0

Jak myślicie, Messi w końcu zacznie odgrywać większa role w PSG? Narazie wyglada to tragicznie niestety

0

@Sysia11 Przecież On od CA nie gra w piłkę XD

0

Nie sądziłem, że kiedykolwiek to powiem. Mam nadzieję, że Leo nie zdobędzie ZP

6

Nie mogę przestać oglądać tego filmiku XD niezłe to SIIIUU

0

@KrystianR Jak do obrony, to niech Puchacza wezmą

1

@Qlewer ale jesteś :(

2

@MesQueUnClub_87 to symboliczny gest szacunku dla Pana Durczoka.

1

Dzisiaj stoły pozostawiamy z obrusem do połowy zwiniętym…

7

mamale, gang ma waleczne serce, mowię mamale

1

Próbujecie uzbierać zielone, na mojej tragedii?

8

Prawie przejechał mnie autobus repki XDDD

1

@Kukiz FCB a jak 10? :D

1

Macie 1.10 zł i kupujecie za całość piłkę i kij.

Kij jest droższy o 1zł od piłki. Ile kosztuje piłka?

0

@kaamil1910 Nie mój screen :D

6

GTA: SA

Za dzieciaka mapa wydawała się ogromna, latając samolotem miało się wrażenie, że miasta są od siebie oddalone o setki kilometrów. Wszystko przez mgłę, ograniczenia sprzętowe które wtedy bolały. Chciało się pozbyć tej mgły i móc widzieć wszystko...

Teraz, kilkanaście lat temu możemy sobie grać w odświeżoną wersję, bez mgły, widzimy wszystko. I co? Mapa wydaje się malutka, wręcz komiczna.

https://i.redd.it/tne7154q00z71.jpg


0

@Kamil689 Paradoksalnie ten film lepiej działał jako komedia - w końcowej części.

0

Czy Manchester stać na odpowiedź? 0:2 poprzeczka zawisła na niebotycznej wysokości…

Ktoś pamięta? ;)

4

@tomek8756 zakończenie beznadziejne, drugi sezon robiony na siłę, skok na kasę i tyle.

3

@Kgorecki2500 Oh, Valley of Plenty

Oh, Valley of Plenty, oh

1

@IronSanHybrid Dzięki! Wezmę na pewno pod uwagę!

0

@Fabik87 @Piernik jakieś propozycje tej whisky? To ma być część prezentu na urodziny Teścia :p

0

Do 200zł da radę kupić jakiś fajny alkohol na prezent?

0

@Fenelon dzieki wielkie

0

@Coutinho007 tyle to wiem, ale szukam liczb :D

0

Macie jakieś dane, ile zarabiali poprzedni trenerzy Barcelony? I ile zarabiać będzie Xavi

0

@Herato Hazard przyszedł w swoim prime time do Realu. To jest moim zdaniem na ten moment dużo gorszy transfer.

0

Jaka najlepsza aplikacja z ebookami?

0

@Michael24 3 zł, wyciągnąłem coś koło 50

3

Dałem się nabrać Panowie, kolejny raz xD najlepsze jest to, że następnym razem znowu dam się porobić na Dembele. Ciężary ;/

2

Warto było czekać na kilka sprintów Dembele. Trzymaj się wariacie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?