DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michaleu a zdjęcie przy urnie zrobiłeś? Bo bez zdjęcia się nie liczy :D
1
@Popitek12 ja bym tak nie mógł :D
Wolę poczekać kilka miesięcy/lat i kupić taniej niż na premierze i zagrać niż obejrzeć i popsuć sobie zabawę z fabuły.
Edit: ale rozumiem że ktoś nie ma możliwości zagrania w pewne gry ze względu na to że nie ma PS5
2
Nowy zwiastun Spidermana PS5
0
@DonMatteo901 tak samo tu
https://zapodaj.net/plik-8MLyZWJ7Ac
2
@hayek tu muszę ci przyznać rację. Na LaRambli jest kultura, ale w porównaniu z tym co widzę w internecie na różnych stronach to wolę takie rozwiązanie jakie napisałem.
3
@Barca1992 miała być o 17 aktualizacja
11
Fajnie byłoby gdyby cisza wyborcza trwała 364 dni w roku.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
Wszyscy piszą to ja też:
Spełniłem swój obywatelski obowiązek i zagłosowałem.
0
Dopiero teraz zauważyłem że Theo Hernandes jest podobny do muzyka Egzod'a.
4
@Kitek1640 ściągnąłeś pomysł od innego użytkownika
0
Człowiek chciał sobie 1 z 10 obejrzeć, a tu specjalne wydanie wiadomości.
2
@Thoms94 jbl tune 500bt, polecam :)
0
@Peciak proszę o oznaczenie ;)
1
@DamianBarcaCule uzasadnij dlaczego
1
Która partia jest waszym zdaniem lepszym wyborem i dlaczego: konfa czy TD?
0
Nie jest źle, jak na razie nie przegrywamy.
0
Czy ci bezpartyjny to serio są z pisem, bo przyznam że dopiero dzisiaj się o nich dowiedziałem. I poprosiłbym o jakieś dowody jeśli można.
2
@tomek8756 ,,wiemy jak to zrobić"
1
@kewin oni wiedzieli przed debatą że Pinokio ją wygra
11
Nie wiem jak wy, ale ja pierwszy raz widziałem i słuchałem Maja i wydaje mi się że bardzo sensownie i merytorycznie gość gada.
3
A redaktor musiał się odegrać
3
Tę debatę to powinni podzielić na dwie osobne. W jednej powinni być Tusk z Morawieckim i by się w niej przepychali i druga z politykami którzy normalnie odpowiadają na pytania.
4
Nie no Maj mi teraz zaimponował.
8
Morawiecki: Tusk nie odpowiedział na pytanie o bezpieczeństwo
Też Morawiecki: *nie odpowiedział na pytanie o bezpieczeństwo*
1
-Teraz o bezpieczeństwie.
*Baner*: bezrobocie
0
Wiemy przynajmniej gdzie Pinokio nie robi zakupów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Nie no heheszki heheszkami, ale jeżeli w debacie (jaka jest taka jest, ale jednak) przedstawiciele dwóch partii z najwyższym poparciem bardziej skupiają się na wzajemnych docinkach i oskarżaniu zamiast na przedstawieniu programu to jest jednak smutne.
0
Nie dajmy się ponieść emocjom. Spalony moim zdaniem słusznie odgwizdany. Nie ma co zrzucać odpowiedzialności za stratę punktów na sędziego, bo to Barcelona zagrała słaby mecz. Grali z 19 drużyną tabeli i ledwo wygrali strzelając dwie bramki na farcie. Powinni z nimi wygrać bez większego wysiłku, a grali jak równy z równym.
1
Łysy za Yamala czyli bronimy wyniku.