2

Śmierdzi od Milanu LE na kilometr, niestety...

1

@Djzordon nie będzie żadnych kar dla Realu, skąd Ty wziąłeś ten pomysł?

1

@koszol Po co się wypowiadasz, jak nie masz pojęcia na ten temat?

2

@MesQueUnClub96 Jesteś kibicem Barcelony i śmiejesz się z długów innych klubów? :D

6

@PatrychoO Piszesz to do ludzi, którzy Pereza porównują z Sasinem, a Bernabeu już zaorali.

4

@AmigoBlancos ale przecież kopiowali z tt że zrezygnował

1

@Virusk3 ta, wszyscy odejdą XD Może jeszcze stadiony zaorają

1

@Dundersztyc ta, już nie mogę się doczekać płaczu, bo "klub x miał łatwiejszych rywali"

0

@Dundersztyc grasz z 10, o wyjście walczysz z 35, glupi czy co?

21

Świetnie, że zostaniemy w LM. Fajnie będzie mieć 35 rywali w grupie XD

0

Czy jakiekolwiek informacje o dymisjach/rezygnacjach z SL są oficjalne, czy tylko podpisane nazwiskiem dziennikarzy z twittera?

2

Nagle wszyscy odchodzą, a wczoraj jak jeden mąż byli pewni Superligi.
Coś nie chce mi się wierzyć, że Perez dałby się tak wydymać.

16

Czekamy na dymisje Laporty

4

Przecież te wszystkie rezygnacje wyglądają jak celowy troll XD

2

@pacior95 To czego Ty oczekujesz? Że Barcelona odpuści Superligę i stanie się średniakiem?

0

@mkord Nie wiem jak wygląda sytuacja z oddaniem kredytu? Po 23 latach dopiero, czy wcześniej to ma nastąpić?

7

UEFA zgarnia gigantyczne pieniądze na LM, a to przecież największe kluby generują te zyski. Nic dziwnego, że pozbyli się pośrednika i cały ogromny hajs będą dzielić między sobą. Sory, ale różnica między szacowanymi zyskami SL a LM jest wręcz absurdalna.

2

@ObiektywnyKibic121 Dzisiaj widziałem komentarze typów, którzy namawiali do oplucia Superligi i po prostu nie oglądania tego. Przyjdzie co do czego i ten format będzie robił rekordy oglądalności XD

2

@ShinobiQWE Nikt tak nie myśli. Te wszystkie groźby są po prostu śmieszne.

3

@derlysy1979 Szczerze mówiąc, może Lipsk - Atalanta bym włączył, tak to nudy

1

@lucas/catalan nikt tego nie bierze na poważnie xd

30

Przecież PSG odmawiające gry w Superlidze, bo ważniejszy jest honor i sprawiedliwość dla wszystkich to mem roku

3

Ktoś też wczoraj szedł spać niemając pojęcia, że obudzi się w innej rzeczywistości? :D


22

Mi format Superligi podoba się zdecydowanie bardziej, nie mogę się już doczekać

7

@ArterkHD No tak tak, ale też bez przesady. W sezonach 16/17 i 17/18 Benzema miał 11 i 5 bramek w lidze

2

@eckov Lepiej Ekipe, niż gościa, który ma coś z głową xd

0

@PatrykBarca Gdyby rozegrał tyle minut, to pewnie tak. Ale przez wiek i podatność na kontuzje może 20 spotkań w sezonie to będzie szczyt. A gość ma zarabiać kilka razy tyle co Brajt.

0

@PatrykBarca Widać po jego statystykach w ostatnim czasie, jak wiele strzela :P

0

@Yoshi94 no właśnie, moim zdaniem totalnie bez sensu.

0

Jak Aguero strzeli tyle goli co Martin, to będzie wynik zadowalający.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?