Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 gol Maradony > gol Messiego
1
@Kubaa10 dopiero po wczorajszym meczu nasuwa Ci się to pytanie?
8
Marcelino wczoraj zjadł Xaviego… W ataku byliśmy tragiczni, zero pomysłu na grę do przodu.
0
@Szklaner odchodząc do Newcastle raczej zapewniasz sobie prawo odejścia lub niska klauzule wykupu po spadku. Jakby o tym zapomnieli, to bym nie narzekał xD
0
@michaleu gdzie dokładnie?
0
@Criss18Barca w miastach takie zakupy to jest nic nowego
1
@taris nie wiem co musiałoby się stać, żeby wrócić z Apple na android
0
@Dembele_gora gratuluje poczucia humoru
0
@PatrychoO Dlaczego płaczesz, przecież to tylko gala farmerów i nagród z litości. Będzie dobrze :)
0
@PatrychoO Aż tak Cię to boli? Serio? XD
0
@kazbychu Mąż Anny Lewandowskiej szpanuje drogim zegarkiem. MAMY ZDJĘCIA
0
@robimen12345 Ale wiesz, że Lewandowski wygrał w głosowaniu międzynarodowym, a nie w głosowaniu Polaków? W dodatku zdystansował Messiego na 600 punktów.
0
Ile potraficie zrobić pompek za jednym razem? Właśnie skończyłem to wyzwanie ze zrobieniem 100 i jestem ciekaw gdzie jest granica :D
0
@Adi123456789 "Tak na śmieszna nagrodę. W własnym domu będzie się ubierał jak mu kazali bo musi być na śmiesznej nagrodzie... I to jeszcze online xDD" - Faktycznie normalne, jeśli masz 13 lat. Pozdrawiam XD
0
@Coutinho007 Tymczasem Messi w lidze jednej drużyny:
0
@Adi123456789 Lepiej spójrz na swoje komentarze XD
0
@Adi123456789 Tylko według fanów Messiego
0
@PatrychoO Messi gra w Katarskim klubie, więc jest jeszcze gorszy...
8
Oh, shit
https://zapodaj.net/images/ce09ac4aab533.jpg
7
@DaPidejpi Przecież to samo jest teraz tutaj. I po tej i po tej stronie mentalne przedszkole.
3
@Transu96 Pewnie na siebie
1
@Pawelsky Jeszcze dodaj 10 komentarzy na temat tego jak nikogo nie obchodzi FIFA The Best XDDD
2
@Sulimo Nadal to mniej absurdalne wybory od Neymara, który więcej streamował, niż grał
1
@Pawelsky Prawda jest taka, że sam masz ból dupska
1
@robimen12345 XD
4
Brawo! Zasłużone!
0
@Encore @Rewolucja123 Benzema >>>>>>
3
Zrobili idiotyczne ustawienie 334, żeby tylko Ronaldo na siłę wpakować XD
3
@Odcinkowy trzeba pamiętać, że siedzimy na stronie klubu, który dołożył sporą cegiełkę do tego pompowania rynku
8
@patrykzmc2000 Digne solidny zawodnik