0

@DonMatteo901 On na tiktoku jeszcze lepsze akcje robił xd

2

@Borneo cały czas daje, nie to co PO

9

Niby człowiek wiedział... xDDD

4

Naprawdę już niech ten wynik się utrzyma i Atletico wygra ligę. Wszystko, tylko nie Real, błagam.

1

@Barca1992 Pół strony wierzyło XD

0

Ciekawe jak potoczy się sytuacja z kontraktem Mbappe

11

Pokazywanie swojego ciała za pieniądze - żaden wstyd, zostawcie natsu
Oglądanie filmów pornograficznych - przedmiotowe traktowanie kobiet

0

@Mario96w Raczej nie o to chodzi ludziom xd

1

@ObiektywnyKibic121 Jaka kobieta? Jak Maja Staśko, to nie bierz tego na poważnie, bo ona odklejona jest nieźle

0

@avanes btw serio jest napisane "black"?

8

@katalonczyk987 zbyt dobrze widziała jak bajerować tego ojca koleżanki XD

0

@zodiak_10 Przepraszam Cię :/

0

@zodiak_10 Za dwa dni będzie spokój :D

35

@zodiak_10 Był spokój kilka minut, to przyszedłeś Ty i coś o niej napisałeś.

0

@ObiektywnyKibic121 Może dlatego, że robi content dla dzieci 8-12 lat

0

@pawello10 Możesz to uargumentować?

0

@Maciasek ale w torbie do biegania na plecach :D

0

@Maciasek mi głównie zależy na tym, żeby widzieć z jakim tempem biegnę. Trzymanie telefonu w ręce to męczarnia na dłuższych dystansach.

8

Nie no, widok Realu klepiącego we własnej połowie 10 minut przed końcem meczu, w którym trzeba strzelić gola, to coś, co mogę oglądać godzinami

0

Ma ktoś mi banda 5 i mógłby podzielić się opinia, jak sprawuje się podczas biegania?

2

Ależ Real dzisiaj bez walki, jestem w szoku

0

@clyde na czym polega Twoja praca, tak z ciekawości?

2

@Messibestplayerintheworld 4 lata temu. Od tego czasu Neymar gra tyle co Dembele

4

Oby tylko nie wrócił do Barcelony :)

0

Neymer co obrażony już

1

@Michal_2003 działa, usuń spacje

12

@Rust_Cohle Ja tam jestem prosty chłopak, Real w finale, ja za przeciwnikiem.

1

Jestem ciekawy jak La Rambla sądzi. Moim zdaniem mistrza zgarnie Real, bo oni takich szans nie marnują.

https://strawpoll.com/zr7zd6rb5

0

@Cvzx Tak jak pisałem wyżej, 11 już trochę powyżej budżetu. Nie chce wydać więcej niż 2k na używany telefon. Ja nie jestem wymagający, wystarcza mi to co ma 6s i gdyby nie rychły koniec wspierania tego modelu, to nie miałbym w planach zmiany.

Opowiedz jak się sprawuje XS, ogólnie jesteś zadowolony?

0

@Piorun ja to najlepiej zostałbym przy 6s bo jest świetny. Idealnie leży mi w ręce, ale niestety jego żywot powoli się kończy i trzeba pomyśleć o czymś nowszym. Dziewczyna ma XS max i jest bardzo zadowolona, a 11 już trochę przekracza mój budżet :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?