0

Muzyczna propozycja #004
Utwór: I Hear Sleigh Bells
Autorzy: Severin & Like Lions
Gatunek: Melodic Dubstep/Christmas


Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627

0

@arasz1819 ja nie pamiętam tych czasów a też mi się chce płakać jak na to patrzę (że względu na to że tego nie widziałem i nie grają teraz chociaż w połowie tak dobrze jak w tamtym czasie)

0

@Aragorn33 jak mówi przysłowie,,nie ważne jak zaczynasz ważne jak kończysz" zobaczymy jak to będzie wyglądało za jakiś czas. Na razie jest dobrze

0

@GeraltzKatalonii chyba właśnie Lewy z Viktoria Pilzno w lidze mistrzów

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

On dupą chciał strzelić czy co?

12

@marcin62 aż mi się przypomniało słynne ,,spie****aj dziadu"

4

@July_6_BcN Wilkowyje nie pomyje

0

Oh no...anyway.

1

3

Nie wiem jak można mieć ból tyłka o to że Robert został nominowany do nagrody, której i tak nikt nie traktuje poważnie (pewnie nawet sami nominowani).

1

Nie obawiacie się, Mieciu mówi że Krycha nie przyjdzie, a ja mu wierzę.


0

Barcelona Napoli

3

0

Plus po meczu jest taki że się Twitter na LaRambli naprawił XD

2

Barcelona bawi się w świętego Mikołaja i rozdaje punkty rywalom na lewo i prawo.

0

Jarosław Kaczyński powstrzymał Rafała Trzaskowskiego przed dramatem w Valencia. Zobacz jak.

3

Raphinha jest tragiczny

1

To było do przewidzenia

1

@ElTomas you made my day bro XD

5

Wyglądali bardziej jakby bramkę stracili a nie strzelili XD

0

Mówcie co chcecie, ale jak w trakcie meczu Barcelony na LaRambli jest mniej niż 3 tys osób to jest wyraźny znak że piłkarze grają źle.

5

Z Raphinhi to taki sam Brazylijczyk jak z Grzegorza Brauna filosemita.

5

Mam wrażenie że Raphinha to nie rodowity Brazylijczyk tylko uchodźca z Madagaskaru.

0

@marcin62 nie wiem czy dobrze rozumiem, ale jeśli ci chodzi o to że podczas pisania komentarza on się nagle wiesza i nie widać co się pisze to tak mam to samo.

6

Wy też macie taki problem że na LaRambli nie pokazują się wpisy z Twittera? Ma tylko coś takiego:
https://zapodaj.net/plik-LVbSc3dKNg

0

@DragonxNF
Muzyczna propozycja #003
Utwór: The Apocalypse
Autor: NIVIRO
Gatunek: Big room house


0

Muzyczna propozycja #003
Utwór: The Apocalypse
Autor: NIVIRO
Gatunek: Big room house


Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627

5

Myślałem że gruby zawsze na bramce gra.

0

Co szef może życzyć pracownikowi, a co pracownik szefowi na święta? Tylko błędne odpowiedzi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?