DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co za bramka Dimarco
1
@Oskar00 a gdzie ty tu widzisz dociągnięcia
0
@FcPortoFan1999 a gdzie ty tu widzisz dociągnięcia
1
Kurde deportivo wyszło spod pressingu tiki taką.
1
Co deportivo ma piłkę to stwarza groźną sytuację, a Barcelona ma problem żeby do pola karnego się dostać.
2
@Sulimo zakaz prac domowych to tylko jedna (i chyba najmniej istotna co nie znaczy że wcale) rzecz do zmienienia w systemie edukacji w szkole. Chyba w Finlandii w szkołach nie ma prac domowych, ocen, dzieci nie uczą się multum niepotrzebnego materiału, który przydaje się tylko do rozwiązywania testów i do każdego ucznia podchodzi się inaczej. Dzieci w tym kraju uczą się rzeczy praktycznych i przydatnych w życiu w fajny sposób. Dzięki reformie jaką przeprowadzili ich uczniowie uczą się lepiej niż w innych krajach europejskich. Już jakiś czas temu przeprowadzili badania które wyraźnie pokazały że aktualny system edukacji jaki mamy w Polsce jest nieefektywny i nieodpowiedni do dzisiejszych czasów. Dlatego nie rozumiem narzekań niektórych osób tutaj. A więcej na ten temat w tym materiale który serdecznie polecam.
29
Was też denerwują te korki przytwierdzone do butelek?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Jak w meczu z Realem Madryt była, w meczu z Realem Sociedad też, tak dzisiaj nie ma żadnej, ale to ŻADNEJ wymówki.
4
@VamosRakieta kilka niedociągnięć? A gdzie ty tu widzisz dociągnięcia
0
Pedri potrzebny na już.
29
I chwała im za to. Chociaż raz coś dobrze w tym PSG zrobili.
0
Kiedy będzie głosowanie w sejmie?
8
@MesQueUnClub96 pod względem charakteru to Vini, a pod innymi względami to też Vini
1
@Deviler Korwina, a kogo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
A w Polsacie piłkarz z Latarnik Choczewo został nazwany polskim Messim.... Brak słów.
1
@Fantastyczny Chłopiecna przeglądarce Brave nic nie mam. Żadnych reklam ani na LaRambli ani na YouTube ani nigdzie. Polecam
8
@Luciano99 kto taką fuszerkę w warsztacie odwalił?
https://streamable.com/tl6cbt
1
@wojopancer skrót od No Nut November. Chodzi o to że nie masturbujesz się przez cały listopad.
0
Będę szybszy od galerii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Chyba niezbyt dobrze wybrał partnera do gry
https://streamable.com/qaized
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@DragonxNF możesz dać znać czy przypadły do gustu :)
1
@Rewolucja123 Desmeon- Back From The Dead, Undone
CHENDA- For You
Rogers & Dean- Bloodpressure
WATEVA- Ber Zer Ker Remix
ÉWN & Whogaux- Start That Fire
Anikdote- Turn It Up
JPB- Defeat The Night
Lost Sky- Lost
Aero Chord- Shootin Stars
Unknown Brain- Control
Julius Dreisig- Invisible
Debris- Game Time, Double d
More Plastic- Summoning, Power, Champion, Razor
Different Heaven- Pentakill, My Heart
Koven- Never Have I Felt This VIP
Razihel- Power Up
Culture Code- Not Giving In
I te które wcześniej ci przesłałem ;)
0
@Rewolucja123 Warriyo- Mortals
Lost Sky- Fearless pt.2
Asketa & Natan Chaim- Warriors
Jutro mogę jeszcze kilka podesłać.
0
@DragonxNF Jako że dzisiaj jest Halloween przygotowałem dla was utwory, które (moim skromnym zdaniem) pasują na ten dzień. Zachęcam wszystkich fanów (i nie tylko) muzyki elektronicznej do wysłuchania, może wpadnie wam coś w ucho :D. Oczywiście są to dość ,,wymagające" utwory więc nie wszystkim przypadną one do gustu.
NIVIRO- Voices In My Head
Neoni- Haunted House
More Plastic & URBANO- Psycho
NIVIRO- The Ghost
Kaphy & SFRNG- Too Late
NIVIRO- The Labirynth
if found- Dead of Night
updog- ordinary/horrifying
AX.EL- In Love With a Ghost
NIVIRO- The Return
Henri Werner- ITTY BITTY
NIVIRO- Demons
Poylow, Lucky Low, MAD SNAX- Freak Show
NIVIRO- Annabelle's Tea Party
Tokyo Machine- SLASH
0
Muzyczne propozycje na Halloween z gatunku muzyki elektronicznej. Wszystkie informacje w odpowiedzi na mój komentarz :)
@ranger3120 @Barcasub @Matan_Zajcev
0
Pokazali reakcję speeda na 8 złotą piłkę Messiego?
13
Cóż przez swój młody wiek nie mogłem śledzić jego kariery od samego początku, ale jak patrzyłem na tę sklejkę to łzy mi napłynęły do oczu. Tak mi szkoda że już niedługo koniec jego pięknej kariery.
2
@KamQiX raczej nikt się do tego nawet nie zbliży