DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@sidi12843 trylogię Zoe Bentley czyli ,,Umysł zabójcy, W ciemnościach i Gęstsza od krwi" Mike Omer
,,Bastion" Stephen King
Rok 1984 Orwella
Cykl Chemia śmierci Becketta
Na skraju załamania Paris
Pacjentka Alexa Michaelides
0
@sylweste.r Barcelona - Granada 5-3 chyba było
2
@VbamboeB koszmar NFZ
11
@4drian0 jakbym Marciniaka widział :)
0
Przyznać się, kto włączył mecz?
1
@Kuba_1 Mbappe....oh wait
3
@Androchem to już wiadomo od kogo Cancelo miał towar
https://zapodaj.net/plik-Hm0C3jH52w
3
Gündogan ile chcesz piw, 5 czy 4?
Gündogan:
0
@titooB dla mnie ta z łapaczem z delikatesów
1
Carlo Ancelotti: Halo Xavi? Dzwonię do ciebie, bo chciałem ci powiedzieć, że to jak dzisiaj wygraliście to wstyd i hańba. Nie powinni wam tego zwycięstwa zaliczyć, bo na nie nie zasłużyliście. A teraz przepraszam, ale muszę się przygotować na wygranie meczu 2-1 z Atletico po bramkach w 90+2 i 90+5 minucie.
0
Swoją drogą rekin jak w poprzednich meczach grał jak nigdy, tak dzisiaj zagrał jak zwykle.
5
@szkutnik91 dla mnie to czysta hipokryzja
4
Barcelona wygrywa mecz po remontadzie.
Kibice realu:
https://zapodaj.net/plik-vFRWQe7g35
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Piękna remontada, ale Xavi musi zwrócić uwagę na grę z zespołami, które się murują pod bramką, bo widać, że jest z tym problem. Mimo to zawsze cieszy takie zwycięstwo.
0
To jest ten mental. Real Madryt uczcie się.
3
@FCB_dimiC tak. Stach Japycz
9
@Luciano99 a kto to do ciebie zajechał do warsztatu?
https://streamable.com/vjh68p
3
Pytanie do łysych:
Czym myjecie głowę? Szamponem czy mydłem?
2
Niepopularna opinia:
Hymn ligii Europy jest lepszy od hymnu ligii mistrzów
15
Laporta: Halo?
Dembele: Cześć Joan, co słychać?
L: Kto dzwoni?
D: To ja Dembele. Słuchaj, widzę że zaczęliście dobrze grać, a mi tak nie bardzo podoba się w tym Paryżu. Dałoby radę zrobić tak żebym w najbliższym oknie transferowym do was wrócił?...halo?.....Laporta, słyszysz mnie?.....halo!?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Borneo tak to też trzeba przyznać.
2
To jaki skok jakościowy się dokonał po przyjściu Portugalczyków jest niesamowite. Musimy ich mieć na następne lata.
2
Piłkarz sfaulował sędziego XD. We Francji to by już kopniaka dostał i czerwoną kartkę.
1
@Puyolex zwolnić to by mogli jego z tego studia
1
Ci Portugalczycy są niemożliwi. Musimy ich kupić.
37
Przyznajcie że chyba nikt nie spodziewał się że pierwszą bramkę z rzutu wolnego po odejściu Messiego strzeli Ferran ,,Rekin" Torres.
5
Guardiola, ale pomożesz nam w sprowadzeniu Cancelo do Barcelony nie? Załatwisz żeby było tanio tak?
0
Barcelona wygrywa 5:0 we wspaniałym stylu
Polacy zostali mistrzami Europy 3:0 w siatkówce
Piękny wieczór