0

...a później to idzie aż do samej....do ogona.

0

@regatta52 akurat zapytałem się zanim zobaczyłem, że jest artykuł :)

1

@BORO_12 dzięki :)

0

Co takiego powiedział Xavi, że Laporta się ponoć wkurzył?

16

0

@MesQueUnClub_87 ..... przekonałeś. Dawaj linka :D

0

Nie wiem jak was, ale mnie to przeraża
https://streamable.com/nez8jp

0

@norbi77 jeśli chodzi o czas antenowy Godzilli to się z tobą zgodzę, ale ma być jej więcej w kolejnym filmie.
W kwestii minus one to obejrzę na pewno. Tylko, że dla mnie film o Godzilli powinien być właśnie bardziej taki jak GvK, GxK lub King of the monsters (czyli dużo potworów i efektownej walki). W pierwszej części miałem taki problem, że w filmie o Godzilli samej Godzilli mieliśmy tylko 10 minut, a reszta to gadanina ludzi, co mi się osobiście nie podobało.
Rozumiem, że zamysł może być taki aby ukazać jakąś głębię, Godzilla ma być jakimś symbolem czy coś i to jest ok. Też lubię poważne filmy. Tylko jak ma być film o potworach to mało mnie interesują ludzie :D

0

@Rewolucja123 zależy kto, czego oczekuje od tego uniwersum. Jeśli tak jak ja chce tylko bijące się potwory to mu to nie będzie przeszkadzało. Jeśli jednak chce bardziej angażującego i poważnego kina to takie filmy jak Minus one będą idealne.

22

@Chucky oh sh*t, here we go again

1

@norbi77 a mi się podobało :)
Do kina poszedłem żeby obejrzeć nawalające się ze sobą potwory i to dostałem

0

Was też wkurza ta nowa reklama piwa Desperados?

3

@HighestInTheRoom ja większości nie kojarzę, bo od kilku lat nie słucham radia (głównie dlatego że moich utworów nie grają XD).
Edit: dobra jednak żadnej nie kojarzę. Dwie miały takie same nazwy jak starsze utwory

2

@Objectivo Romeo vs Julia

1

I to zniesmaczenie na twarzy Toma XD
https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a87b5o1_460swp.webp

2

Co za chłop. Zdobył 152 punkty w 1 z 10 i mówi że to wstyd :D

1

Już widzę te nagłówki na notatniku:
,,Barcelona znów przekupiła sędziów. VAR dał karnego dumie Katalonii po 20 minutach"

0

Łysy na pomoc dla Sociedad

1

Jeszcze dłużej te piłkę rozgrywajcie w polu karnym

9

Podsumowanie jego formy w ostatnim czasie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ronaldinho czy to ty?

0

Chłopu się bramki pomyliły

2

Chociaż Miles Morales daje radość

0

Każdy słupek trafia w głupek czy jakoś tak

2

W teorii walczą o drugie miejsce, a w praktyce to wygląda jakby grali mecz towarzyski.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@insp1re lewy to chociaż śpiewał

1

@aspr1me wszystkiego najlepszego :)

0

To co będą gwizdy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?