DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja mam pytanko: kim jest Meller?
4
@Encore nie
Prywatnie jej też nie lubię za hipokryzję w kwestii ekologii
0
@MesQueUnClub_87 no nie powiem, niektóre memy są robione na siłę, ale ten akurat im się udał.
0
Kolejny mem o Lewandowskich do kolekcji.
To się robi coraz lepsze :D
https://zapodaj.net/plik-LGTlcYpnEw
3
O proszę
Alan Walker wydał dziś utwór ,,Barcelona" :D
1
@NeroTFP1 nie zapominaj o postaci Sida z Epoki lodowcowej :D
1
@Pawlak1992
Mc
Kebab
Słodycze
Marvel
Żadne
Żadne
Książki
Żadne
Android
PlayStation
0
@Pawlak1992 właśnie: skąd się bierze fenomen tego filmu, bo nie rozumiem. Oglądałem go i mnie w ogóle nie straszył.
1
@macio_944 ghost of tsushima 2 obowiązkowo :)
Spiderman Venom game? Nie wiedziałem że coś takiego będzie :D. To też od Insomniac?
31
Ankara Zalewski Ankara Zalewski
1
@Popitek12 dla mnie ten etap był super zrobiony. Przyznaję, że mogli to trochę wydłużyć, ale sama sceneria i to co się wydarzyło w trakcie mi zrekompensowało krótki czas Ragnaroku :)
1
@LukaszFan oj to współczuję :(
@Messibestplayerintheworld warto czekać :)
2
No i platynka w God of War Ragnarok wbita.
Cudowna to była gra (lepsza niż GoW z 2018) i chyba stała się moją ulubioną. Jak dla mnie najlepsza fabuła że wszystkich gier w jakie zagrałem.
Teraz czas na dodatek Valhalla.
A wam jak się podobała?
3
@tristan87 ,,ale ekipę żeście zmontowali"
0
@marcin62 na inne partie. Rozumiem, że nie ma w Polsce dobrej partii, ale lepiej na ,,mniejszość" niż na ten duopol
2
Ja ma w tym kraju być lepiej skoro ludzie cały czas głosują za dwiema i tymi samymi partiami niezależnie od wszystkiego.
0
@kondzix2115 staram się robić
4
I kolejna szpilka wbita w Araujo.
0
Muzyczna propozycja #029
Warriyo - Mortals (feat. Laura Brehm)
Gatunek: Trap
Link do poprzedniej muzycznej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14474373#comment-14474373
0
@mrboom ja takie coś miałem w podstawówce. Już nie pamiętam kiedy ostatni raz mi się to zdarzyło, ale znam osobę która też to miała. Do dzisiaj nie wiem co to jest :D
0
Zamiarem Barcelony jest wywalenie Erica Garcii na zbity pysk.
0
@Popitek12 Bastion-1088 stron ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Szreko i tak to już ostatni film z Venomem od Sony więc nie ma różnicy
0
@Szreko jak dla mnie to od początku filmy o Venomie powinny być mroczniejsze, a nie tak absurdalne i gagowe jak teraz. To idealna postać do takich motywów. No ale Sony lubi psuć ostatnio uniwersum Spidermana. Tylko Into i Across the spiderverse im wyszło.
1
Terapeuta: Koń Venom nie istnieje nie może cię skrzywdzić
Koń Venom:
@HypeR @Szreko @Sulimo @xvcWinterSoldier
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
42
Z okazji miesiąca dumy chciałbym powiedzieć, że jestem dumny z tego, że nie jestem kibicem realu madryt.
5
Niech 15 liga mistrzów Realu nie odwiedzie was od faktu, że Lionel Messi jest najlepszym piłkarzem w historii.
1
Te finały ligii mistrzów z realem są jak komedie romantyczne.
Wszyscy wiedzą jak to się skończy, a i tak ludzie to oglądają.
8
Ja chciałem tylko zaznaczyć że real to żałosny klub i nie zasłużył na ten puchar