0

@TheNekro94 zgaduje, masz telefon Xiaomi? :D

0

@Sergio_Devils ja jednak wolę poczekać i kupić taniej np. na allegro

0

@Sergio_Devils i cena 339 zł.

1

@panczo gratulacje, trzymam kciuki w wielkim finale.

0

@Holsik chyba na TVP vod

11

Nie wiem jak u innych osób ale ode mnie @panczo masz dożywotni szacunek. Co za wiedza, gratulacje i trzymam kciuki w wielkim finale.

1

Brawo @panczo !!!

1

@PatrychoO za dużo pomarańczowego YouTuba

0

Będzie finał jak nic

0

@The Game 10 najbardziej ikoniczna jest czerwona kartka w meczu z Barceloną kiedy obraził matkę sędziego :D

0

Co wolisz?
Granie z lepszą grafiką na 30 FPS, czy
Granie na 60 FPS z gorszą grafiką?
Czyli w skrócie: wydajność czy grafika?

3

@FcPortoFan1999 a to fajnie. Dzięki wielkie

0

@ranger3120 właśnie nie wiem, bo ktoś jakiś czas temu napisał że będzie ten odcinek. I teraz się zastanawiam czy on był czy dopiero będzie

0

Był już odcinek 1 z 10 z uczestnikiem z LaRambli?

1

@michal26 to ja też poproszę o oznaczenie jak da radę :)

2

@bartekvisca wydaję mi się że tak jak @MesQueUnClub_87 napisał nawet jeśli na stanowiskach będą osoby znające się na swoim fachu to i tak będą mówić/robić to co będzie na korzyść partii. Nikt niestety nie będzie mówił że jest źle, że że to wina rządu bo go odsunął od stanowiska.

1

Gdyby takie były pytania w referendum to by było więcej niż 40% :
Czy uważasz że pizza hawajska to pizza?
Czy jesteś za tym żeby w serniku były rodzynki?
Czy majonez Kielecki jest lepszy od Winiary?
Czy uważasz że powinno się najpierw wlewać mleko, a dopiero potem wsypać płatki?

0

@clyde i to jest właśnie największa hipokryzja ze strony polityków.

3

Mi najbardziej szkoda że Polska Partia Uczciwości nie weszła do sejmu :(

0

@MeMyselfAndI @Albatros a to nie wiedziałem.

4

@bari_94 carvajal. Jedyny od białych

5

Niech te wyniki was nie zwiodą od tego, że Leo Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie.

0

@LukaszFan taktyczny

0

@ranger3120 taktyczny

0

Napięcie rośnie

3

@Culer9002 ja też mam pisze się @MesQueUnClub96 a wymawia Dodi

1

@Explode 100% w Korei Północnej

6

@ranger3120 wy się śmiejecie a chłop zrobił to by był dowód na to że głosował XD

1

@Androchem wybory.gov.pl

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?