DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HypeR 5 wariantów Wolverine'a to będzie coś pięknego.
BTW nie wiem czy to prawda, ale podobno w tym filmie miała być żeńska wersja Logana (i Deadpoola chyba też) tylko Reynolds i Jackman się na to nie zgodzili.
6
No no @Kessie nie wiedziałem, że masz taki talent artystyczny
https://streamable.com/w7sst0
3
Ferran to dzisiaj rekin młot
0
A między nogami by weszło
0
Łooo cholera jasna
26
Dzisiaj tak bardzo się oszczędzamy przed PSG że nawet trenera mamy rezerwowego :D
0
Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
0
@DragonxNF
Muzyczna propozycja #021
Utwór: Red Line
Autor: Anna Yvette
Gatunek: Synthwave
0
Muzyczna propozycja #021
Utwór: Red Line
Autor: Anna Yvette
Gatunek: Synthwave
Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627
@Coutinho007
0
@mientusek1407 tak
3
@Bykunn co nie zmienia faktu że wczoraj zagraliśmy zdecydowanie lepiej niż w tamtym dwumeczu :)
0
A pamiętacie te czasy za Koemana kiedy po przegranym meczu z PSG cieszyliśmy się że podjęliśmy walkę i nie mamy się czego wstydzić mimo że odpadliśmy?
0
Niech dzisiejszy dzień radia nie zwiedzie was od faktu, że Barcelona wygrała z PSG 3-2 po bardzo dobrej grze.
4
W końcu będziemy niewyspani, ale za to szczęśliwi :D
0
Brawo Barcelona
1
Jeśli LaRambla się wiesza to wiesz że coś się dzieje w meczu Barcelony
52
Już raz to mówiłem i powiem jeszcze raz: Christensen to najlepiej zainwestowane 0 mln euro.
0
Kurde warto było wydać te 0 mln euro dla tej bramki :D
4
Barcelono co ty robisz!!!!
3
Nie wiem jak wy ale ja pierwszy raz nie chcę żeby Raphinha schodził
0
Chłopaki grajcie na Raphinhie on dobry jest
0
Dobrze cisnąć ich
0
Ja pier a kto marquinosa pilnował?
6
Z nieba do piekła w pięć minut
0
No musiał to być akurat on, no musiał kur...
0
Jest gol tlraphiniii jedziemy z żabojadami
3
A już to w bramce widziałem
0
@krol211 przez nich to na zawał zejdziemy kiedyś
0
@jacob345 tak u mnie w gimnazjum był (6-7 lat temu)
0
Napoli co ty robisz