DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tristan87 ej nie spojleruj
1
Wszystkiego najlepszego w nowym 2024 roku mordeczki :)
0
@gumaz nie wiem, choć się domyślam
0
Na TVP2 Barcelona
0
@Faro to możesz mnie oznaczyć jak już wytniesz i spróbuję pomóc (choć niczego nie obiecuję) :)
1
@SuperPatsonFCB @Adran360 dzięki :)
1
@Faro nie wiem czy to nie jest na zasadzie muzyki z albumu YouTuba jak np to
0
Co to za muzyczka, którą grają przed meczami serie A kiedy pokazują piłkarzy? I dlaczego kibice gwiżdżą na nią?
0
@DragonxNF
Muzyczna propozycja #005
Utwór: Dancefloor
Autorzy: 3rd Prototype
Gatunek: Future House
0
Muzyczna propozycja #005
Utwór: Dancefloor
Autorzy: 3rd Prototype
Gatunek: Future House
Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627
6
Ech... kiedyś Messi strzelał po kilka bramek w sezonie takich jak Raphinha czy Ferran i było to czymś normalnym, a dzisiaj lądują w top 10 goli roku.
0
Ile trwa przejście fabuły Spidermana 2? I czy jest dłuższa/krótsza od pierwszej części?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kondziubarca kiedyś jak nie było internetu to tylko rodzina wiedziała żeś debil (oczywiście chodzi o Borka)
3
Za chwilę na Tv Puls najlepiej zdubbingowany film: Asterix i Obelix: Misja Kleopatra.
1
W ten wyjątkowy dzień życzę Wam wszystkim wesołych świąt Bożego Narodzenia, spełnienia marzeń, dużo prezentów pod choinką i żeby Barcelona zaczęła grać fajną piłkę i wygrała ligę mistrzów (oby jak najszybciej) :D
2
Ja się pytam, gdzie są czapeczki?
0
@DragonxNF
Muzyczna propozycja #004
Utwór: I Hear Sleigh Bells
Autorzy: Severin & Like Lions
Gatunek: Melodic Dubstep/Christmas
0
Muzyczna propozycja #004
Utwór: I Hear Sleigh Bells
Autorzy: Severin & Like Lions
Gatunek: Melodic Dubstep/Christmas
Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627
0
@arasz1819 ja nie pamiętam tych czasów a też mi się chce płakać jak na to patrzę (że względu na to że tego nie widziałem i nie grają teraz chociaż w połowie tak dobrze jak w tamtym czasie)
0
@Aragorn33 jak mówi przysłowie,,nie ważne jak zaczynasz ważne jak kończysz" zobaczymy jak to będzie wyglądało za jakiś czas. Na razie jest dobrze
0
@GeraltzKatalonii chyba właśnie Lewy z Viktoria Pilzno w lidze mistrzów
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
On dupą chciał strzelić czy co?
12
@marcin62 aż mi się przypomniało słynne ,,spie****aj dziadu"
4
@July_6_BcN Wilkowyje nie pomyje
0
Oh no...anyway.
1
Popełniłem mema:
https://zapodaj.net/plik-ZapyoIjFT6
3
Nie wiem jak można mieć ból tyłka o to że Robert został nominowany do nagrody, której i tak nikt nie traktuje poważnie (pewnie nawet sami nominowani).
1
Nie obawiacie się, Mieciu mówi że Krycha nie przyjdzie, a ja mu wierzę.