DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@maroon napisałem to tylko w celu humorystycznym, a nie dlatego że tak uważam ;).
I zgadzam się z tobą.
1
Mecz Szkocja - Węgry, a na Polsacie Braveheart.
Przypadek? :D
4
@maroon a ich śmieszy, że my Polacy mówimy ,,dzień dobry" jak żaden dzień nie jest dla nas dobry :D
1
@FcPortoFan1999 jakbym czytał o Espanyolu
0
@Danny Gaucho u mnie też tyle nie trwają. 20 minut max
1
@FcPortoFan1999 dzisiaj wszyscy za realem ;)
0
@Nazio_87 parę lat temu ekipę ,,Nasz nowy dom" co prawda z daleka, ale jednak.
Chyba mam nawet ich zdjęcie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@misterio no niestety zobaczyłem odpowiedź użytkownika powyżej :(
Ale muszę przyznać że nie była jakoś bardzo trudna. Ja próbowałem z mnożeniem i potęgami.
Jak będziesz miał coś podobnego to daj znać :D
0
Więcej kibiców wbiegło na boisko niż padło bramek
1
@misterio teraz nie mam czasu ale postaram się dzisiaj spróbować to rozwiązać i dam znać czy coś mi z tego wyszło :D
0
@DragonxNF Ciekawostka: jest to aktualnie najpopularniejszy utwór na kanale z gatunku Future House (ponad 111 mln wyświetleń)
0
Muzyczna propozycja #031
Robin Hustin x TobiMorrow - Light It Up (feat. Jex)
Gatunek: Future House (Future Bounce)
Link do poprzedniej muzycznej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14518760#comment-14518760
1
Manzano czy to ty?
0
@Firestone nie wezmą go bo będzie zawyżał poziom
5
Ta Austria jest do zrobienia. Do boju Polska!!!
0
Pio Pio Piątek!!!
0
@Kgorecki2500 nigdy ;)
4
Jednak my mamy najlepszy hymn że wszystkich
0
Toni Kroos byłby lepszą 9 w Hiszpanii od Moraty
2
@PatrychoO Deco ceni tego Olmo tak samo jak wczoraj komentatorzy Toniego Kroosa
5
Hiszpanii aktualnie brakuje tylko typowej 9, bo Morata jest tragiczny
1
@mekston no jeszcze jedno takie zagranie i wychodzę
0
Morata dłużej tę piłkę trzymaj
0
Czemu to nie wpadło?
1
@Popitek12 no fakt, bez Deco to już nie to samo :/
3
@don'T.R.I.P.e ja dałbym zamiast Francji Belgię, reszta się zgadza
1
@norbi77 plus jeden
6
Dania zdecydowanie zasługuje dzisiaj na wygraną
2
Ale mierna ta Anglia