Dzejkob97
Dołączył/a: luty 2025
3 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@July_6_BcN brawo, jest się czym chwalić XDD
1
@Kgorecki2500 jeśli kogoś niepokoi wynik jedynych osób chcących faktycznie pomóc ludziom a nie deweloperom i firmom to powinien stracić prawa wyborcze
0
@Kozinho. Jedyna mądra w tym związku...
4
@Comentateiro Tak jak w Pisie łatwo zrozumieć Nawrockiego (łatwo będzie nim sterować podobnie jak Duda) to wybór bezpłciowego Trzaskowskiego jest całkowicie niezrozumiały
4
@michal26 myślę że głównym problemem Mentzena jest aktualna sytuacja w Polsce. Wszystkie problemy młodych ludzi czyli ogromny problem z mieszkaniami, rosnące koszty życia, problem ze służbą zdrowia.. on w żaden sposób nie chce tego zmieniać(wręcz przeciwnie) tylko wpychać pieniądze w kieszenie milionerów, deweloperów itd.
Oczywiście jako prezydent nie miałby wpływu bezpośredniego na te rzeczy, ale mówiąc o jego wizji Polski sam sobie strzela w kolano.
6
Nieładnie się tak śmiać z Martina, jeszcze was usłyszy..
4
@NeroTFP1 bardzo podoba mi się pomysł aborcji do 14 roku życia
2
@Mankind potężny Duńczyk idzie do przodu
2
Komentarz usunięty
0
@Stinger_ Absolutnie nie mówię że nie zasługuje, chodzi mi o samo to że gdyby ktoś rok temu powiedział że głównymi kandydatami do ZP będą Raphinha i Dembele to myślałabym że postradał zmysły..
0
@Stinger_ viniego w ogóle w tym wyścigu nie było. Pomysł Dembele ze złota piłka jest tak absurdalny xd Dla mnie jak wygramy tryplet to gdyby nie był to konkurs statystyk tylko faktycznego wpływu na grę to Pedri powinien to zgarnąć
1
Czy Tusk z Kaczyńskim zrobili zakład kto w tym roku wystawi gorszego kandydata? Najgorsze jest to że to i tak oni wejdą do drugiej tury..
6
@Pawel13sz Po latach z tym paździerzem dobrze w końcu mieć bramkarza klasy światowej
7
@mekston Sorloth i tak lepszy, nie zapominajmy.
9
@Bolton Albo Ukraińca za 5 milionów
5
Nie ma nic piękniejszego niż pan Robert Lewandowski kolejny raz zamykający mordę hejterom…
3
@BorzyKrzys A dlaczego? Bo nie ma kompletnie żadnej konkurencji. Nawrocki kampanie prowadzi jeszcze gorzej, Mentzen mimo względnie dobrej kampanii to wystarczy zadać mu pytanie na które nie ma wyuczonej odpowiedzi i okazuje się, że łapią się na to tylko dzieci z tiktoka. Reszta nawet nie ma szans.
0
@Olo14 Do zapomnienia, na pewno za Valdesem czy Bravo. Wojtek jeszcze jest za krótko ale widać że to klasa wyżej niż Niemiec
2
Komentarz usunięty
2
@FCB24 Tak całkowicie obiektywnie to przez ostatnie 10 lat obok Neuera to chyba najlepszy bramkarz.
0
@Torto Zgoda, ale z drugiej strony ciężko wyobrazić sobie lepszy moment niż ten sezon, jesteśmy świetnie ułożeni, wielu zawodników ma życiowe formy (Inigo, Pedri, Balde, Kounde, Yamal, Raphinha itd.) a Real jest słaby jak nigdy
0
Są we mnie dwa wilki. Jeden cieszy się z porażki Realu, drugi ma nadzieje na finał i upokorzenie ich w finale..
0
@paweldunajecfcb 3 razy spokojnie wystarczy. Polecam darmowy ebook od chłopaków z WK - fundamenty treningu siłowego. Masz tam fajny plan FBW na początek wraz z techniką
1
@Safrani Sami sobie amerykanie wybrali oprawcę ;)
9
@BorzyKrzys W końcu jest pokolenie które nie całuje po stopach pracodawcę za samą możliwość pracy w jego kołchozie. Bardzo dużo też na tym zyskują starsze pokolenia.
1
@Gaucho Z jedynym co można się zgodzić w przypadku takich kobiet to zapewnienie im wsparcia. Oczywiście, że podjęcie takiej decyzji nie jest proste i też wiążę się z konsekwencjami ale kobiety MUSZĄ mieć wybór i same powinny podejmować decyzję co zrobią ze swoim ciałem, a nie jakiś klecha czy odklejony pseudopolityk z aspergerem.
2
@MesQueUnClub_87 To jest właśnie chore, moralne jest dla takich ,,ludzi" podających się za katolików zmuszanie do niewyobrażalnego bólu, zmuszanie do męki przez lata, ale za to niemoralnym jest skrócenie tego bólu..
6
@Gaucho Może będzie miała, ale niech sama zdecyduje czy chce zrezygnować z niechcianego zarodka czy wychowywać dzieciaka oprawcy, który do końca życia będzie jej przypominał przez co przeszło:) To jej wybór
6
@Gaucho Masz rację, ważniejszy jest zarodek niż zdrowie psychiczne kobiety która będzie miała traume do końca życia.. Leczcie się
3
@Bulbazaur17 Ja osobiście uważam, że po śmierci będzie dokładnie to samo co przed urodzeniem czyli absolutne nic.