Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonMatteo901 On na tiktoku jeszcze lepsze akcje robił xd
2
@Borneo cały czas daje, nie to co PO
9
Niby człowiek wiedział... xDDD
4
Naprawdę już niech ten wynik się utrzyma i Atletico wygra ligę. Wszystko, tylko nie Real, błagam.
1
@Barca1992 Pół strony wierzyło XD
0
Ciekawe jak potoczy się sytuacja z kontraktem Mbappe
11
Pokazywanie swojego ciała za pieniądze - żaden wstyd, zostawcie natsu
Oglądanie filmów pornograficznych - przedmiotowe traktowanie kobiet
0
@Mario96w Raczej nie o to chodzi ludziom xd
1
@ObiektywnyKibic121 Jaka kobieta? Jak Maja Staśko, to nie bierz tego na poważnie, bo ona odklejona jest nieźle
0
@avanes btw serio jest napisane "black"?
8
@katalonczyk987 zbyt dobrze widziała jak bajerować tego ojca koleżanki XD
0
@zodiak_10 Przepraszam Cię :/
0
@zodiak_10 Za dwa dni będzie spokój :D
35
@zodiak_10 Był spokój kilka minut, to przyszedłeś Ty i coś o niej napisałeś.
0
@ObiektywnyKibic121 Może dlatego, że robi content dla dzieci 8-12 lat
0
@pawello10 Możesz to uargumentować?
0
@Maciasek ale w torbie do biegania na plecach :D
0
@Maciasek mi głównie zależy na tym, żeby widzieć z jakim tempem biegnę. Trzymanie telefonu w ręce to męczarnia na dłuższych dystansach.
8
Nie no, widok Realu klepiącego we własnej połowie 10 minut przed końcem meczu, w którym trzeba strzelić gola, to coś, co mogę oglądać godzinami
0
Ma ktoś mi banda 5 i mógłby podzielić się opinia, jak sprawuje się podczas biegania?
2
Ależ Real dzisiaj bez walki, jestem w szoku
0
@clyde na czym polega Twoja praca, tak z ciekawości?
2
@Messibestplayerintheworld 4 lata temu. Od tego czasu Neymar gra tyle co Dembele
4
Oby tylko nie wrócił do Barcelony :)
0
Neymer co obrażony już
1
@Michal_2003 działa, usuń spacje
12
@Rust_Cohle Ja tam jestem prosty chłopak, Real w finale, ja za przeciwnikiem.
1
Jestem ciekawy jak La Rambla sądzi. Moim zdaniem mistrza zgarnie Real, bo oni takich szans nie marnują.
https://strawpoll.com/zr7zd6rb5
0
@Cvzx Tak jak pisałem wyżej, 11 już trochę powyżej budżetu. Nie chce wydać więcej niż 2k na używany telefon. Ja nie jestem wymagający, wystarcza mi to co ma 6s i gdyby nie rychły koniec wspierania tego modelu, to nie miałbym w planach zmiany.
Opowiedz jak się sprawuje XS, ogólnie jesteś zadowolony?
0
@Piorun ja to najlepiej zostałbym przy 6s bo jest świetny. Idealnie leży mi w ręce, ale niestety jego żywot powoli się kończy i trzeba pomyśleć o czymś nowszym. Dziewczyna ma XS max i jest bardzo zadowolona, a 11 już trochę przekracza mój budżet :D