1

@BorzyKrzys Pan Dawid Panek z numerem 5

0

No to zaczynamy, powodzenia @panczo

0

@Tom0VeB na TVP VOD

0

@MarcelNJ11 first time?

0

@Barcasub nie pij już :D

6

To co my mamy powiedzieć jak nawet podrapać się po nosie nie można?

0

@Pawlak1992 mam konto, ale dawno nie grałem więc nie będę wymagającym przeciwnikiem. Ale jeśli ci to nie przeszkadza to wysłałem zaproszenie. Nick taki sam jak na LaRambli. Możemy kiedyś zagrać.

1

@_barti gotuje obiad, sprząta, zmywa...jak typowy facet ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Arkon ciężko wymienić tylko 3, ale niech będą:
MATAFAKA- Unknown Brain


Escape- Diviners

Faded- Alan Walker

Mógłbym podać jeszcze o wiele więcej bo każdy osobny utwór u mnie wywołuje inne emocje. Przy jednych świetnie się bawię, drugie mnie motywują, a inne są po prostu piękne :D

3

Ja oczywiście jestem za tym aby tępić takie zachowania rasistowskie, bo każdego czarnoskórego piłkarza może to spotkać, ale Vini spotyka się z takimi sytuacjami, bo jest zwykłym chamem bez szacunku dla rywali i kibiców. Więc jeśli on nie ma do nich szacunku to niech się nie dziwi że tak go traktują.

0

@TheNekro94 zgaduje, masz telefon Xiaomi? :D

0

@Sergio_Devils ja jednak wolę poczekać i kupić taniej np. na allegro

0

@Sergio_Devils i cena 339 zł.

1

@panczo gratulacje, trzymam kciuki w wielkim finale.

0

@Holsik chyba na TVP vod

11

Nie wiem jak u innych osób ale ode mnie @panczo masz dożywotni szacunek. Co za wiedza, gratulacje i trzymam kciuki w wielkim finale.

1

Brawo @panczo !!!

1

@PatrychoO za dużo pomarańczowego YouTuba

0

Będzie finał jak nic

0

@The Game 10 najbardziej ikoniczna jest czerwona kartka w meczu z Barceloną kiedy obraził matkę sędziego :D

0

Co wolisz?
Granie z lepszą grafiką na 30 FPS, czy
Granie na 60 FPS z gorszą grafiką?
Czyli w skrócie: wydajność czy grafika?

3

@FcPortoFan1999 a to fajnie. Dzięki wielkie

0

@ranger3120 właśnie nie wiem, bo ktoś jakiś czas temu napisał że będzie ten odcinek. I teraz się zastanawiam czy on był czy dopiero będzie

0

Był już odcinek 1 z 10 z uczestnikiem z LaRambli?

1

@michal26 to ja też poproszę o oznaczenie jak da radę :)

2

@bartekvisca wydaję mi się że tak jak @MesQueUnClub_87 napisał nawet jeśli na stanowiskach będą osoby znające się na swoim fachu to i tak będą mówić/robić to co będzie na korzyść partii. Nikt niestety nie będzie mówił że jest źle, że że to wina rządu bo go odsunął od stanowiska.

1

Gdyby takie były pytania w referendum to by było więcej niż 40% :
Czy uważasz że pizza hawajska to pizza?
Czy jesteś za tym żeby w serniku były rodzynki?
Czy majonez Kielecki jest lepszy od Winiary?
Czy uważasz że powinno się najpierw wlewać mleko, a dopiero potem wsypać płatki?

0

@clyde i to jest właśnie największa hipokryzja ze strony polityków.

3

Mi najbardziej szkoda że Polska Partia Uczciwości nie weszła do sejmu :(

0

@MeMyselfAndI @Albatros a to nie wiedziałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?