Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bobo25 Może to próba manifestacji
4
Od kilku dni w TVP bez przerwy powtarzają, że powrót Tuska jest bez znaczenia
0
@Fake69 okazało się, że 5 cewka była innej firmy, jutro znajomy kupi taką samą jak reszta i zobaczy :D
0
Panowie, szybkie pytanie. BMW e60, benzyna 2.2 (to tez pytanie ogólne)
Po podłączeniu pod komputer pojawia się błąd z 5 cewka.
Jest 6 cewek, każda po wyciągnięciu ma swój numer, na wtyczkach które się wypina z nich są tez numerki. Problem w tym, ze numerki na wtyczkach i cewkach są inne np. Wtyczka 1 cewka 3. Czy to może tak być? Czy cewki powinny być jakos komputerowo przypisane i przez zle dopasowanie ich do wtyczek może pojawiać się jakiś błąd? Auto nie jest moje.
4
@JohnnyBarca Szkoda mi go i tyle. Oby odszedł gdzieś, gdzie będzie się spełniał i odnosił sukcesy.
0
Gra ktoś w athleticmanie?
6
@Jacu327 @Janas11224 Na koncercie Sobela jakiś gościu wszedł na scenę, raper zaczął go wyzywać od pe i kazał wypie (wiadomo o co chodzi) Wylał się straszny kwas na niego, bo mógł zachować się jednak łagodniej, ten Typek nie zachowywał się agresywnie, po prostu bujał się na scenie. Sobel dodał insta stories na którym tłumaczył się, że ten gościu to ćpun i w jakiś tam sposób go obrażał itp. To tłumaczenie się jeszcze bardziej wylało falę hejtu na niego, więc dodał kolejny post, tym razem zdjęcie z napisem "do ziomka ze sceny, jak chcesz to dam Ci bilet na kolejny koncert" itd
Imo wystarczyło przeprosić, każdy jest tylko człowiekiem, Sobel na pewno był zestresowany tą sytuacją. On przeprosił, ale przy okazji zaczął się wybielać i robić z tego chłopaka ćpuna i agresora. Jak zobaczył, że to jeszcze pogorszyło sprawę, to zmienił się w przyjaciela któremu Sobel da bilet i jeszcze może zbije pionę. Strasznie fałszywe zachowanie
5
Ale co Sobel coraz bardziej się pogrąża każdą kolejną próbą "przeprosin" to głowa mała XD
4
Nie wiem jak Wy, ale ja kompletnie nie czuje napięcia w temacie Leo. Szczerze powiedziawszy jest mi obojętne czy On zostanie, a nawet bliżej mi do odejścia.
Ekscytuje mnie Barcelona bez Messiego, kibicuje temu klubowi od sezonu 07/08, więc nie znam czasów przed nim. Chciałbym w końcu zobaczyć co się wydarzy, jak bardzo upadniemy, a może wcale nie? Może właśnie zespół nabierze jakiejś dojrzałości i odpowiedzialności, bo teraz wszystko musi dźwigać Leo.
Wydaje mi się, że czuję taki luz przez wydarzenia z ubiegłego roku, kiedy było już praktycznie pewne przejście Leo do City. Pogodziłem się z tym i nakręciłem na nową erę, a On został.
Jeśli zostanie to super, jeśli odejdzie to i tak kc i powodzenia
2
@elplacek44 Życzę powodzenia w szukaniu pracy, Tobie i Leo Messiemu
1
@Rewolucja123 Dostał zakaz prowadzenia samochodu, co komplikuje mu życie i odwołuje się od kary
3
@zadafcb idol XD
1
@Niwrok Gratuluję z całego serca
0
@ProMILs Dobra, sprawa wygląda tak. Odtwarzać już mogę bez problemów, ale mam nadal problem z montażem. To są filmy z Iphone XS
0
@ProMILs Dzięki wielkie
0
Many pomocy XD
Po zrzuceniu filmów z telefonu na komputer, przy próbie odtworzenia na komputerze odpala się sam dzwięk, bez obrazu. Czegoś mi brakuje w oprogramowaniu?
0
@MSN30 Oczywiście wiem o tym. W obecnej sytuacji samo wejście do tabeli trzecich drużyn będzie sukcesem :p
0
No dobra Pany, jakie mamy szanse na awans? Stworzyłem pewną symulację, by zobaczyć co musi się stać, byśmy w 3 kolejce nie grali już tylko o honor.
https://zapodaj.net/images/5136f0b33fba9.png
* założyłem, że w każdym z trzech scenariuszy przegrywamy z Hiszpanami
* dlaczego 1:0? Nie chciałem się bawić w obstawianie meczów, dlatego wszystkie wyniki są minimalne i symboliczne po 1:0
Ankieta dla was, który scenariusz najbardziej prawdopodobny?
https://strawpoll.com/pkavbh29s
Zapraszam do dyskusji :)
4
hmmmm
https://pbs.twimg.com/media/E31m2FGXIAIhJNd?format=jpg&name=medium
2
De Ligt zagra z Ukraina, czy jakiś poważny uraz?
60
Jak mnie denerwują ludzie, którzy staną przed przejściem, zatrzymają samochody i nagle pokazują żeby jechać XD No jak mi dziadek jakiś przed chwila podniósł ciśnienie, to nie macie pojęcia…
0
@Fenelon Ja Turcja, Tunezja albo Egipt. Na Polskie morze szkoda mi kasy.
0
@Leooo jak wyjdziemy z trzeciego miejsca, to raczej się nie zdążymy rozpędzić, bo dostaniemy oklep po grupie
2
Skoro Gunnarsson to syn Gunnara, to czyim synem jest Son z Tottenhamu?
3
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/197106243_317135673349219_1477956367056264516_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-3&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=MaLvI2nz44wAX_qVnmt&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=7ff6070bfdf67fbc56e95342626f5b33&oe=60E3D45E
0
Chętnie dołączę do lig w Euro Fantasy, podeślijcie kody :D
0
Haha, ale jak możesz lubić coś innego niż ja?!?!!? ;DDDD
16
@FCMichalo Mnie i tak bardziej śmieszy Messi na kanapie z paczką chipsów przed meczami LM
0
@Mario96w odbierałem już, albo panele, albo jakieś badania robią. Cały czas blokuje te numery. Od wczoraj cisza, ale pewnie za 2 tygodnie problem wróci.
1
@Chaoss ja tylko szukałem Pani z Twojego av :p