrało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
1
@HighestInTheRoom owszem
0
@BordowyPtak dzisiaj na Spider-manie Poprzez multiwersum (3 raz :b )
0
@draxidox ,,bro it's a canon event"
2
@Culers a kto to magikal?
0
PSG? Jak dla was cena wynosi +100 mln euro do ceny wywoławczej.
0
Ej serio stroje do 3 sezonu Wiedźmina kupili w H&M, bo gdzieś mi taka wiadomość mignęła i nie wiem czy to prawda?
6
@matirix20 jako że Yamal gra dla Barcelony, a Guler ma grać dla realu to wybór jest prosty....Messi
0
@MessiForeverTheBest wystarczy nie wchodzić na LaRamble w trakcie meczu i z głowy :)
0
@Transu96 tylko problem jest w tym, że sędziowie w lm nie sędziują na korzyść PSG, a na korzyść realu i owszem
1
@MessiForeverTheBest takie rzeczy dzieją się po kilka razy w ciągu meczu więc nic nowego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub96 ta Setien też
1
@Fabik87 zrobił się podobny do Rutkowskiego
0
@DCHX burza to dopiero będzie na LaRambli jak Guler pójdzie do realu.
9
@shahman ten ostatni to jak Cristiano- pomacha tymi nogami i nic z tego nie ma
0
@DCHX monitor burz
36
Ej Guler ty się szybciej decyduj bo nie wiem czy mam cię lubić czy nienawidzić.
4
To może coś na poprawę humoru.
https://zapodaj.net/plik-02gkVdxz8T
0
@DragonxNF O właśnie, dzięki. Więc stwierdzam, że cała LaRambla ma rozdwojenie jaźni bo najpierw pisali że Guler dobry piłkarz, a teraz że słaby.
0
@DragonxNF Rozdwojenie jaźni.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Taka ciekawostka historyczna dla odskoczni od tematu Ardy Gülera: szacuje się że Czyngis-chan, znany z podbojów obszarów XIII- wiecznej Azji miał ok. 1-2 tys. dzieci. Dla porównania nasz polski król August II Mocny spłodził 370 dzieci.
0
@ranger3120 o to ci chodziło?
https://zapodaj.net/plik-OYCo5kJJKV
8
Nie wiem jak wy, ale ja wolałbym żeby zamiast tych zmian wizualnych, nazwy ligi itp. zatrudnili normalnych sędziów, którzy nie są niewidomi.
0
@SenseiFCB Tebas wniebowzięty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/plik-TXsZRJuWHU
2
Trzeba jednak uważać z kim i jak się wita XD
https://streamable.com/fe20dv
4
Na tym zdjęciu Laporta wygląda jakby pił pewien napój wyskokowy.
3
@Corr parafrazując pewien cytat: W tym kraju nie ma partii dla ludzi z moimi poglądami.