1

Ja mam pytanko: kim jest Meller?

4

@Encore nie
Prywatnie jej też nie lubię za hipokryzję w kwestii ekologii

0

@MesQueUnClub_87 no nie powiem, niektóre memy są robione na siłę, ale ten akurat im się udał.

0

Kolejny mem o Lewandowskich do kolekcji.
To się robi coraz lepsze :D
https://zapodaj.net/plik-LGTlcYpnEw

3

O proszę
Alan Walker wydał dziś utwór ,,Barcelona" :D


1

@NeroTFP1 nie zapominaj o postaci Sida z Epoki lodowcowej :D

1

@Pawlak1992
Mc
Kebab
Słodycze
Marvel
Żadne
Żadne
Książki
Żadne
Android
PlayStation

0

@Pawlak1992 właśnie: skąd się bierze fenomen tego filmu, bo nie rozumiem. Oglądałem go i mnie w ogóle nie straszył.

1

@macio_944 ghost of tsushima 2 obowiązkowo :)
Spiderman Venom game? Nie wiedziałem że coś takiego będzie :D. To też od Insomniac?

31

Ankara Zalewski Ankara Zalewski

1

@Popitek12 dla mnie ten etap był super zrobiony. Przyznaję, że mogli to trochę wydłużyć, ale sama sceneria i to co się wydarzyło w trakcie mi zrekompensowało krótki czas Ragnaroku :)

1

@LukaszFan oj to współczuję :(
@Messibestplayerintheworld warto czekać :)

2

No i platynka w God of War Ragnarok wbita.
Cudowna to była gra (lepsza niż GoW z 2018) i chyba stała się moją ulubioną. Jak dla mnie najlepsza fabuła że wszystkich gier w jakie zagrałem.
Teraz czas na dodatek Valhalla.
A wam jak się podobała?

3

@tristan87 ,,ale ekipę żeście zmontowali"

0

@marcin62 na inne partie. Rozumiem, że nie ma w Polsce dobrej partii, ale lepiej na ,,mniejszość" niż na ten duopol

2

Ja ma w tym kraju być lepiej skoro ludzie cały czas głosują za dwiema i tymi samymi partiami niezależnie od wszystkiego.

0

@kondzix2115 staram się robić

4

I kolejna szpilka wbita w Araujo.

0

Muzyczna propozycja #029

Warriyo - Mortals (feat. Laura Brehm)
Gatunek: Trap



Link do poprzedniej muzycznej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14474373#comment-14474373

0

@mrboom ja takie coś miałem w podstawówce. Już nie pamiętam kiedy ostatni raz mi się to zdarzyło, ale znam osobę która też to miała. Do dzisiaj nie wiem co to jest :D

0

Zamiarem Barcelony jest wywalenie Erica Garcii na zbity pysk.

0

@Popitek12 Bastion-1088 stron ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Szreko i tak to już ostatni film z Venomem od Sony więc nie ma różnicy

0

@Szreko jak dla mnie to od początku filmy o Venomie powinny być mroczniejsze, a nie tak absurdalne i gagowe jak teraz. To idealna postać do takich motywów. No ale Sony lubi psuć ostatnio uniwersum Spidermana. Tylko Into i Across the spiderverse im wyszło.

1

Terapeuta: Koń Venom nie istnieje nie może cię skrzywdzić
Koń Venom:



@HypeR @Szreko @Sulimo @xvcWinterSoldier

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

42

Z okazji miesiąca dumy chciałbym powiedzieć, że jestem dumny z tego, że nie jestem kibicem realu madryt.

5

Niech 15 liga mistrzów Realu nie odwiedzie was od faktu, że Lionel Messi jest najlepszym piłkarzem w historii.

1

Te finały ligii mistrzów z realem są jak komedie romantyczne.
Wszyscy wiedzą jak to się skończy, a i tak ludzie to oglądają.

8

Ja chciałem tylko zaznaczyć że real to żałosny klub i nie zasłużył na ten puchar

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?