DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wróciła manita w stylu Xaviego
https://zapodaj.net/plik-msRpKETaL5
0
@tomek8756 czy ja jestem jedyną osobą, która tego nie przeżyła :D?
0
@DragonxNF
Muzyczna propozycja #014
Utwór: Samurai
Autor: Jim Yosef
Gatunek: Drumstep
0
Muzyczna propozycja #014
Utwór: Samurai
Autor: Jim Yosef
Gatunek: Drumstep
Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627
1
@HypeR no to trzeba przyznać że zmiana na plus
26
Nadszedł ten dzień:
https://zapodaj.net/plik-NDoNEKdcdU
10
@MateS bólem oczu
3
Nie wiem jak dla was, ale dla mnie najbardziej zaskakujące było to że łysy już nie jest łysy.
2
Na profilowe wleciał Alastor z serialu ,,Hazbin Hotel" (moim zdaniem najlepiej napisana postać). Mimo że nie przepadam za musicalami to muszę przyznać że ta animacja mi się spodobała. Ktoś z was oglądał? Jakie macie opinie?
0
@HypeR Sony to już udowodniło że nie potrafi robić dobrych filmów z uniwersum Spidermana i tylko niszczy postacie (jak np Carnage)
0
@HypeR Hugh po Loganie myślał że przejdzie na Wolverinową emeryturę, a nie dość że wystąpił w Dp3 to jeszcze go do Avengersów chcą wziąć :D. Fakt teraz Wolverine kojarzy mię się z Jackmanem, ale dla mnie jest on idealnym aktorem do tej roli i nie wyobrażam sobie nikogo innego.
0
@HypeR to tym bardziej muszę produkcję z tym bohaterem obejrzeć by się doedukować XD
0
@Pedri16Future z tym się zgodzę
0
@Pedri16Future mam wrażenie że to jest kopiuj wklej grafika z czasów Koemana, co nie zmienia faktów że rzeczywiście tak może nasza gra wyglądać
0
@HypeR widzę że Marvel wprowadza bardzo dużo mało znanych bohaterów z ich uniwersum. To w sumie dobrze bo ja nie jestem zaznajomiony z komiksami bądź nawet kreskówkami (poza Spidermanem) z uniwersum Marvela (dlatego też nie wiem kim jest Hyperion XD). Cała moja wiedza pochodzi z filmów i najnowszych seriali. Biorąc pod uwagę że Captain Britain jest brytyjskim Kapitanem Ameryką to moim zdaniem to dobrze obsadzona rola.
2
,,Kibicowanie Barcelonie nie jest stresujące" - Andrzej 25 lat:
https://zapodaj.net/plik-gT9EQ7fYCd
1
Ja w kwestii formalnej. Czy można już oficjalnie nadać Yamalowi ksywkę Miles Morales?
https://zapodaj.net/plik-ewDDph25ip
0
To jest jakiś błąd w Matrixie. Barcelona wygrywa mecz z Celtą na wyjeździe po dziewięciu meczach.
0
Xavi stworzył nowy mem
0
15 razy po drodze się zatrzymał ale ważne że jest gol
0
Będzie powtórka
3
Ojcowski kopniak w dupę :D
0
I teraz najważniejsze czy nie anulują
1
No tak jak zwykle :/
26
Vitor Roque w pierwszej połowie:
https://zapodaj.net/plik-0apwPCBBH9
1
Lewy gol, a Yamal z asystą
0
Dobry strzał Miles
0
I tradycyjnie laga
0
@DragonxNF
Muzyczna propozycja #013
Utwór: Invincible pt. 2
Autor: Deaf Kev
Wokal: Sendi Hoxha
Gatunek: Glitch Hop
0
Muzyczna propozycja #013
Utwór: Invincible pt. 2
Autor: Deaf Kev
Wokal: Sendi Hoxha
Gatunek: Glitch Hop
Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627