1

@tristan87 ej nie spojleruj

1

Wszystkiego najlepszego w nowym 2024 roku mordeczki :)

0

@gumaz nie wiem, choć się domyślam

0

Na TVP2 Barcelona

0

@Faro to możesz mnie oznaczyć jak już wytniesz i spróbuję pomóc (choć niczego nie obiecuję) :)

1

1

@Faro nie wiem czy to nie jest na zasadzie muzyki z albumu YouTuba jak np to


0

Co to za muzyczka, którą grają przed meczami serie A kiedy pokazują piłkarzy? I dlaczego kibice gwiżdżą na nią?

0

@DragonxNF
Muzyczna propozycja #005
Utwór: Dancefloor
Autorzy: 3rd Prototype
Gatunek: Future House


0

Muzyczna propozycja #005
Utwór: Dancefloor
Autorzy: 3rd Prototype
Gatunek: Future House


Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627

6

Ech... kiedyś Messi strzelał po kilka bramek w sezonie takich jak Raphinha czy Ferran i było to czymś normalnym, a dzisiaj lądują w top 10 goli roku.

0

Ile trwa przejście fabuły Spidermana 2? I czy jest dłuższa/krótsza od pierwszej części?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kondziubarca kiedyś jak nie było internetu to tylko rodzina wiedziała żeś debil (oczywiście chodzi o Borka)

3

Za chwilę na Tv Puls najlepiej zdubbingowany film: Asterix i Obelix: Misja Kleopatra.

1

W ten wyjątkowy dzień życzę Wam wszystkim wesołych świąt Bożego Narodzenia, spełnienia marzeń, dużo prezentów pod choinką i żeby Barcelona zaczęła grać fajną piłkę i wygrała ligę mistrzów (oby jak najszybciej) :D

2

Ja się pytam, gdzie są czapeczki?

0

@DragonxNF
Muzyczna propozycja #004
Utwór: I Hear Sleigh Bells
Autorzy: Severin & Like Lions
Gatunek: Melodic Dubstep/Christmas


0

Muzyczna propozycja #004
Utwór: I Hear Sleigh Bells
Autorzy: Severin & Like Lions
Gatunek: Melodic Dubstep/Christmas


Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627

0

@arasz1819 ja nie pamiętam tych czasów a też mi się chce płakać jak na to patrzę (że względu na to że tego nie widziałem i nie grają teraz chociaż w połowie tak dobrze jak w tamtym czasie)

0

@Aragorn33 jak mówi przysłowie,,nie ważne jak zaczynasz ważne jak kończysz" zobaczymy jak to będzie wyglądało za jakiś czas. Na razie jest dobrze

0

@GeraltzKatalonii chyba właśnie Lewy z Viktoria Pilzno w lidze mistrzów

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

On dupą chciał strzelić czy co?

12

@marcin62 aż mi się przypomniało słynne ,,spie****aj dziadu"

4

@July_6_BcN Wilkowyje nie pomyje

0

Oh no...anyway.

1

3

Nie wiem jak można mieć ból tyłka o to że Robert został nominowany do nagrody, której i tak nikt nie traktuje poważnie (pewnie nawet sami nominowani).

1

Nie obawiacie się, Mieciu mówi że Krycha nie przyjdzie, a ja mu wierzę.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?