Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak myślicie, Messi w końcu zacznie odgrywać większa role w PSG? Narazie wyglada to tragicznie niestety
0
@Sysia11 Przecież On od CA nie gra w piłkę XD
0
Nie sądziłem, że kiedykolwiek to powiem. Mam nadzieję, że Leo nie zdobędzie ZP
6
Nie mogę przestać oglądać tego filmiku XD niezłe to SIIIUU
0
@KrystianR Jak do obrony, to niech Puchacza wezmą
1
@Qlewer ale jesteś :(
2
@MesQueUnClub_87 to symboliczny gest szacunku dla Pana Durczoka.
1
Dzisiaj stoły pozostawiamy z obrusem do połowy zwiniętym…
7
mamale, gang ma waleczne serce, mowię mamale
1
Próbujecie uzbierać zielone, na mojej tragedii?
8
Prawie przejechał mnie autobus repki XDDD
1
@Kukiz FCB a jak 10? :D
1
Macie 1.10 zł i kupujecie za całość piłkę i kij.
Kij jest droższy o 1zł od piłki. Ile kosztuje piłka?
0
@kaamil1910 Nie mój screen :D
6
GTA: SA
Za dzieciaka mapa wydawała się ogromna, latając samolotem miało się wrażenie, że miasta są od siebie oddalone o setki kilometrów. Wszystko przez mgłę, ograniczenia sprzętowe które wtedy bolały. Chciało się pozbyć tej mgły i móc widzieć wszystko...
Teraz, kilkanaście lat temu możemy sobie grać w odświeżoną wersję, bez mgły, widzimy wszystko. I co? Mapa wydaje się malutka, wręcz komiczna.
https://i.redd.it/tne7154q00z71.jpg
0
@Kamil689 Paradoksalnie ten film lepiej działał jako komedia - w końcowej części.
0
Czy Manchester stać na odpowiedź? 0:2 poprzeczka zawisła na niebotycznej wysokości…
Ktoś pamięta? ;)
4
@tomek8756 zakończenie beznadziejne, drugi sezon robiony na siłę, skok na kasę i tyle.
3
@Kgorecki2500 Oh, Valley of Plenty
Oh, Valley of Plenty, oh
1
@IronSanHybrid Dzięki! Wezmę na pewno pod uwagę!
0
@Fabik87 @Piernik jakieś propozycje tej whisky? To ma być część prezentu na urodziny Teścia :p
0
Do 200zł da radę kupić jakiś fajny alkohol na prezent?
0
@Fenelon dzieki wielkie
0
@Coutinho007 tyle to wiem, ale szukam liczb :D
0
Macie jakieś dane, ile zarabiali poprzedni trenerzy Barcelony? I ile zarabiać będzie Xavi
0
@Herato Hazard przyszedł w swoim prime time do Realu. To jest moim zdaniem na ten moment dużo gorszy transfer.
0
Jaka najlepsza aplikacja z ebookami?
0
@Michael24 3 zł, wyciągnąłem coś koło 50
3
Dałem się nabrać Panowie, kolejny raz xD najlepsze jest to, że następnym razem znowu dam się porobić na Dembele. Ciężary ;/
2
Warto było czekać na kilka sprintów Dembele. Trzymaj się wariacie