1

@Abegor moim zdaniem Venom 2 nie był taki zły jeśli chodzi o samą rozrywkę. Natomiast to co zrobili z postacią Venoma, relacją Carnage'a z Cletusem i braku kategorii R to faktycznie film miał zmarnowany potencjał. Jeśli miałbym jednak wybierać między najnowszym Thorem a Venomem 2 to wybrałbym ten drugi film (już pomijając fakt że od dziecka jestem wielkim fanem Spidermana i jego wrogów :D)

0

Ile razy dostaliście bana na tej stronie?

0

@FrankliN7 jaka?

0

Miles Morales strzela na 2-0

0

@natanvip nie masz racji. Oglądałem

0

@natanvip a gdzie ty tu widzisz dociągnięcia

0

Ale ich rozklepali

3

Laporta jaki zmieszany był XD

2

@koksik2700 początek 23 roku (w lutym bodajże) :)

2

@mrboom @koksik2700 u mnie w ubiegłym roku też był naprawdę fajny ksiądz. Nie wziął nawet na początku koperty i mu ją daliśmy jak miał wychodzić a widać było że mu na tym nie zależało. To była chyba pierwsza tak miła i sympatyczna wizyta, ale może to przez to że ksiądz był stosunkowo nowy na parafii.

4

@ŁukaszNidzica Donald to ty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@takisobiektos
@Gekon czyli sama prawda

0

@takisobiektos a co powiedział?

0

@gumaz oczywiście że 8 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Martwy dzień dobry, wzajemnie :)

3

Fermin: ,,Tracimy dużo bramek"...Ale za to mało ich strzelamy.

4

0

@LM10GOAT Renato to ty?

8

Wspaniały to był mecz nie zapomnę go do 23:15

8

@Hajny tak (znaki)

0

Jak zwykle laga na początek

0

@DragonxNF
Muzyczna propozycja #006
Utwór: If I Disappear
Autor: Tobu
Wokal: Tom Mårtensson
Gatunek: Progressive House


1

Muzyczna propozycja #006
Utwór: If I Disappear
Autor: Tobu
Wokal: Tom Mårtensson
Gatunek: Progressive House


Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627

11

Feministki be like: równouprawnienie jest wtedy gdy kobiety mają lepiej.

4

Jest tak źle że aż piłkarze Las Palmas muszą pomagać Barcelonie strzelić bramkę.

24

Jak w klubie panował optymizm to piłkarz wylatywał na co najmniej dwa miesiące, a teraz jak panuje niepokój to chyba oznacza koniec sezonu :/

12

Xavi do łysego sędziego: ,,Ale masz gębę" :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

22

Dzisiaj światowy dzień introwertyka. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich introwertyków (w tym mnie :D).

0

@Lola120 szachy, kostki Rubika, rysowanie/malowanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?