DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Po co było kupować za 40 milionów Brazylijczyka jak i tak wystawia młodego Guiu
0
Guiu zamiast Vitora XD
0
Za to zagranie Roberto dostanie propozycje przedłużenia kontraktu do 2050 roku
1
No to dziękuję dobranoc
1
W komentarzu Żewłakowa jest tyle samo życia i energii co u Pedriego po rozegraniu 90 minut.
1
Chłopie coś ty zrobił
0
Blade kontuzja, Araujo problem z kolanem, Christensen ma przyłożony lód do nogi, za chwilę nie będziemy mieli kim w obronie grać
0
Co to za logika? Araujo boli kolano to zmienia Christensena
5
Miles dlaczego? :(
3
No i Valverde wykucał
0
On cały czas kuca... niedobrze
2
Nowa ksywa dla Forta: Fordzik :D
8
Dobra dawać nam ten Manchester City bo Yamal ma za tydzień sprawdzian z przyrki i się nauczyć musi
7
@Culer9002 Miles Morales
1
Messi vibes :D.
0
Lewy to najlepiej jak stoi, nic nie robi i się piłki od niego odbijają. Najpierw asysta, a teraz bramka.
16
Już chyba lepiej na NFZ się leczyć niż w Barcelonie
1
Akurat jak Cancelo wrócił to Blade się połamał
2
Po cholerę nie podawał Laminowi?
4
Po dziwnym meczu z Betisem wróciliśmy do starego grania.
3
No to chyba jednak ten mecz z Betisem to był wypadek przy pracy
2
Swoją drogą jakby ktoś nie będący w temacie sędziów w lalidze wszedł na stronę Barcelony i realu to by miał niezły mindfuck. Jedni oskarżają drugich o przekupywanie sędziów i narzekają na sędziowanie :D
7
Trzeba zaktualizować skrót Varu:
VAR-Video Assistant real madrid
1
@LM10GOAT pytasz dzika czy s*a w lesie
0
@DragonxNF
Muzyczna propozycja #008
Utwór: Destiny
Autorzy: Jim Yosef, Electro-Light, Anna Yvette, Deaf Kev & Tobu
Wokal: Anna Yvette
Gatunek: Progressive House
0
Muzyczna propozycja #008
Utwór: Destiny
Autorzy: Jim Yosef, Electro-Light, Anna Yvette, Deaf Kev & Tobu
Wokal: Anna Yvette
Gatunek: Progressive House
Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627
0
W tym meczu dzieją się równie dziwne rzeczy co dzisiaj na tej stronie
1
No teraz to liga mistrzów nasza
0
A łysy dalej na boisku XDDD
0
Lewy, Pedri i Gundo na ratunek z trzecioligowcem...