0

@prokar1 nie wiem czy przypadkiem @Kgorecki2500 czegoś kiedyś nie wstawiał, więc może on.

0

U was też lewica pączki rozdaje? XD

0

@Donnie_Darko otóż nie ;)
Edit: z resztą Mieciu nie jest jakiś bardzo za wege daniami tylko czasem zrobi takie przepisy aby takim osobom pokazać czy w testowanych książkach są dobre wege przepisy czy też nie

0

Coś dla fanów Wiedźmina (a dokładniej kuchni i dań z tej gry):


1

Patrząc na to ile razy był wałek w naszych spotkaniach to dziwię się że ktoś może oskarżać Barcelonę o przekupywanie sędziów. Jak bardzo trzeba być ślepym albo żyć w innej rzeczywistości żeby nie tego nie widzieć.

15

Hiszpanie powinni mieć dożywotni zakaz wykonywania zawodu sędziego w laliga

1

Gdyby na miejscu Vitora był piłkarz realu to żółtą kartkę dostałby zawodnik Depotivo za symulkę.

1

Vitor: Ej Xavi!
Xavi: Co?
Vitor: Ty już wiesz co.

0

1

@mordini123 walka z rakiem w Hiszpanii

0

Dlaczego mają takie zielone wstążki?

2

Dobrze że spalony bo byłby karny

0

@DragonxNF
Muzyczna propozycja #010
Utwór: Take Me
Autorzy: Andromedik & Used
Wokal: Aleya Mae
Gatunek: Drum & Bass


0

Muzyczna propozycja #010
Utwór: Take Me
Autorzy: Andromedik & Used
Wokal: Aleya Mae
Gatunek: Drum & Bass


Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627

0

@FcPortoFan1999 wszystkiego najlepszego :)

1

Wykorzystam fakt że jest teraz więcej osób na LaRambli i pozwolę sobie jeszcze raz zapytać :D
Mam chęć wrócić do swojej pasji z dzieciństwa, a mianowicie do rysowania. Czy jest ktoś kto zna się na tym temacie i może poradzić co może się przydać na początek dla osoby początkującej? Bo jednak chciałbym podejść do tego troszkę bardziej profesjonalnie, a nie rysować najtańszymi kredkami Bambino :D. I które kredki są lepsze na początek: Faber-Castell (te w czerwonym opakowaniu z zamkiem) czy Astra Prestige?

0

Nie wiem jak wy, ale ja w pewnym momencie zapomniałem że Osasuna grała w 10. W ogóle nie było widać przewagi Barcelony.

7

Xavi: No Vitor gratuluję. W nagrodę następny mecz zaczniesz na ławce i wejdziesz w 59 a nie w 60 minucie.

29

Ta mina Vitora mówi: co ja tu kur**a robię?

0

Bardzo smutny obrazek :(

0

Mam chęć wrócić do swojej pasji z dzieciństwa, a mianowicie do rysowania. Czy jest ktoś kto zna się na tym temacie i może poradzić co może się przydać na początek dla osoby początkującej? Bo jednak chciałbym podejść do tego troszkę bardziej profesjonalnie, a nie rysować najtańszymi kredkami Bambino :D. I które kredki są lepsze na początek: Faber-Castell (te w czerwonym opakowaniu z zamkiem) czy Astra Prestige?

3

@Kidd @Jakchcesz w tym filmiku jest wszystko wyjaśnione. Polecam obejrzeć :). Żeby doprecyzować autor pracował w Lidlu, a nie w biedrze, ale niewiele się to od siebie różni.


15

@norbi77 a po nagraniu filmiku:
https://streamable.com/r7jxq6

0

Widzę że autorzy zainspirowali się nazwą podcastu MJ z gry Spiderman 2.

1

@LM10GOAT Kowalski, analiza!

17

To ja klasyczkiem zarzucę


0

@DragonxNF
Muzyczna propozycja #009
Utwór: How To Love
Autor: Highlnd
Wokal: Rachel Lorin
Gatunek: Drumstep


0

Muzyczna propozycja #009
Utwór: How To Love
Autor: Highlnd
Wokal: Rachel Lorin
Gatunek: Drumstep


Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale zdjęcie to dobraliście idealne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?