DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Abegor moim zdaniem Venom 2 nie był taki zły jeśli chodzi o samą rozrywkę. Natomiast to co zrobili z postacią Venoma, relacją Carnage'a z Cletusem i braku kategorii R to faktycznie film miał zmarnowany potencjał. Jeśli miałbym jednak wybierać między najnowszym Thorem a Venomem 2 to wybrałbym ten drugi film (już pomijając fakt że od dziecka jestem wielkim fanem Spidermana i jego wrogów :D)
0
Ile razy dostaliście bana na tej stronie?
0
@FrankliN7 jaka?
0
Miles Morales strzela na 2-0
0
@natanvip nie masz racji. Oglądałem
0
@natanvip a gdzie ty tu widzisz dociągnięcia
0
Ale ich rozklepali
3
Laporta jaki zmieszany był XD
2
@koksik2700 początek 23 roku (w lutym bodajże) :)
2
@mrboom @koksik2700 u mnie w ubiegłym roku też był naprawdę fajny ksiądz. Nie wziął nawet na początku koperty i mu ją daliśmy jak miał wychodzić a widać było że mu na tym nie zależało. To była chyba pierwsza tak miła i sympatyczna wizyta, ale może to przez to że ksiądz był stosunkowo nowy na parafii.
4
@ŁukaszNidzica Donald to ty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@takisobiektos
@Gekon czyli sama prawda
0
@takisobiektos a co powiedział?
0
@gumaz oczywiście że 8 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Martwy dzień dobry, wzajemnie :)
3
Fermin: ,,Tracimy dużo bramek"...Ale za to mało ich strzelamy.
4
@Firestone taka sytuacja
https://zapodaj.net/plik-Rozv83gML1
0
@LM10GOAT Renato to ty?
8
Wspaniały to był mecz nie zapomnę go do 23:15
8
@Hajny tak (znaki)
0
Jak zwykle laga na początek
0
@DragonxNF
Muzyczna propozycja #006
Utwór: If I Disappear
Autor: Tobu
Wokal: Tom Mårtensson
Gatunek: Progressive House
1
Muzyczna propozycja #006
Utwór: If I Disappear
Autor: Tobu
Wokal: Tom Mårtensson
Gatunek: Progressive House
Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627
11
Feministki be like: równouprawnienie jest wtedy gdy kobiety mają lepiej.
4
Jest tak źle że aż piłkarze Las Palmas muszą pomagać Barcelonie strzelić bramkę.
24
Jak w klubie panował optymizm to piłkarz wylatywał na co najmniej dwa miesiące, a teraz jak panuje niepokój to chyba oznacza koniec sezonu :/
12
Xavi do łysego sędziego: ,,Ale masz gębę" :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
22
Dzisiaj światowy dzień introwertyka. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich introwertyków (w tym mnie :D).
0
@Lola120 szachy, kostki Rubika, rysowanie/malowanie