3

Braun wjechał na eurowizję :D

1

@Faro może jest, tylko o tym nie wiesz

4

@Kessie >>>>> eurowizjia


1

@pikass14 czyli wyjątek potwierdzający regułę :D

0

Przy okazji gorącej dyskusji na temat eurowizji zapytam:
Czy dla kogokolwiek ten konkurs jest jakimś wyznacznikiem dobrej jakościowo muzyki? Bo z tego co zaobserwowałem to w ostatnich latach nikt kto wygrał eurowizję nie zrobił jakiejś niesamowitej kariery. Nie słychać ich ani w radiach, ani w jakiś top listach.
Kiedyś może faktycznie tak było bo do dzisiaj są popularne piosenki takie jak: Heroes, Fairytale czy Waterloo.

1

0

@AlphaNumeric ale chyba mają jeszcze matematyczne szanse na utrzymanie, czy ja coś źle liczę?

2

Będzie na Mbappe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Faro na pewno do Wisły Kraków

0

@DragonxNF
Muzyczna propozycja #025
Utwór: Razor
Autorzy: More Plastic
Gatunek: Dubstep


0

Muzyczna propozycja #025
Utwór: Razor
Autorzy: More Plastic
Gatunek: Dubstep


Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627

1

@Archie oczywiście że ma. Nową możesz kupić za 2-2,5k (w zależności czy chcesz napęd czy nie) w wersji slim która jest taka sama jak zwykła wersja tylko mniejsza. Wersja pro nie wiadomo kiedy wyjdzie, ale na pewno będzie droższa niż zwykła wersja (tak jak zawsze).

2

Już pal licho to że real przeszedł dalej. Bardziej mi szkoda tego że BVB stracił szansę na rewanż z Bayernem za finał z 2013 roku.

1

Kogoś to jeszcze dziwi? Bo mnie nie.

0

(2-1) (3-2) z Realem
(4-2) (4-2) Z Gironą
Jak można mówić że w meczach w których straciliśmy AŻ 13 bramek (!) w tym po 4 (!) z Gironą byliśmy lepsi?
To jaki wynik musiałby paść żeby Xavi powiedział że graliśmy gorzej od przeciwnika?

0

@Barcasub wyszli z grupy w lidze mistrzów

2

Xavi w meczu z Gironą:

0

,,Na drugą połowę wyszliśmy, żeby zamknąć ten mecz.."
To bardziej wyglądało jakbyście już chcieli żeby ten mecz się skończył

2

Sergi Roberto: "We didn't deserve this result, we were playing a very good match."
Kibice: You are not a clown. You are the entire circus.

1

@macio_944 jeszcze gorzej

3

Niech tylko Gundogan nie myśli żeby tę dzisiejszą porażkę przemilczeć. Niech się nie gryzie w język i mówi jak jest.

4

Mam nadzieję że w najbliższym spotkaniu na Montjuic piłkarzy przywitają gwizdy.

0

@krol211 i ta Antwerpia jako wisienka na torcie

0

Brakuje już epitetów. Powiedzieć że wstyd to za mało

4

W tym sezonie w Katalonii rządzi Girona

0

@DragonxNF
Muzyczna propozycja #024
Utwór: Upside Down
Autor: Matthew Blake
Wokal: Tyler Fiore
Gatunek: Progressive House


0

Muzyczna propozycja #024
Utwór: Upside Down
Autor: Matthew Blake
Wokal: Tyler Fiore
Gatunek: Progressive House


Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627

0

Z taką grą jak w ostatnim czasie to my przegraliśmy z PSG i realem.

10

Chłop tak długo siedział na ławce, że aż go przewiało i teraz nie będzie mógł grać.

1

@marcin62 ja mam obsesję na punkcie Barcelony...i nie zamierzam się z tego leczyć :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?