DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No raczej ich nie ucieszył :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Xavi zebrał więcej żółtych kartek jako trener niż jako piłkarz
0
Coś jakby ciszej w Madrycie :D
0
Karma kibice atletico
1
Kurde szkoda, chciałem karne :(
0
@DragonxNF
Muzyczna propozycja #017
Utwór: LET THEM HAVE IT
Autor: ANGELPLAYA
Gatunek: Phonk
0
Muzyczna propozycja #017
Utwór: LET THEM HAVE IT
Autor: ANGELPLAYA
Gatunek: Phonk
Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627
2
Mame nie teraz maszyna ruszyła.
1
Jest k***a Robert!
0
Czyli bronimy wyniku...
0
Początek bardzo dobry, ale im dalej w las tym gorzej. Niemniej jednak to Napoli da się przejść. Trzeba się spiąć na drugą połowę i strzelić gola dla spokoju.
1
City bójcie się, idziemy po was.
4
Barcelono co ty robisz!?!?!
0
Brawo Fermin!!!
1
@Kengo ustawione jak sędziowanie meczów realu
5
Dajecie miliard i możemy zacząć rozmawiać.
0
@DragonxNF
Muzyczna propozycja #016
Utwór: Alone
Autorzy: BEAUZ & Heleen
Wokal: Heleen
Gatunek: Future Bass
0
Muzyczna propozycja #016
Utwór: Alone
Autorzy: BEAUZ & Heleen
Wokal: Heleen
Gatunek: Future Bass
Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627
0
Dziękuję ci Yamal
https://zapodaj.net/plik-kEtGTshXJc
30
Lewy wyjście z progu jak u Małysza :D
0
Lewy co za nurek
2
Tylko on mógł to zrobić
0
Lewy wejście smoka
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
31
Ostatnio tak słabą Barcę widziałem tydzień temu.
0
@Dalhi też satysfakcjonujące :)
0
Nie wiem jak u was, ale ja czasem wyobrażam siebie jako sędziego podczas meczu realu. Gwiżdżę wszystko na niekorzyść białych, widzę spalone i zagrania ręką tam gdzie ich nie ma i daję czerwone kartki za pyskowanie w ramach rewanżu za wszystkie przekręty w LM.
Ach... piękne marzenie :D.
1
@kubix05 ,,Wilkowyje nie pomyje"
0
@kacper_fcb ja na Facebooka wchodzę średnio parę razy na rok i to tylko po to żeby coś sprawdzić
Ps. Zamiast na FB siedzę na LaRambli XD