1

@sidi12843 trylogię Zoe Bentley czyli ,,Umysł zabójcy, W ciemnościach i Gęstsza od krwi" Mike Omer
,,Bastion" Stephen King
Rok 1984 Orwella
Cykl Chemia śmierci Becketta
Na skraju załamania Paris
Pacjentka Alexa Michaelides

0

@sylweste.r Barcelona - Granada 5-3 chyba było

2

@VbamboeB koszmar NFZ

11

@4drian0 jakbym Marciniaka widział :)

0

Przyznać się, kto włączył mecz?

1

@Kuba_1 Mbappe....oh wait

3

@Androchem to już wiadomo od kogo Cancelo miał towar
https://zapodaj.net/plik-Hm0C3jH52w

3

Gündogan ile chcesz piw, 5 czy 4?
Gündogan:

0

@titooB dla mnie ta z łapaczem z delikatesów

1

Carlo Ancelotti: Halo Xavi? Dzwonię do ciebie, bo chciałem ci powiedzieć, że to jak dzisiaj wygraliście to wstyd i hańba. Nie powinni wam tego zwycięstwa zaliczyć, bo na nie nie zasłużyliście. A teraz przepraszam, ale muszę się przygotować na wygranie meczu 2-1 z Atletico po bramkach w 90+2 i 90+5 minucie.

0

Swoją drogą rekin jak w poprzednich meczach grał jak nigdy, tak dzisiaj zagrał jak zwykle.

5

@szkutnik91 dla mnie to czysta hipokryzja

4

Barcelona wygrywa mecz po remontadzie.
Kibice realu:
https://zapodaj.net/plik-vFRWQe7g35

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Piękna remontada, ale Xavi musi zwrócić uwagę na grę z zespołami, które się murują pod bramką, bo widać, że jest z tym problem. Mimo to zawsze cieszy takie zwycięstwo.

0

To jest ten mental. Real Madryt uczcie się.

3

@FCB_dimiC tak. Stach Japycz

9

@Luciano99 a kto to do ciebie zajechał do warsztatu?
https://streamable.com/vjh68p

3

Pytanie do łysych:
Czym myjecie głowę? Szamponem czy mydłem?

2

Niepopularna opinia:
Hymn ligii Europy jest lepszy od hymnu ligii mistrzów

15

Laporta: Halo?
Dembele: Cześć Joan, co słychać?
L: Kto dzwoni?
D: To ja Dembele. Słuchaj, widzę że zaczęliście dobrze grać, a mi tak nie bardzo podoba się w tym Paryżu. Dałoby radę zrobić tak żebym w najbliższym oknie transferowym do was wrócił?...halo?.....Laporta, słyszysz mnie?.....halo!?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Borneo tak to też trzeba przyznać.

2

To jaki skok jakościowy się dokonał po przyjściu Portugalczyków jest niesamowite. Musimy ich mieć na następne lata.

2

Piłkarz sfaulował sędziego XD. We Francji to by już kopniaka dostał i czerwoną kartkę.

1

@Puyolex zwolnić to by mogli jego z tego studia

1

Ci Portugalczycy są niemożliwi. Musimy ich kupić.

37

Przyznajcie że chyba nikt nie spodziewał się że pierwszą bramkę z rzutu wolnego po odejściu Messiego strzeli Ferran ,,Rekin" Torres.

5

Guardiola, ale pomożesz nam w sprowadzeniu Cancelo do Barcelony nie? Załatwisz żeby było tanio tak?

0

Barcelona wygrywa 5:0 we wspaniałym stylu
Polacy zostali mistrzami Europy 3:0 w siatkówce
Piękny wieczór

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?