0

@Rewolucja123 gol Maradony > gol Messiego

1

@Kubaa10 dopiero po wczorajszym meczu nasuwa Ci się to pytanie?

8

Marcelino wczoraj zjadł Xaviego… W ataku byliśmy tragiczni, zero pomysłu na grę do przodu.

0

@Szklaner odchodząc do Newcastle raczej zapewniasz sobie prawo odejścia lub niska klauzule wykupu po spadku. Jakby o tym zapomnieli, to bym nie narzekał xD

0

@michaleu gdzie dokładnie?

0

@Criss18Barca w miastach takie zakupy to jest nic nowego

1

@taris nie wiem co musiałoby się stać, żeby wrócić z Apple na android

0

@Dembele_gora gratuluje poczucia humoru

0

@PatrychoO Dlaczego płaczesz, przecież to tylko gala farmerów i nagród z litości. Będzie dobrze :)

0

@PatrychoO Aż tak Cię to boli? Serio? XD

0

@kazbychu Mąż Anny Lewandowskiej szpanuje drogim zegarkiem. MAMY ZDJĘCIA

0

@robimen12345 Ale wiesz, że Lewandowski wygrał w głosowaniu międzynarodowym, a nie w głosowaniu Polaków? W dodatku zdystansował Messiego na 600 punktów.

0

Ile potraficie zrobić pompek za jednym razem? Właśnie skończyłem to wyzwanie ze zrobieniem 100 i jestem ciekaw gdzie jest granica :D

0

@Adi123456789 "Tak na śmieszna nagrodę. W własnym domu będzie się ubierał jak mu kazali bo musi być na śmiesznej nagrodzie... I to jeszcze online xDD" - Faktycznie normalne, jeśli masz 13 lat. Pozdrawiam XD

0

@Coutinho007 Tymczasem Messi w lidze jednej drużyny:

0

@Adi123456789 Lepiej spójrz na swoje komentarze XD

0

@Adi123456789 Tylko według fanów Messiego

0

@PatrychoO Messi gra w Katarskim klubie, więc jest jeszcze gorszy...

8

7

@DaPidejpi Przecież to samo jest teraz tutaj. I po tej i po tej stronie mentalne przedszkole.

3

@Transu96 Pewnie na siebie

1

@Pawelsky Jeszcze dodaj 10 komentarzy na temat tego jak nikogo nie obchodzi FIFA The Best XDDD

2

@Sulimo Nadal to mniej absurdalne wybory od Neymara, który więcej streamował, niż grał

1

@Pawelsky Prawda jest taka, że sam masz ból dupska

1

4

Brawo! Zasłużone!

0

@Encore @Rewolucja123 Benzema >>>>>>

3

Zrobili idiotyczne ustawienie 334, żeby tylko Ronaldo na siłę wpakować XD

3

@Odcinkowy trzeba pamiętać, że siedzimy na stronie klubu, który dołożył sporą cegiełkę do tego pompowania rynku

8

@patrykzmc2000 Digne solidny zawodnik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?