DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz oczywiście że 8 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Martwy dzień dobry, wzajemnie :)
3
Fermin: ,,Tracimy dużo bramek"...Ale za to mało ich strzelamy.
4
@Firestone taka sytuacja
https://zapodaj.net/plik-Rozv83gML1
0
@LM10GOAT Renato to ty?
8
Wspaniały to był mecz nie zapomnę go do 23:15
8
@Hajny tak (znaki)
0
Jak zwykle laga na początek
0
@DragonxNF
Muzyczna propozycja #006
Utwór: If I Disappear
Autor: Tobu
Wokal: Tom Mårtensson
Gatunek: Progressive House
1
Muzyczna propozycja #006
Utwór: If I Disappear
Autor: Tobu
Wokal: Tom Mårtensson
Gatunek: Progressive House
Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627
11
Feministki be like: równouprawnienie jest wtedy gdy kobiety mają lepiej.
4
Jest tak źle że aż piłkarze Las Palmas muszą pomagać Barcelonie strzelić bramkę.
24
Jak w klubie panował optymizm to piłkarz wylatywał na co najmniej dwa miesiące, a teraz jak panuje niepokój to chyba oznacza koniec sezonu :/
12
Xavi do łysego sędziego: ,,Ale masz gębę" :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
22
Dzisiaj światowy dzień introwertyka. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich introwertyków (w tym mnie :D).
0
@Lola120 szachy, kostki Rubika, rysowanie/malowanie
2
@HighestInTheRoom dla mnie ta z rażeniem prądem
0
@Thoms94 mietczyński, Miedziński, Kolega Ignacy, Cyborg, Nie Wiem Ale Się Dowiem.
0
O i jest prezydent
1
@tristan87 ej nie spojleruj
1
Wszystkiego najlepszego w nowym 2024 roku mordeczki :)
0
@gumaz nie wiem, choć się domyślam
0
Na TVP2 Barcelona
0
@Faro to możesz mnie oznaczyć jak już wytniesz i spróbuję pomóc (choć niczego nie obiecuję) :)
1
@SuperPatsonFCB @Adran360 dzięki :)
1
@Faro nie wiem czy to nie jest na zasadzie muzyki z albumu YouTuba jak np to
0
Co to za muzyczka, którą grają przed meczami serie A kiedy pokazują piłkarzy? I dlaczego kibice gwiżdżą na nią?
0
@DragonxNF
Muzyczna propozycja #005
Utwór: Dancefloor
Autorzy: 3rd Prototype
Gatunek: Future House
0
Muzyczna propozycja #005
Utwór: Dancefloor
Autorzy: 3rd Prototype
Gatunek: Future House
Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627