2

Jakie macie zdanie (tylko tak na serio) na temat lektur szkolnych?
Wiele razy słyszałem opinie, że nie są one potrzebne, są nudne i stare. Fakt, dla młodej osoby ,,Ferdydurke" lub ,,Chłopi" nie będą interesującymi pozycjami, ale taka trylogia jednak uczy historii. Wiadomo że dla naszego pokolenia są one napisane trudnym językiem i ktoś mógłby powiedzieć że trzeba tę listę lektur zaktualizować. Tylko problem w tym, że ciężko jest znaleźć jakąś aktualną, rozwijającą książkę. Słyszałem też o pomyśle, żeby zamiast lektur dzieci czytały to co chcą. No ale wtedy lekcja polskiego zmieniłaby się w klub dyskusyjny, bo wiadomo nie wszyscy (a już zwłaszcza nauczyciele) czytają to samo.

1

@Konfederat ja akurat za bardzo za hardsajlem nie przepadam ale ten od Elektronomii mi przypadł do gustu :)

0

@DragonxNF
Muzyczna propozycja #018
Utwór: Heaven
Autor: Elektronomia
Gatunek: Hardstyle


1

Muzyczna propozycja #018
Utwór: Heaven
Autor: Elektronomia
Gatunek: Hardstyle


Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627

0

@draxidox czyli w skrócie: nie zrealizowaliśmy tych obietnic bo nam nie pozwolili, ale macie się cieszyć z tych 9.

0

My tak dobrze gramy czy Estonia taka słaba?

1

@Culer9002 będę wnukom o tym wspaniałym piłkarzu opowiadał

2

@NeroTFP1 ehh.. że też człowiek urodził się za późno żeby oglądać i pamiętać grę tego magika :(

0

@PatrychoO kogoś czarnoskórego trzeba było dać, a kto będzie lepszy od czarnej pantery? Btw nie wiedziałem o tej grze.

0

Ah sh*t here we go again...

0

@Emhyr Milan, BVB, City (ale tylko ze względu na Guardiolę)

8

@Firestone widzę mocny towar wjechał, pewnie niemiecki

0

@MadafakinGuy sprawdziłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@macio_944 on zazwyczaj tylko szuka pretekstu do krytykowania Barcelony

0

@tristan87 rodzinka

1

Najlepsze jest to że Oscar Hernandez może być jedynym ,,trenerem" w historii że 100% zwycięstwami.

1

@Encore Cubarsi go schowa do kieszeni ;)

1

Lewy kapitalny mecz, ale nie zapominajmy o dobrym występie Forta i kolejnym wspaniałym w wykonaniu Cubarsiego. Cudownie się ogląda mecze z naszą młodzieżą.

1

Sędzia robił co mógł, ale nikt nie jest w stanie zatrzymać Xaviniety.

0

Felix jak bicka napinał :D

4

No i ford musi jechać do warsztatu @Luciano99 na naprawę.

6

Pedri i de Jong hamowali Roberto, fakt nie opinia.

7

No w końcu ci coś wyszło Fermin

0

Mecz drużyn na poziomie ćwierćfinału lm, sędzia na poziomie 4 ligi RPA

2

No raczej ich nie ucieszył :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Xavi zebrał więcej żółtych kartek jako trener niż jako piłkarz

0

Coś jakby ciszej w Madrycie :D

0

Karma kibice atletico

1

Kurde szkoda, chciałem karne :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?