2

No raczej ich nie ucieszył :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Xavi zebrał więcej żółtych kartek jako trener niż jako piłkarz

0

Coś jakby ciszej w Madrycie :D

0

Karma kibice atletico

1

Kurde szkoda, chciałem karne :(

0

@DragonxNF
Muzyczna propozycja #017
Utwór: LET THEM HAVE IT
Autor: ANGELPLAYA
Gatunek: Phonk


0

Muzyczna propozycja #017
Utwór: LET THEM HAVE IT
Autor: ANGELPLAYA
Gatunek: Phonk


Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627

2

Mame nie teraz maszyna ruszyła.

1

Jest k***a Robert!

0

Czyli bronimy wyniku...

0

Początek bardzo dobry, ale im dalej w las tym gorzej. Niemniej jednak to Napoli da się przejść. Trzeba się spiąć na drugą połowę i strzelić gola dla spokoju.

1

City bójcie się, idziemy po was.

4

Barcelono co ty robisz!?!?!

0

Brawo Fermin!!!

1

@Kengo ustawione jak sędziowanie meczów realu

5

Dajecie miliard i możemy zacząć rozmawiać.

0

@DragonxNF
Muzyczna propozycja #016
Utwór: Alone
Autorzy: BEAUZ & Heleen
Wokal: Heleen
Gatunek: Future Bass


0

Muzyczna propozycja #016
Utwór: Alone
Autorzy: BEAUZ & Heleen
Wokal: Heleen
Gatunek: Future Bass


Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627

0

30

Lewy wyjście z progu jak u Małysza :D

0

Lewy co za nurek

2

Tylko on mógł to zrobić

0

Lewy wejście smoka

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

31

Ostatnio tak słabą Barcę widziałem tydzień temu.

0

@Dalhi też satysfakcjonujące :)

0

Nie wiem jak u was, ale ja czasem wyobrażam siebie jako sędziego podczas meczu realu. Gwiżdżę wszystko na niekorzyść białych, widzę spalone i zagrania ręką tam gdzie ich nie ma i daję czerwone kartki za pyskowanie w ramach rewanżu za wszystkie przekręty w LM.
Ach... piękne marzenie :D.

1

@kubix05 ,,Wilkowyje nie pomyje"

0

@kacper_fcb ja na Facebooka wchodzę średnio parę razy na rok i to tylko po to żeby coś sprawdzić
Ps. Zamiast na FB siedzę na LaRambli XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?