DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rl9k1nG piłka nożna, muzyka elektroniczna (NCS), gry (te na konsole), szachy, kostki rubika, uniwersum Marvela, książki.
0
Mi jest szkoda tylko tego, że Messi nie zostanie pożegnany tak jak na to zasługiwał. Chciałem obejrzeć jeszcze jeden sezon ze świadomością że to ostatni rok Leo w Barcelonie. Wielka szkoda. Powodzenia Leo.
2
@Objectivo właśnie zamiast na TVP to mogliby wysłać Laporcie te pieniądze na Leo :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Torre jak na razie szef
3
Czy ja tam słyszałem Messi Messi?
4
@Emhyr aha, ale jak Messi odchodził (któremu Benzema może co najwyżej buty czyścić) to nie panikowali, że stracili twarz ligi.
0
@KrychaFCB dajemy szansę Celcie na utrzymanie
0
@kejdzi czasem strzelił karnego
15
Nic dziwnego, że ludzie mają coraz bardziej dość tej tolerancji przez te cyrki. Zdjęcie poglądowe:
https://zapodaj.net/e78e567352857.jpg.html
0
Człowiek wstaje rano, wchodzi na La Ramble i już kawy pić nie musi, bo wiadomości mu już wystarczająco ciśnienie podniosły.
1
Gerard, a ty nie mógłbyś zwiększyć tych szans do 100%?
1
@sidi12843 i teraz taka rozkmina czy ten komentarz napisałeś na serio czy dla zielonych
20
@sidi12843 nie pytaj tylko pisz bo za darmo rozdają
4
@MrPGG teraz to jak w sieci - herb bez limitu
10
Dziękuję wszystkim za herby ;)
15
Dobra dajcie jeszcze tych zielonych póki moderacja nie widzi XD
8
Zbieram na 1000000 herbów pomożecie?
11
Dej zielone bo mi się należy.
15
Do kiedy jest ten socjal ,,herb+" ?
2
@MesQueUnClub96 spoko jak za darmo dają to biorę :D
10
Co to jakiś konkurs kto więcej herbów da?
8
Wam też się jakoś tak oczy pocą? :(
6
Pewnie, że nie bo po co. Przecież hiszpańscy sędziowie mają tak dobry wzrok że widzą czy piłka minęła linię czy nie.
https://zapodaj.net/f63e505202612.jpg.html
Edit: Nieuznana bramka Messiego w meczu z Valencią.
4
Nikt mi nie wmówi, że jest inaczej
https://zapodaj.net/4f10f2f20685a.jpg.html
0
@Borry przyjmuję przeprosiny :)
1
Dzisiejsze nastawienie naszych piłkarzy:
0
@Borry ty nie obrażaj Wawrzyniaka
1
Oto co śpiewali piłkarze Barcy przed meczem:
8
Nie to jest skandal z tym Vinim. Sytuacja poglądowa:
https://zapodaj.net/9a2a397845b1a.jpg.html