DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 zgaduje, masz telefon Xiaomi? :D
0
@Sergio_Devils ja jednak wolę poczekać i kupić taniej np. na allegro
0
@Sergio_Devils i cena 339 zł.
1
@panczo gratulacje, trzymam kciuki w wielkim finale.
0
@Holsik chyba na TVP vod
11
Nie wiem jak u innych osób ale ode mnie @panczo masz dożywotni szacunek. Co za wiedza, gratulacje i trzymam kciuki w wielkim finale.
1
Brawo @panczo !!!
1
@PatrychoO za dużo pomarańczowego YouTuba
0
Będzie finał jak nic
0
@The Game 10 najbardziej ikoniczna jest czerwona kartka w meczu z Barceloną kiedy obraził matkę sędziego :D
0
Co wolisz?
Granie z lepszą grafiką na 30 FPS, czy
Granie na 60 FPS z gorszą grafiką?
Czyli w skrócie: wydajność czy grafika?
3
@FcPortoFan1999 a to fajnie. Dzięki wielkie
0
@ranger3120 właśnie nie wiem, bo ktoś jakiś czas temu napisał że będzie ten odcinek. I teraz się zastanawiam czy on był czy dopiero będzie
0
Był już odcinek 1 z 10 z uczestnikiem z LaRambli?
1
@michal26 to ja też poproszę o oznaczenie jak da radę :)
2
@bartekvisca wydaję mi się że tak jak @MesQueUnClub_87 napisał nawet jeśli na stanowiskach będą osoby znające się na swoim fachu to i tak będą mówić/robić to co będzie na korzyść partii. Nikt niestety nie będzie mówił że jest źle, że że to wina rządu bo go odsunął od stanowiska.
1
Gdyby takie były pytania w referendum to by było więcej niż 40% :
Czy uważasz że pizza hawajska to pizza?
Czy jesteś za tym żeby w serniku były rodzynki?
Czy majonez Kielecki jest lepszy od Winiary?
Czy uważasz że powinno się najpierw wlewać mleko, a dopiero potem wsypać płatki?
0
@clyde i to jest właśnie największa hipokryzja ze strony polityków.
3
Mi najbardziej szkoda że Polska Partia Uczciwości nie weszła do sejmu :(
0
@MeMyselfAndI @Albatros a to nie wiedziałem.
4
@bari_94 carvajal. Jedyny od białych
5
Niech te wyniki was nie zwiodą od tego, że Leo Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie.
0
@LukaszFan taktyczny
0
@ranger3120 taktyczny
0
Napięcie rośnie
3
@Culer9002 ja też mam pisze się @MesQueUnClub96 a wymawia Dodi
1
@Explode 100% w Korei Północnej
6
@ranger3120 wy się śmiejecie a chłop zrobił to by był dowód na to że głosował XD
1
@Androchem wybory.gov.pl
0
Komentarz usunięty przez użytkownika