DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@AmigoBlancos mam nadzieję że pojadą do domu
0
@LambiPL można powiedzieć że LaRambla to jest taki Twitter, jbzd, 9gag i Facebook w jednym :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Piekarz, kiedy wychodzi na 40°C upał:
Kur.. ale chłodno
0
@joloskyy dodatek God of War Valhalla
0
Już myślałem że znowu umiera
1
Ten Füllkrug ma większą przerwę między zębami niż Karolak
6
@KamQiX zapomniałeś o Pepe
1
@Salchent Messi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@michaleu wstrzymuję się
2
Teraz wyobrazić sobie takie trio Nico - Musiala - Yamal
1
Dobra Hiszpania ich wyjaśni
1
Gdyby ktoś mi powiedział przed meczem, że Havertz nie strzeli sam na sam to bym mu uwierzył
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Kgorecki2500 a ja mówię że Zeus
0
Dobra Zeus daj już tym piłkarzom grać dalej
1
Darmowy prysznic na stadionie
1
Panie sędzio, czemu pan przerwał mecz?
Sędzia:
0
@Albatros może chce powtórzyć ,,sukces" Włochów z dzisiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Szwajcaria czarnym koniem tego euro?
1
Szwajcario co ty robisz
3
Spokojnie Włosi się rozkręcą.
Po prostu, tak jak mówił Szpakowski, czekają aż słońce zajdzie i będzie chłodniej :D
3
Ale para komentatorów.
Jeden gada swoje, a drugi swoje :D
2
Szwajcarzy zasłużenie wygrywają 1-0
0
Muzyczna propozycja #032
Debris & Jonth - Game Time
Gatunek: Future House
Link do poprzedniej muzycznej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14546771#comment-14546771
0
A co tu taka atmosfera jakby dzisiaj nie było meczu na euro?
3
Ile było kartek w meczu Czechy Turcja?
Tak
1
@Łuki555 zrobione. Mam nadzieję że wygra bo ładne
0
I pomyśleć że ta Belgia była niedawno na pierwszym miejscu rankingu FIFA.
0
Belgowie to ci w żółtych koszulkach prawda....prawda?