Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dembele to chyba sam nie wie która noga woli strzelać. Była wczoraj taka sytuacja, gdzie był sam na 17-18 metrze. Mógł w spokoju oddać strzał na bramkę. Oczywiście On zawinął (nikogo) na lewą, wbiegł między 3 piłkarzy Realu i oczywiście próbował znowu zawinąć, tym razem do prawej XD Ostatecznie stracił piłkę.
Pod koniec regulaminowego czasu była idealna okazja wyłożenia piłki po ziemi w pole karne. Stało tam dwoch naszych piłkarzy kompletnie bez krycia, machali rękoma, mial piłkę na prawej nodze. Dembuś zawinal do lewej, podbiegł jakiś obrońca Realu i po bilardzie skończyło się rzutem rożnym
1
@Fenelon Gałek? Bo co? Bo nie używa gałek ocznych i nie widzi jak nas rząd dyma? Ciekawe
0
@Ghotti a czyli grupa Toyoty, właśnie slyszalem, że tam najlepiej sobie radzą z tą sytuacja
0
@Ghotti jaka marka?
0
@wojopancer prowokacja? Vini jest kapitalny
1
Ja tam jestem dumny, była walka do końca, brawo drużyna!! aż przyjemnie pójdzie się spać.
0
@KrystianR Mój kumpel powiesił się w gimnazjum, minęło z 8 lat i co roku ludzie piszą mu takie wiadomości na Facebooku
0
@stone80 A to wina Barcelony, klub wymyślił ten superpuchar?
1
Załóżmy, że żyjemy w rzeczywistości, w której taka opcja jest realna. Co wybieracie?
Czy jesteś za powrotem Leo, tracąc przy tym Ter Stegena, Araujo, Pedriego i Depaya?
https://strawpoll.com/1rqbfgx9s
0
@DonMajkeL W końcu sylwester :D
0
@DonMajkeL teraz dokładniej spojrzałem i to był zwrot, a przy zamówieniu policzyli mnie 2 razy
1
@Bocheno1 nie żebym narzekał, po prostu dziwna sytuacja ;))
0
31 Grudnia zamówiłem jedzenie przez glovo, zamówienie dostałem, a dzisiaj pieniądze które zapłaciłem za to jedzenie do mnie wróciły.
Mial ktoś podobna sytuacje?
2
@Joe_Pesci Pamiętam jaka euforia była na tej stronie. W ogóle to było chyba jakoś podczas konkursu skoków?
0
Espanyol i Valencia dzisiaj wygrają? Jak myślicie?
1
Po wygranej Wilków jest trochę kasy do zmarnowania. Jakieś pewniaczki na dzisiaj?
0
Wrocław - okolice dworca głównego
Gdzie można zjeść i wypić jakiegoś drinka?
3
@Coutinho007 Jak ludzie obrażają Dembele to nikt nie ma z tym problemu.
2
Typ napisał prawdę o Messim, a Wy jak zwykle płaczecie XD
0
Nie no, teraz to Morata już na pewno odpali.
0
@Zoker Lopetegui został wyrzucony z kadry 2 dni przed Mundialem
1
@MesQueUnClub96 Oby pieniądze Cię nie zmieniły :D
2
@MesQueUnClub96 20 zł to nie jest morze pieniędzy
0
@pauletaa rasista
0
Dembele robi adios XDDD No trudno. powodzenia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kubusek^^ To chyba zależy od danego lokalu
1
Moderacja nie ma na tyle odwagi, żeby zmienić mi komentarz.
1
@dawidor9 napewno nie nawałka
2
@marcin62 Przecież to jest ostatnia rzecz jakiej się spodziewałem kilka minut przed snem XD