DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
...a później to idzie aż do samej....do ogona.
0
@regatta52 akurat zapytałem się zanim zobaczyłem, że jest artykuł :)
1
@BORO_12 dzięki :)
0
Co takiego powiedział Xavi, że Laporta się ponoć wkurzył?
16
Peru oficjalnie klasyfikuje osoby trans jako chore psychicznie
https://pch24.pl/peru-oficjalnie-uznaje-osoby-cierpiace-na-zaburzenia-tozsamosci-plciowej-za-chore-psychicznie/
0
@MesQueUnClub_87 ..... przekonałeś. Dawaj linka :D
0
Nie wiem jak was, ale mnie to przeraża
https://streamable.com/nez8jp
0
@norbi77 jeśli chodzi o czas antenowy Godzilli to się z tobą zgodzę, ale ma być jej więcej w kolejnym filmie.
W kwestii minus one to obejrzę na pewno. Tylko, że dla mnie film o Godzilli powinien być właśnie bardziej taki jak GvK, GxK lub King of the monsters (czyli dużo potworów i efektownej walki). W pierwszej części miałem taki problem, że w filmie o Godzilli samej Godzilli mieliśmy tylko 10 minut, a reszta to gadanina ludzi, co mi się osobiście nie podobało.
Rozumiem, że zamysł może być taki aby ukazać jakąś głębię, Godzilla ma być jakimś symbolem czy coś i to jest ok. Też lubię poważne filmy. Tylko jak ma być film o potworach to mało mnie interesują ludzie :D
0
@Rewolucja123 zależy kto, czego oczekuje od tego uniwersum. Jeśli tak jak ja chce tylko bijące się potwory to mu to nie będzie przeszkadzało. Jeśli jednak chce bardziej angażującego i poważnego kina to takie filmy jak Minus one będą idealne.
22
@Chucky oh sh*t, here we go again
1
@norbi77 a mi się podobało :)
Do kina poszedłem żeby obejrzeć nawalające się ze sobą potwory i to dostałem
0
Was też wkurza ta nowa reklama piwa Desperados?
3
@HighestInTheRoom ja większości nie kojarzę, bo od kilku lat nie słucham radia (głównie dlatego że moich utworów nie grają XD).
Edit: dobra jednak żadnej nie kojarzę. Dwie miały takie same nazwy jak starsze utwory
2
@Objectivo Romeo vs Julia
1
I to zniesmaczenie na twarzy Toma XD
https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a87b5o1_460swp.webp
2
Co za chłop. Zdobył 152 punkty w 1 z 10 i mówi że to wstyd :D
1
Już widzę te nagłówki na notatniku:
,,Barcelona znów przekupiła sędziów. VAR dał karnego dumie Katalonii po 20 minutach"
0
Łysy na pomoc dla Sociedad
1
Jeszcze dłużej te piłkę rozgrywajcie w polu karnym
9
Podsumowanie jego formy w ostatnim czasie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ronaldinho czy to ty?
0
Chłopu się bramki pomyliły
2
Chociaż Miles Morales daje radość
0
Każdy słupek trafia w głupek czy jakoś tak
2
W teorii walczą o drugie miejsce, a w praktyce to wygląda jakby grali mecz towarzyski.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@insp1re lewy to chociaż śpiewał
1
@aspr1me wszystkiego najlepszego :)
0
To co będą gwizdy?