DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak dla mnie ta wersja hymnu powinna być grana zawsze
4
I zamknął mordy hejterom
4
Jarek - wróg publiczny numer jeden nie tylko w Polsce, ale także w Barcelonie
0
Czyli Pedri uczy się na błędach
0
Czyli sędziowie w Hiszpanii to niekonsekwentne, ślepe debile.
0
Sędzia już pokazuję zawodnikom Valencii spokojnie już czegoś na Varze szukają żeby gola nie było
0
Inigo i Roberto XDDDD Czyli bronimy wyniku
Edit: a Cancelo i Araujo grają dalej
2
Kiedy Xavi powiedział że odchodzi to drużyna zaczęła lepiej grać. Teraz powiedział że zostaje i efekty widać od razu.
1
Dwóch jeźdźców apokalipsy w Barcelonie w ostatnich dniach: Araujo i Cancelo
0
Araujo coś ty zrobił
0
Chłopie coś ty zrobił
4
@NeroTFP1 jeden drugiego warty
0
@DragonxNF
Muzyczna propozycja #023
Utwór: Let's Run Away
Autorzy: Jay Eskar & Doxed
Wokal: Rico 56
Gatunek: Future Bounce
0
Muzyczna propozycja #023
Utwór: Let's Run Away
Autorzy: Jay Eskar & Doxed
Wokal: Rico 56
Gatunek: Future Bounce
Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627
1
@LM10GOAT Niech spoczywa w pokoju [*]
0
@Arden nie no wierzę... Jeszcze parę miesięcy temu oglądałem go na live charytatywnym....nie no nie wiem co napisać... ogromny szok. Niech spoczywa w pokoju [*]
0
@BorzyKrzys z tego co kojarzę to przedstawia Capitan Marvel jako pierwszą, prawdziwą, silną i niezależną postać kobiecą w kinie. Od kiedy dostała Oscara to sodówa jej uderzyła do głowy. W skrócie toksyczna feministka.
Więcej przeczytasz tutaj:
https://www.filmweb.pl/person/Brie+Larson-134695/discussion/Brie+Larson+Kiedy%C5%9B+A+Dzi%C5%9B-3081484
0
@Krzych a postapo też może być? Bo jak tak to polecam ,,Bastion" Kinga. Chyba że przeraża cię te 1088 stron to wtedy nie :D
1
@Pawlak1992 to już raczej zależy od człowieka i (tak jak piszesz) fabuły. Jak książka jest ciekawa to potrafię nad nią siedzieć kilka godzin i się nie nudzić, ale nie sądzę bym mógł tak długo jej słuchać.
0
@Pawlak1992 zdecydowanie czytać. Kiedyś jak nie chciało mi się czytać lektury to włączyłem sobie darmowy audiobook - po pięciu minutach zacząłem myśleć o czymś innym :D. Nie potrafię się skupić na audiobooku. Do słuchania to jest muzyka, a nie książki :D.
0
@HypeR jak kiedyś wyczytałem: w filmach Marvela nic nie dzieje się przypadkowo :)
1
@Kessie czego stoisz na torach
1
@Messibestplayerintheworld jak chcesz open world to polecam ghost of tsushima. Jak dla mnie fabuła lepsza niż w horizon
1
@Afterlife niebieski :)
0
@LM10GOAT podekscytowani to oni byli tym że w nowym sezonie będzie nowy trener. Teraz to oni są co najmniej zawiedzeni
5
Jeszcze stary sezon się nie nie skończył, a my już możemy nowy spisywać na straty. To chyba jakiś rekord.
2
Człowiek już się nastawił na nowy sezon z nowym trenerem i nowymi nadziejami, a oni wszystko zepsuli
1
No i ebło: Xavi zostaje
0
Dzisiaj obchodzimy światowy dzień książki. Jaką ostatnio książkę przeczytaliście? Ja ,,Złe uczynki" Lucinda Berry (polecam).
2
Popełniłem mema:
https://zapodaj.net/plik-lR9tU3YG7O