DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@prokar1 nie wiem czy przypadkiem @Kgorecki2500 czegoś kiedyś nie wstawiał, więc może on.
0
U was też lewica pączki rozdaje? XD
0
@Donnie_Darko otóż nie ;)
Edit: z resztą Mieciu nie jest jakiś bardzo za wege daniami tylko czasem zrobi takie przepisy aby takim osobom pokazać czy w testowanych książkach są dobre wege przepisy czy też nie
0
Coś dla fanów Wiedźmina (a dokładniej kuchni i dań z tej gry):
1
Patrząc na to ile razy był wałek w naszych spotkaniach to dziwię się że ktoś może oskarżać Barcelonę o przekupywanie sędziów. Jak bardzo trzeba być ślepym albo żyć w innej rzeczywistości żeby nie tego nie widzieć.
15
Hiszpanie powinni mieć dożywotni zakaz wykonywania zawodu sędziego w laliga
1
Gdyby na miejscu Vitora był piłkarz realu to żółtą kartkę dostałby zawodnik Depotivo za symulkę.
1
Vitor: Ej Xavi!
Xavi: Co?
Vitor: Ty już wiesz co.
0
Jestem jasnowidzem XD:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14070580#comment-14070580
1
@mordini123 walka z rakiem w Hiszpanii
0
Dlaczego mają takie zielone wstążki?
2
Dobrze że spalony bo byłby karny
0
@DragonxNF
Muzyczna propozycja #010
Utwór: Take Me
Autorzy: Andromedik & Used
Wokal: Aleya Mae
Gatunek: Drum & Bass
0
Muzyczna propozycja #010
Utwór: Take Me
Autorzy: Andromedik & Used
Wokal: Aleya Mae
Gatunek: Drum & Bass
Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627
0
@FcPortoFan1999 wszystkiego najlepszego :)
1
Wykorzystam fakt że jest teraz więcej osób na LaRambli i pozwolę sobie jeszcze raz zapytać :D
Mam chęć wrócić do swojej pasji z dzieciństwa, a mianowicie do rysowania. Czy jest ktoś kto zna się na tym temacie i może poradzić co może się przydać na początek dla osoby początkującej? Bo jednak chciałbym podejść do tego troszkę bardziej profesjonalnie, a nie rysować najtańszymi kredkami Bambino :D. I które kredki są lepsze na początek: Faber-Castell (te w czerwonym opakowaniu z zamkiem) czy Astra Prestige?
0
Nie wiem jak wy, ale ja w pewnym momencie zapomniałem że Osasuna grała w 10. W ogóle nie było widać przewagi Barcelony.
7
Xavi: No Vitor gratuluję. W nagrodę następny mecz zaczniesz na ławce i wejdziesz w 59 a nie w 60 minucie.
29
Ta mina Vitora mówi: co ja tu kur**a robię?
0
Bardzo smutny obrazek :(
0
Mam chęć wrócić do swojej pasji z dzieciństwa, a mianowicie do rysowania. Czy jest ktoś kto zna się na tym temacie i może poradzić co może się przydać na początek dla osoby początkującej? Bo jednak chciałbym podejść do tego troszkę bardziej profesjonalnie, a nie rysować najtańszymi kredkami Bambino :D. I które kredki są lepsze na początek: Faber-Castell (te w czerwonym opakowaniu z zamkiem) czy Astra Prestige?
3
@Kidd @Jakchcesz w tym filmiku jest wszystko wyjaśnione. Polecam obejrzeć :). Żeby doprecyzować autor pracował w Lidlu, a nie w biedrze, ale niewiele się to od siebie różni.
15
@norbi77 a po nagraniu filmiku:
https://streamable.com/r7jxq6
0
Widzę że autorzy zainspirowali się nazwą podcastu MJ z gry Spiderman 2.
1
@LM10GOAT Kowalski, analiza!
17
To ja klasyczkiem zarzucę
0
@DragonxNF
Muzyczna propozycja #009
Utwór: How To Love
Autor: Highlnd
Wokal: Rachel Lorin
Gatunek: Drumstep
0
Muzyczna propozycja #009
Utwór: How To Love
Autor: Highlnd
Wokal: Rachel Lorin
Gatunek: Drumstep
Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale zdjęcie to dobraliście idealne