9

@AmigoBlancos mam nadzieję że pojadą do domu

0

@LambiPL można powiedzieć że LaRambla to jest taki Twitter, jbzd, 9gag i Facebook w jednym :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Piekarz, kiedy wychodzi na 40°C upał:
Kur.. ale chłodno

0

@joloskyy dodatek God of War Valhalla

0

Już myślałem że znowu umiera

1

Ten Füllkrug ma większą przerwę między zębami niż Karolak

6

@KamQiX zapomniałeś o Pepe

1

@Salchent Messi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@michaleu wstrzymuję się

2

Teraz wyobrazić sobie takie trio Nico - Musiala - Yamal

1

Dobra Hiszpania ich wyjaśni

1

Gdyby ktoś mi powiedział przed meczem, że Havertz nie strzeli sam na sam to bym mu uwierzył

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Kgorecki2500 a ja mówię że Zeus

0

Dobra Zeus daj już tym piłkarzom grać dalej

1

Darmowy prysznic na stadionie

1

Panie sędzio, czemu pan przerwał mecz?
Sędzia:


0

@Albatros może chce powtórzyć ,,sukces" Włochów z dzisiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Szwajcaria czarnym koniem tego euro?

1

Szwajcario co ty robisz

3

Spokojnie Włosi się rozkręcą.
Po prostu, tak jak mówił Szpakowski, czekają aż słońce zajdzie i będzie chłodniej :D

3

Ale para komentatorów.
Jeden gada swoje, a drugi swoje :D

2

Szwajcarzy zasłużenie wygrywają 1-0

0

Muzyczna propozycja #032

Debris & Jonth - Game Time
Gatunek: Future House



Link do poprzedniej muzycznej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14546771#comment-14546771

0

A co tu taka atmosfera jakby dzisiaj nie było meczu na euro?

3

Ile było kartek w meczu Czechy Turcja?
Tak

1

@Łuki555 zrobione. Mam nadzieję że wygra bo ładne

0

I pomyśleć że ta Belgia była niedawno na pierwszym miejscu rankingu FIFA.

0

Belgowie to ci w żółtych koszulkach prawda....prawda?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?