DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ankara Cancelo Ankara Cancelo
0
I jest tygrys za disneya
0
Sterling czy to ty?
4
Oj za ten gest Varu może być czerwona i 5 meczów zawieszenia
1
@Visca_barca jak zawsze w internecie :)
0
Wiecie kogo nam na LaRambli brakuje? Wykwalifikowanego sędziego który mógłby ocenić swoim ,,zawodowym" okiem takie kontrowersyjne sytuację.
0
@Wossi61FCB jeżeli przyjmujemy że zagranie obrońcy musi być rozmyślne to chyba był, ale ja już się pogubiłem z tymi przepisami o spalonym :p
Edit: szczerze? Teraz to chyba jest zależne od interpretacji sędziego
6
Czyli zdania ekspertów są podzielone
7
Trzeba te 100 mln za Rafę przyjąć zanim się zorientują kogo kupują
0
@Kgorecki2500 Dla mnie najlepszym Spidermanem był Maguire, a najlepszym Peterem był Garfield. Tomek to już nie to samo, ale zły nie jest. Zwłaszcza po NWH moja ocena się zwiększyła.
0
@DragonxNF
Muzyczna propozycja #019
Utwór: Angel
Autorzy: Vanze & Reunify
Wokal: Parker Polhill & Bibiane Z
Gatunek: Progressive House
1
Muzyczna propozycja #019
Utwór: Angel
Autorzy: Vanze & Reunify
Wokal: Parker Polhill & Bibiane Z
Gatunek: Progressive House
Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627
3
@tomek8756 nawet jeśli daliby Zendaye to wiele by to nie zmieniło. Nie widzę Tomka w tej roli.
0
@HypeR taki Marvelowski Fortnite :D. Ja nigdy nie przepadałem za multi i raczej nie będę w nią grał. Podejrzewam że gra będzie miała mikropłatności za jakieś skórki i walutę (czyli nic nowego w tego typu produktach)
0
Kurde niby człowiekowi było wszystko jedno, ale jak wygrali to się cieszę jak powalony :D
0
@FcPortoFan1999 no to zostaje tylko albo i aż dostać się do finału wielkiego finału i powinna to być formalność
0
No ale może w wielkim finale pobije rekord. Życzę mu tego
0
Ajjj blisko było
0
@ranger3120 nieślubny brat pana Artura
3
Pan Arkadiusz chyba chce powtórzyć wyczyn pana Artura :D
0
@ranger3120 a to z chęcią obejrzę :)
2
Pan Artur Baranowski znany z 1 z 10 który ustanowił rekord teleturnieju (803 punkty) wystąpi 3 kwietnia w Va Banque.
1
@Kidd i właśnie nie wiem dlaczego :D. Pierwszy tom jeszcze ujdzie, ale drugi to kompletna lipa. Za długie opisy o wszystkim i niczym, brak napięcia i tajemnicy jak na kryminał/thriller i poprawność polityczna (zwłaszcza w drugim tomie) ale to akurat przez to że Larsson był bardzo lewicowy.
0
@Kidd dwa pierwsze tomy Millenium Larssona tj. ,,Mężczyźni którzy nienawidzą kobiet" i ,,Dziewczyna która igrała z ogniem"
0
Ile macie utworów na playliście?
1
@GadulkiGembulki_FCBumtiti dobrany idealnie :D
1
Sergi Roberto musi się jeszcze trochę polskiego pouczyć, ale przynajmniej wiemy że transfer do PSG kwestią godzin :D
https://cdn.wiocha.pl/webps4/8/3/83928c318923e842e0257a5c1dbaeba6.webp
1
@July_6_BcN o właśnie zwróciłaś uwagę na inną ważną kwestię. Nie ważne czy coś się zmieni w liście lektur czy nie, ważne jak do tego podejdzie nauczyciel. Bo jeśli nie będzie mu zależało na ciekawej i rozwijającej polemice to takie pogadanki nie będą miały tak pozytywnych skutków jak z pierwotnym zamyśle
1
@bartoszplucinski pomysł z czytaniem tego co kto chce też wydaje mi się najbardziej odpowiedni. Dzieciak z samej chęci podzielenia się z innymi tym jaką fajną książkę przeczytał będzie ją czytał, a może tym samym, tak jak wspomniałeś, mógłby zainteresować innych daną pozycją. No i też mieliby temat do rozmowy.
@Szreko w sumie to tak cały system edukacji w Polsce wygląda. Dzieci uczą się tego co jest potrzebne do zdania testów, a nie tego co może być przydatne.
1
@July_6_BcN fakt, lista lektur w szkole średniej jest obszerna i zmniejszenie jej liczby o te mniej ,,przydatne" byłoby dobre.
@Khajio tak jest wiele takich, ale ostatnio słyszałem że chyba ,,Pana Tadeusza" napisali od nowa tak aby łatwiej się go czytało, więc może zrobią to samo z innymi