0

Wróciła manita w stylu Xaviego
https://zapodaj.net/plik-msRpKETaL5

0

@tomek8756 czy ja jestem jedyną osobą, która tego nie przeżyła :D?

0

@DragonxNF
Muzyczna propozycja #014
Utwór: Samurai
Autor: Jim Yosef
Gatunek: Drumstep


0

Muzyczna propozycja #014
Utwór: Samurai
Autor: Jim Yosef
Gatunek: Drumstep


Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627

1

@HypeR no to trzeba przyznać że zmiana na plus

26

10

@MateS bólem oczu

3

Nie wiem jak dla was, ale dla mnie najbardziej zaskakujące było to że łysy już nie jest łysy.

2

Na profilowe wleciał Alastor z serialu ,,Hazbin Hotel" (moim zdaniem najlepiej napisana postać). Mimo że nie przepadam za musicalami to muszę przyznać że ta animacja mi się spodobała. Ktoś z was oglądał? Jakie macie opinie?

0

@HypeR Sony to już udowodniło że nie potrafi robić dobrych filmów z uniwersum Spidermana i tylko niszczy postacie (jak np Carnage)

0

@HypeR Hugh po Loganie myślał że przejdzie na Wolverinową emeryturę, a nie dość że wystąpił w Dp3 to jeszcze go do Avengersów chcą wziąć :D. Fakt teraz Wolverine kojarzy mię się z Jackmanem, ale dla mnie jest on idealnym aktorem do tej roli i nie wyobrażam sobie nikogo innego.

0

@HypeR to tym bardziej muszę produkcję z tym bohaterem obejrzeć by się doedukować XD

0

@Pedri16Future z tym się zgodzę

0

@Pedri16Future mam wrażenie że to jest kopiuj wklej grafika z czasów Koemana, co nie zmienia faktów że rzeczywiście tak może nasza gra wyglądać

0

@HypeR widzę że Marvel wprowadza bardzo dużo mało znanych bohaterów z ich uniwersum. To w sumie dobrze bo ja nie jestem zaznajomiony z komiksami bądź nawet kreskówkami (poza Spidermanem) z uniwersum Marvela (dlatego też nie wiem kim jest Hyperion XD). Cała moja wiedza pochodzi z filmów i najnowszych seriali. Biorąc pod uwagę że Captain Britain jest brytyjskim Kapitanem Ameryką to moim zdaniem to dobrze obsadzona rola.

2

,,Kibicowanie Barcelonie nie jest stresujące" - Andrzej 25 lat:
https://zapodaj.net/plik-gT9EQ7fYCd

1

Ja w kwestii formalnej. Czy można już oficjalnie nadać Yamalowi ksywkę Miles Morales?
https://zapodaj.net/plik-ewDDph25ip

0

To jest jakiś błąd w Matrixie. Barcelona wygrywa mecz z Celtą na wyjeździe po dziewięciu meczach.

0

Xavi stworzył nowy mem

0

15 razy po drodze się zatrzymał ale ważne że jest gol

0

Będzie powtórka

3

Ojcowski kopniak w dupę :D

0

I teraz najważniejsze czy nie anulują

1

No tak jak zwykle :/

26

Vitor Roque w pierwszej połowie:
https://zapodaj.net/plik-0apwPCBBH9

1

Lewy gol, a Yamal z asystą

0

Dobry strzał Miles

0

I tradycyjnie laga

0

@DragonxNF
Muzyczna propozycja #013
Utwór: Invincible pt. 2
Autor: Deaf Kev
Wokal: Sendi Hoxha
Gatunek: Glitch Hop


0

Muzyczna propozycja #013
Utwór: Invincible pt. 2
Autor: Deaf Kev
Wokal: Sendi Hoxha
Gatunek: Glitch Hop


Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?