DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BorzyKrzys Pan Dawid Panek z numerem 5
0
No to zaczynamy, powodzenia @panczo
0
@Tom0VeB na TVP VOD
0
@MarcelNJ11 first time?
0
@Barcasub nie pij już :D
6
To co my mamy powiedzieć jak nawet podrapać się po nosie nie można?
0
@Pawlak1992 mam konto, ale dawno nie grałem więc nie będę wymagającym przeciwnikiem. Ale jeśli ci to nie przeszkadza to wysłałem zaproszenie. Nick taki sam jak na LaRambli. Możemy kiedyś zagrać.
1
@_barti gotuje obiad, sprząta, zmywa...jak typowy facet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Arkon ciężko wymienić tylko 3, ale niech będą:
MATAFAKA- Unknown Brain
Escape- Diviners
Faded- Alan Walker
Mógłbym podać jeszcze o wiele więcej bo każdy osobny utwór u mnie wywołuje inne emocje. Przy jednych świetnie się bawię, drugie mnie motywują, a inne są po prostu piękne :D
3
Ja oczywiście jestem za tym aby tępić takie zachowania rasistowskie, bo każdego czarnoskórego piłkarza może to spotkać, ale Vini spotyka się z takimi sytuacjami, bo jest zwykłym chamem bez szacunku dla rywali i kibiców. Więc jeśli on nie ma do nich szacunku to niech się nie dziwi że tak go traktują.
0
@TheNekro94 zgaduje, masz telefon Xiaomi? :D
0
@Sergio_Devils ja jednak wolę poczekać i kupić taniej np. na allegro
0
@Sergio_Devils i cena 339 zł.
1
@panczo gratulacje, trzymam kciuki w wielkim finale.
0
@Holsik chyba na TVP vod
11
Nie wiem jak u innych osób ale ode mnie @panczo masz dożywotni szacunek. Co za wiedza, gratulacje i trzymam kciuki w wielkim finale.
1
Brawo @panczo !!!
1
@PatrychoO za dużo pomarańczowego YouTuba
0
Będzie finał jak nic
0
@The Game 10 najbardziej ikoniczna jest czerwona kartka w meczu z Barceloną kiedy obraził matkę sędziego :D
0
Co wolisz?
Granie z lepszą grafiką na 30 FPS, czy
Granie na 60 FPS z gorszą grafiką?
Czyli w skrócie: wydajność czy grafika?
3
@FcPortoFan1999 a to fajnie. Dzięki wielkie
0
@ranger3120 właśnie nie wiem, bo ktoś jakiś czas temu napisał że będzie ten odcinek. I teraz się zastanawiam czy on był czy dopiero będzie
0
Był już odcinek 1 z 10 z uczestnikiem z LaRambli?
1
@michal26 to ja też poproszę o oznaczenie jak da radę :)
2
@bartekvisca wydaję mi się że tak jak @MesQueUnClub_87 napisał nawet jeśli na stanowiskach będą osoby znające się na swoim fachu to i tak będą mówić/robić to co będzie na korzyść partii. Nikt niestety nie będzie mówił że jest źle, że że to wina rządu bo go odsunął od stanowiska.
1
Gdyby takie były pytania w referendum to by było więcej niż 40% :
Czy uważasz że pizza hawajska to pizza?
Czy jesteś za tym żeby w serniku były rodzynki?
Czy majonez Kielecki jest lepszy od Winiary?
Czy uważasz że powinno się najpierw wlewać mleko, a dopiero potem wsypać płatki?
0
@clyde i to jest właśnie największa hipokryzja ze strony polityków.
3
Mi najbardziej szkoda że Polska Partia Uczciwości nie weszła do sejmu :(
0
@MeMyselfAndI @Albatros a to nie wiedziałem.