DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jakie macie zdanie (tylko tak na serio) na temat lektur szkolnych?
Wiele razy słyszałem opinie, że nie są one potrzebne, są nudne i stare. Fakt, dla młodej osoby ,,Ferdydurke" lub ,,Chłopi" nie będą interesującymi pozycjami, ale taka trylogia jednak uczy historii. Wiadomo że dla naszego pokolenia są one napisane trudnym językiem i ktoś mógłby powiedzieć że trzeba tę listę lektur zaktualizować. Tylko problem w tym, że ciężko jest znaleźć jakąś aktualną, rozwijającą książkę. Słyszałem też o pomyśle, żeby zamiast lektur dzieci czytały to co chcą. No ale wtedy lekcja polskiego zmieniłaby się w klub dyskusyjny, bo wiadomo nie wszyscy (a już zwłaszcza nauczyciele) czytają to samo.
1
@Konfederat ja akurat za bardzo za hardsajlem nie przepadam ale ten od Elektronomii mi przypadł do gustu :)
0
@DragonxNF
Muzyczna propozycja #018
Utwór: Heaven
Autor: Elektronomia
Gatunek: Hardstyle
1
Muzyczna propozycja #018
Utwór: Heaven
Autor: Elektronomia
Gatunek: Hardstyle
Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627
0
@draxidox czyli w skrócie: nie zrealizowaliśmy tych obietnic bo nam nie pozwolili, ale macie się cieszyć z tych 9.
0
My tak dobrze gramy czy Estonia taka słaba?
1
@Culer9002 będę wnukom o tym wspaniałym piłkarzu opowiadał
2
@NeroTFP1 ehh.. że też człowiek urodził się za późno żeby oglądać i pamiętać grę tego magika :(
0
@PatrychoO kogoś czarnoskórego trzeba było dać, a kto będzie lepszy od czarnej pantery? Btw nie wiedziałem o tej grze.
0
Ah sh*t here we go again...
0
@Emhyr Milan, BVB, City (ale tylko ze względu na Guardiolę)
8
@Firestone widzę mocny towar wjechał, pewnie niemiecki
0
@MadafakinGuy sprawdziłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@macio_944 on zazwyczaj tylko szuka pretekstu do krytykowania Barcelony
0
@tristan87 rodzinka
1
Najlepsze jest to że Oscar Hernandez może być jedynym ,,trenerem" w historii że 100% zwycięstwami.
1
@Encore Cubarsi go schowa do kieszeni ;)
1
Lewy kapitalny mecz, ale nie zapominajmy o dobrym występie Forta i kolejnym wspaniałym w wykonaniu Cubarsiego. Cudownie się ogląda mecze z naszą młodzieżą.
1
Sędzia robił co mógł, ale nikt nie jest w stanie zatrzymać Xaviniety.
0
Felix jak bicka napinał :D
4
No i ford musi jechać do warsztatu @Luciano99 na naprawę.
6
Pedri i de Jong hamowali Roberto, fakt nie opinia.
7
No w końcu ci coś wyszło Fermin
0
Mecz drużyn na poziomie ćwierćfinału lm, sędzia na poziomie 4 ligi RPA
2
No raczej ich nie ucieszył :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Xavi zebrał więcej żółtych kartek jako trener niż jako piłkarz
0
Coś jakby ciszej w Madrycie :D
0
Karma kibice atletico
1
Kurde szkoda, chciałem karne :(