14

Toni Kroos robi zakupy w Lidlu bo już po raz 8 jest tańszy od Biedronki.

4

I proszę państwa Toni Kroos schodzi do szatni

5

Niedługo to Sławomir Kwiatkowski i Marek Wasiluk przeprowadzą kanonizację Kroosa

1

Rudiger z żółtą i od razu mi się buzia cieszy

0

Wylew niczym w fifie :D

1

Przynajmniej Cristiano nie strzelił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Czyli lją jeszcze gra :D

1

Grzmot się wkur... po raz pierwszy

1

@partymaker Laporta z dźwignią: Are you sure about that?

1

Widać że Cristiano go uczył

0

Grzmot nie trafia po raz pierwszy

1

@ACMaldini3 zatrzymałem się na Wolverhampton

2

Grzmot macha nogami po raz drugi

1

@bart_azz czyli podobna sytuacja co Coutinho. Czytamy ,,kutinio" a powinno się czytać ,,kuczinio" czy jakoś tak.
Ćwiąkała zrobił o tym film na YouTube

0

@Emhyr może faktycznie po Portugalsku tak się powinno wymawiać, ale przyjęło się Leo

0

Ciekawie czy znowu ktoś Szpakowskiemu powie jak wymawiać Leao i w drugiej połowie będzie już poprawnie czytał.

0

@jedrek7000 ten baton z lwem

3

@Gronek no ten baton z lwem, nie znasz?

0

@Colon naszego i tak nie przebije.

12

Gil Manzano jest aktualnie najgorszym sędzią.
Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.

2

Ngolo Kante wygląda lepiej na skrzydle niż Dembele

0

Francja gra w takim samym kolorze koszulek co real madryt to i manzano gwiżdże na korzyść Francji

3

@NeKenI stary wrócił z mlekiem :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

O kurde Święcicki nigdy na Eleven się tak nie darł :D

2

Kolejna gratka dla weteranów NCS: Janji wrócił po 9 latach z utworem ,,Nostalgia"


0

Muzyczna propozycja #030

ROY KNOX - Breathe Me In
Gatunek: Drumstep



Link do poprzedniej muzycznej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14497888#comment-14497888

0

@FcPortoFan1999 Bogurodzica :D

3

Nie chcę siać defetyzmu, ale coś czuję że Szkoci tego meczu nie wygrają.

2

No i Szkoci z bramką. Tym bardziej cieszy że po rykoszecie Rudigera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?