3

Dembele to chyba sam nie wie która noga woli strzelać. Była wczoraj taka sytuacja, gdzie był sam na 17-18 metrze. Mógł w spokoju oddać strzał na bramkę. Oczywiście On zawinął (nikogo) na lewą, wbiegł między 3 piłkarzy Realu i oczywiście próbował znowu zawinąć, tym razem do prawej XD Ostatecznie stracił piłkę.

Pod koniec regulaminowego czasu była idealna okazja wyłożenia piłki po ziemi w pole karne. Stało tam dwoch naszych piłkarzy kompletnie bez krycia, machali rękoma, mial piłkę na prawej nodze. Dembuś zawinal do lewej, podbiegł jakiś obrońca Realu i po bilardzie skończyło się rzutem rożnym

1

@Fenelon Gałek? Bo co? Bo nie używa gałek ocznych i nie widzi jak nas rząd dyma? Ciekawe

0

@Ghotti a czyli grupa Toyoty, właśnie slyszalem, że tam najlepiej sobie radzą z tą sytuacja

0

@Ghotti jaka marka?

0

@wojopancer prowokacja? Vini jest kapitalny

1

Ja tam jestem dumny, była walka do końca, brawo drużyna!! aż przyjemnie pójdzie się spać.

0

@KrystianR Mój kumpel powiesił się w gimnazjum, minęło z 8 lat i co roku ludzie piszą mu takie wiadomości na Facebooku

0

@stone80 A to wina Barcelony, klub wymyślił ten superpuchar?

1

Załóżmy, że żyjemy w rzeczywistości, w której taka opcja jest realna. Co wybieracie?

Czy jesteś za powrotem Leo, tracąc przy tym Ter Stegena, Araujo, Pedriego i Depaya?

https://strawpoll.com/1rqbfgx9s

0

@DonMajkeL W końcu sylwester :D

0

@DonMajkeL teraz dokładniej spojrzałem i to był zwrot, a przy zamówieniu policzyli mnie 2 razy

1

@Bocheno1 nie żebym narzekał, po prostu dziwna sytuacja ;))

0

31 Grudnia zamówiłem jedzenie przez glovo, zamówienie dostałem, a dzisiaj pieniądze które zapłaciłem za to jedzenie do mnie wróciły.

Mial ktoś podobna sytuacje?

2

@Joe_Pesci Pamiętam jaka euforia była na tej stronie. W ogóle to było chyba jakoś podczas konkursu skoków?

0

Espanyol i Valencia dzisiaj wygrają? Jak myślicie?

1

Po wygranej Wilków jest trochę kasy do zmarnowania. Jakieś pewniaczki na dzisiaj?

0

Wrocław - okolice dworca głównego

Gdzie można zjeść i wypić jakiegoś drinka?

3

@Coutinho007 Jak ludzie obrażają Dembele to nikt nie ma z tym problemu.

2

Typ napisał prawdę o Messim, a Wy jak zwykle płaczecie XD

0

Nie no, teraz to Morata już na pewno odpali.

0

@Zoker Lopetegui został wyrzucony z kadry 2 dni przed Mundialem

1

@MesQueUnClub96 Oby pieniądze Cię nie zmieniły :D

2

@MesQueUnClub96 20 zł to nie jest morze pieniędzy

0

@pauletaa rasista

0

Dembele robi adios XDDD No trudno. powodzenia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kubusek^^ To chyba zależy od danego lokalu

1

Moderacja nie ma na tyle odwagi, żeby zmienić mi komentarz.

1

@dawidor9 napewno nie nawałka

2

@marcin62 Przecież to jest ostatnia rzecz jakiej się spodziewałem kilka minut przed snem XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?