Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Śmierdzi od Milanu LE na kilometr, niestety...
1
@Djzordon nie będzie żadnych kar dla Realu, skąd Ty wziąłeś ten pomysł?
1
@koszol Po co się wypowiadasz, jak nie masz pojęcia na ten temat?
2
@MesQueUnClub96 Jesteś kibicem Barcelony i śmiejesz się z długów innych klubów? :D
6
@PatrychoO Piszesz to do ludzi, którzy Pereza porównują z Sasinem, a Bernabeu już zaorali.
4
@AmigoBlancos ale przecież kopiowali z tt że zrezygnował
1
@Virusk3 ta, wszyscy odejdą XD Może jeszcze stadiony zaorają
1
@Dundersztyc ta, już nie mogę się doczekać płaczu, bo "klub x miał łatwiejszych rywali"
0
@Dundersztyc grasz z 10, o wyjście walczysz z 35, glupi czy co?
21
Świetnie, że zostaniemy w LM. Fajnie będzie mieć 35 rywali w grupie XD
0
Czy jakiekolwiek informacje o dymisjach/rezygnacjach z SL są oficjalne, czy tylko podpisane nazwiskiem dziennikarzy z twittera?
2
Nagle wszyscy odchodzą, a wczoraj jak jeden mąż byli pewni Superligi.
Coś nie chce mi się wierzyć, że Perez dałby się tak wydymać.
16
Czekamy na dymisje Laporty
4
Przecież te wszystkie rezygnacje wyglądają jak celowy troll XD
2
@pacior95 To czego Ty oczekujesz? Że Barcelona odpuści Superligę i stanie się średniakiem?
0
@mkord Nie wiem jak wygląda sytuacja z oddaniem kredytu? Po 23 latach dopiero, czy wcześniej to ma nastąpić?
7
UEFA zgarnia gigantyczne pieniądze na LM, a to przecież największe kluby generują te zyski. Nic dziwnego, że pozbyli się pośrednika i cały ogromny hajs będą dzielić między sobą. Sory, ale różnica między szacowanymi zyskami SL a LM jest wręcz absurdalna.
2
@ObiektywnyKibic121 Dzisiaj widziałem komentarze typów, którzy namawiali do oplucia Superligi i po prostu nie oglądania tego. Przyjdzie co do czego i ten format będzie robił rekordy oglądalności XD
2
@ShinobiQWE Nikt tak nie myśli. Te wszystkie groźby są po prostu śmieszne.
3
@derlysy1979 Szczerze mówiąc, może Lipsk - Atalanta bym włączył, tak to nudy
1
@lucas/catalan nikt tego nie bierze na poważnie xd
30
Przecież PSG odmawiające gry w Superlidze, bo ważniejszy jest honor i sprawiedliwość dla wszystkich to mem roku
3
Ktoś też wczoraj szedł spać niemając pojęcia, że obudzi się w innej rzeczywistości? :D
22
Mi format Superligi podoba się zdecydowanie bardziej, nie mogę się już doczekać
7
@ArterkHD No tak tak, ale też bez przesady. W sezonach 16/17 i 17/18 Benzema miał 11 i 5 bramek w lidze
2
@eckov Lepiej Ekipe, niż gościa, który ma coś z głową xd
0
@PatrykBarca Gdyby rozegrał tyle minut, to pewnie tak. Ale przez wiek i podatność na kontuzje może 20 spotkań w sezonie to będzie szczyt. A gość ma zarabiać kilka razy tyle co Brajt.
0
@PatrykBarca Widać po jego statystykach w ostatnim czasie, jak wiele strzela :P
0
@Yoshi94 no właśnie, moim zdaniem totalnie bez sensu.
0
Jak Aguero strzeli tyle goli co Martin, to będzie wynik zadowalający.