DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Toni Kroos robi zakupy w Lidlu bo już po raz 8 jest tańszy od Biedronki.
4
I proszę państwa Toni Kroos schodzi do szatni
5
Niedługo to Sławomir Kwiatkowski i Marek Wasiluk przeprowadzą kanonizację Kroosa
1
Rudiger z żółtą i od razu mi się buzia cieszy
0
Wylew niczym w fifie :D
1
Przynajmniej Cristiano nie strzelił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Czyli lją jeszcze gra :D
1
Grzmot się wkur... po raz pierwszy
1
@partymaker Laporta z dźwignią: Are you sure about that?
1
Widać że Cristiano go uczył
0
Grzmot nie trafia po raz pierwszy
1
@ACMaldini3 zatrzymałem się na Wolverhampton
2
Grzmot macha nogami po raz drugi
1
@bart_azz czyli podobna sytuacja co Coutinho. Czytamy ,,kutinio" a powinno się czytać ,,kuczinio" czy jakoś tak.
Ćwiąkała zrobił o tym film na YouTube
0
@Emhyr może faktycznie po Portugalsku tak się powinno wymawiać, ale przyjęło się Leo
0
Ciekawie czy znowu ktoś Szpakowskiemu powie jak wymawiać Leao i w drugiej połowie będzie już poprawnie czytał.
0
@jedrek7000 ten baton z lwem
3
@Gronek no ten baton z lwem, nie znasz?
0
@Colon naszego i tak nie przebije.
12
Gil Manzano jest aktualnie najgorszym sędzią.
Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.
2
Ngolo Kante wygląda lepiej na skrzydle niż Dembele
0
Francja gra w takim samym kolorze koszulek co real madryt to i manzano gwiżdże na korzyść Francji
3
@NeKenI stary wrócił z mlekiem :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
O kurde Święcicki nigdy na Eleven się tak nie darł :D
2
Kolejna gratka dla weteranów NCS: Janji wrócił po 9 latach z utworem ,,Nostalgia"
0
Muzyczna propozycja #030
ROY KNOX - Breathe Me In
Gatunek: Drumstep
Link do poprzedniej muzycznej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14497888#comment-14497888
0
@FcPortoFan1999 Bogurodzica :D
3
Nie chcę siać defetyzmu, ale coś czuję że Szkoci tego meczu nie wygrają.
2
No i Szkoci z bramką. Tym bardziej cieszy że po rykoszecie Rudigera