0

@gumaz oczywiście że 8 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Martwy dzień dobry, wzajemnie :)

3

Fermin: ,,Tracimy dużo bramek"...Ale za to mało ich strzelamy.

4

0

@LM10GOAT Renato to ty?

8

Wspaniały to był mecz nie zapomnę go do 23:15

8

@Hajny tak (znaki)

0

Jak zwykle laga na początek

0

@DragonxNF
Muzyczna propozycja #006
Utwór: If I Disappear
Autor: Tobu
Wokal: Tom Mårtensson
Gatunek: Progressive House


1

Muzyczna propozycja #006
Utwór: If I Disappear
Autor: Tobu
Wokal: Tom Mårtensson
Gatunek: Progressive House


Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627

11

Feministki be like: równouprawnienie jest wtedy gdy kobiety mają lepiej.

4

Jest tak źle że aż piłkarze Las Palmas muszą pomagać Barcelonie strzelić bramkę.

24

Jak w klubie panował optymizm to piłkarz wylatywał na co najmniej dwa miesiące, a teraz jak panuje niepokój to chyba oznacza koniec sezonu :/

12

Xavi do łysego sędziego: ,,Ale masz gębę" :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

22

Dzisiaj światowy dzień introwertyka. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich introwertyków (w tym mnie :D).

0

@Lola120 szachy, kostki Rubika, rysowanie/malowanie

2

@HighestInTheRoom dla mnie ta z rażeniem prądem

0

@Thoms94 mietczyński, Miedziński, Kolega Ignacy, Cyborg, Nie Wiem Ale Się Dowiem.

0

O i jest prezydent

1

@tristan87 ej nie spojleruj

1

Wszystkiego najlepszego w nowym 2024 roku mordeczki :)

0

@gumaz nie wiem, choć się domyślam

0

Na TVP2 Barcelona

0

@Faro to możesz mnie oznaczyć jak już wytniesz i spróbuję pomóc (choć niczego nie obiecuję) :)

1

1

@Faro nie wiem czy to nie jest na zasadzie muzyki z albumu YouTuba jak np to


0

Co to za muzyczka, którą grają przed meczami serie A kiedy pokazują piłkarzy? I dlaczego kibice gwiżdżą na nią?

0

@DragonxNF
Muzyczna propozycja #005
Utwór: Dancefloor
Autorzy: 3rd Prototype
Gatunek: Future House


0

Muzyczna propozycja #005
Utwór: Dancefloor
Autorzy: 3rd Prototype
Gatunek: Future House


Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?