DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Chłop tak długo siedział na ławce, że aż go przewiało i teraz nie będzie mógł grać.
1
@marcin62 ja mam obsesję na punkcie Barcelony...i nie zamierzam się z tego leczyć :D
1
Jak dla mnie ta wersja hymnu powinna być grana zawsze
4
I zamknął mordy hejterom
4
Jarek - wróg publiczny numer jeden nie tylko w Polsce, ale także w Barcelonie
0
Czyli Pedri uczy się na błędach
0
Czyli sędziowie w Hiszpanii to niekonsekwentne, ślepe debile.
0
Sędzia już pokazuję zawodnikom Valencii spokojnie już czegoś na Varze szukają żeby gola nie było
0
Inigo i Roberto XDDDD Czyli bronimy wyniku
Edit: a Cancelo i Araujo grają dalej
2
Kiedy Xavi powiedział że odchodzi to drużyna zaczęła lepiej grać. Teraz powiedział że zostaje i efekty widać od razu.
1
Dwóch jeźdźców apokalipsy w Barcelonie w ostatnich dniach: Araujo i Cancelo
0
Araujo coś ty zrobił
0
Chłopie coś ty zrobił
4
@NeroTFP1 jeden drugiego warty
0
@DragonxNF
Muzyczna propozycja #023
Utwór: Let's Run Away
Autorzy: Jay Eskar & Doxed
Wokal: Rico 56
Gatunek: Future Bounce
0
Muzyczna propozycja #023
Utwór: Let's Run Away
Autorzy: Jay Eskar & Doxed
Wokal: Rico 56
Gatunek: Future Bounce
Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627
1
@LM10GOAT Niech spoczywa w pokoju [*]
0
@Arden nie no wierzę... Jeszcze parę miesięcy temu oglądałem go na live charytatywnym....nie no nie wiem co napisać... ogromny szok. Niech spoczywa w pokoju [*]
0
@BorzyKrzys z tego co kojarzę to przedstawia Capitan Marvel jako pierwszą, prawdziwą, silną i niezależną postać kobiecą w kinie. Od kiedy dostała Oscara to sodówa jej uderzyła do głowy. W skrócie toksyczna feministka.
Więcej przeczytasz tutaj:
https://www.filmweb.pl/person/Brie+Larson-134695/discussion/Brie+Larson+Kiedy%C5%9B+A+Dzi%C5%9B-3081484
0
@Krzych a postapo też może być? Bo jak tak to polecam ,,Bastion" Kinga. Chyba że przeraża cię te 1088 stron to wtedy nie :D
1
@Pawlak1992 to już raczej zależy od człowieka i (tak jak piszesz) fabuły. Jak książka jest ciekawa to potrafię nad nią siedzieć kilka godzin i się nie nudzić, ale nie sądzę bym mógł tak długo jej słuchać.
0
@Pawlak1992 zdecydowanie czytać. Kiedyś jak nie chciało mi się czytać lektury to włączyłem sobie darmowy audiobook - po pięciu minutach zacząłem myśleć o czymś innym :D. Nie potrafię się skupić na audiobooku. Do słuchania to jest muzyka, a nie książki :D.
0
@HypeR jak kiedyś wyczytałem: w filmach Marvela nic nie dzieje się przypadkowo :)
1
@Kessie czego stoisz na torach
1
@Messibestplayerintheworld jak chcesz open world to polecam ghost of tsushima. Jak dla mnie fabuła lepsza niż w horizon
1
@Afterlife niebieski :)
0
@LM10GOAT podekscytowani to oni byli tym że w nowym sezonie będzie nowy trener. Teraz to oni są co najmniej zawiedzeni
5
Jeszcze stary sezon się nie nie skończył, a my już możemy nowy spisywać na straty. To chyba jakiś rekord.
2
Człowiek już się nastawił na nowy sezon z nowym trenerem i nowymi nadziejami, a oni wszystko zepsuli
1
No i ebło: Xavi zostaje