DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Braun wjechał na eurowizję :D
1
@Faro może jest, tylko o tym nie wiesz
4
@Kessie >>>>> eurowizjia
1
@pikass14 czyli wyjątek potwierdzający regułę :D
0
Przy okazji gorącej dyskusji na temat eurowizji zapytam:
Czy dla kogokolwiek ten konkurs jest jakimś wyznacznikiem dobrej jakościowo muzyki? Bo z tego co zaobserwowałem to w ostatnich latach nikt kto wygrał eurowizję nie zrobił jakiejś niesamowitej kariery. Nie słychać ich ani w radiach, ani w jakiś top listach.
Kiedyś może faktycznie tak było bo do dzisiaj są popularne piosenki takie jak: Heroes, Fairytale czy Waterloo.
1
@piterheh86 tak
0
@AlphaNumeric ale chyba mają jeszcze matematyczne szanse na utrzymanie, czy ja coś źle liczę?
2
Będzie na Mbappe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Faro na pewno do Wisły Kraków
0
@DragonxNF
Muzyczna propozycja #025
Utwór: Razor
Autorzy: More Plastic
Gatunek: Dubstep
0
Muzyczna propozycja #025
Utwór: Razor
Autorzy: More Plastic
Gatunek: Dubstep
Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627
1
@Archie oczywiście że ma. Nową możesz kupić za 2-2,5k (w zależności czy chcesz napęd czy nie) w wersji slim która jest taka sama jak zwykła wersja tylko mniejsza. Wersja pro nie wiadomo kiedy wyjdzie, ale na pewno będzie droższa niż zwykła wersja (tak jak zawsze).
2
Już pal licho to że real przeszedł dalej. Bardziej mi szkoda tego że BVB stracił szansę na rewanż z Bayernem za finał z 2013 roku.
1
Kogoś to jeszcze dziwi? Bo mnie nie.
0
(2-1) (3-2) z Realem
(4-2) (4-2) Z Gironą
Jak można mówić że w meczach w których straciliśmy AŻ 13 bramek (!) w tym po 4 (!) z Gironą byliśmy lepsi?
To jaki wynik musiałby paść żeby Xavi powiedział że graliśmy gorzej od przeciwnika?
0
@Barcasub wyszli z grupy w lidze mistrzów
2
Xavi w meczu z Gironą:
0
,,Na drugą połowę wyszliśmy, żeby zamknąć ten mecz.."
To bardziej wyglądało jakbyście już chcieli żeby ten mecz się skończył
2
Sergi Roberto: "We didn't deserve this result, we were playing a very good match."
Kibice: You are not a clown. You are the entire circus.
1
@macio_944 jeszcze gorzej
3
Niech tylko Gundogan nie myśli żeby tę dzisiejszą porażkę przemilczeć. Niech się nie gryzie w język i mówi jak jest.
4
Mam nadzieję że w najbliższym spotkaniu na Montjuic piłkarzy przywitają gwizdy.
0
@krol211 i ta Antwerpia jako wisienka na torcie
0
Brakuje już epitetów. Powiedzieć że wstyd to za mało
4
W tym sezonie w Katalonii rządzi Girona
0
@DragonxNF
Muzyczna propozycja #024
Utwór: Upside Down
Autor: Matthew Blake
Wokal: Tyler Fiore
Gatunek: Progressive House
0
Muzyczna propozycja #024
Utwór: Upside Down
Autor: Matthew Blake
Wokal: Tyler Fiore
Gatunek: Progressive House
Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627
0
Z taką grą jak w ostatnim czasie to my przegraliśmy z PSG i realem.
10
Chłop tak długo siedział na ławce, że aż go przewiało i teraz nie będzie mógł grać.
1
@marcin62 ja mam obsesję na punkcie Barcelony...i nie zamierzam się z tego leczyć :D