1

@michaleu a zdjęcie przy urnie zrobiłeś? Bo bez zdjęcia się nie liczy :D

1

@Popitek12 ja bym tak nie mógł :D
Wolę poczekać kilka miesięcy/lat i kupić taniej niż na premierze i zagrać niż obejrzeć i popsuć sobie zabawę z fabuły.
Edit: ale rozumiem że ktoś nie ma możliwości zagrania w pewne gry ze względu na to że nie ma PS5

2

Nowy zwiastun Spidermana PS5


0

2

@hayek tu muszę ci przyznać rację. Na LaRambli jest kultura, ale w porównaniu z tym co widzę w internecie na różnych stronach to wolę takie rozwiązanie jakie napisałem.

3

@Barca1992 miała być o 17 aktualizacja

11

Fajnie byłoby gdyby cisza wyborcza trwała 364 dni w roku.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

Wszyscy piszą to ja też:
Spełniłem swój obywatelski obowiązek i zagłosowałem.

0

Dopiero teraz zauważyłem że Theo Hernandes jest podobny do muzyka Egzod'a.

4

@Kitek1640 ściągnąłeś pomysł od innego użytkownika

0

Człowiek chciał sobie 1 z 10 obejrzeć, a tu specjalne wydanie wiadomości.

2

@Thoms94 jbl tune 500bt, polecam :)

0

@Peciak proszę o oznaczenie ;)

1

@DamianBarcaCule uzasadnij dlaczego

1

Która partia jest waszym zdaniem lepszym wyborem i dlaczego: konfa czy TD?

0

Nie jest źle, jak na razie nie przegrywamy.

0

Czy ci bezpartyjny to serio są z pisem, bo przyznam że dopiero dzisiaj się o nich dowiedziałem. I poprosiłbym o jakieś dowody jeśli można.

2

@tomek8756 ,,wiemy jak to zrobić"

1

@kewin oni wiedzieli przed debatą że Pinokio ją wygra

11

Nie wiem jak wy, ale ja pierwszy raz widziałem i słuchałem Maja i wydaje mi się że bardzo sensownie i merytorycznie gość gada.

3

A redaktor musiał się odegrać

3

Tę debatę to powinni podzielić na dwie osobne. W jednej powinni być Tusk z Morawieckim i by się w niej przepychali i druga z politykami którzy normalnie odpowiadają na pytania.

4

Nie no Maj mi teraz zaimponował.

8

Morawiecki: Tusk nie odpowiedział na pytanie o bezpieczeństwo
Też Morawiecki: *nie odpowiedział na pytanie o bezpieczeństwo*

1

-Teraz o bezpieczeństwie.
*Baner*: bezrobocie

0

Wiemy przynajmniej gdzie Pinokio nie robi zakupów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Nie no heheszki heheszkami, ale jeżeli w debacie (jaka jest taka jest, ale jednak) przedstawiciele dwóch partii z najwyższym poparciem bardziej skupiają się na wzajemnych docinkach i oskarżaniu zamiast na przedstawieniu programu to jest jednak smutne.

0

Nie dajmy się ponieść emocjom. Spalony moim zdaniem słusznie odgwizdany. Nie ma co zrzucać odpowiedzialności za stratę punktów na sędziego, bo to Barcelona zagrała słaby mecz. Grali z 19 drużyną tabeli i ledwo wygrali strzelając dwie bramki na farcie. Powinni z nimi wygrać bez większego wysiłku, a grali jak równy z równym.

1

Łysy za Yamala czyli bronimy wyniku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?