Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pytanie, po co Hazard trenuje skoro ciagle powoduje to kontuzje?
0
@Barca1992 No, dobrze, że testy robione w szpitalach działają poprawnie XD
4
Kto jest najlepszym piłkarzem w historii i dlaczego Cristiano Ronaldo?
70
Takie koszulki i człowiek jest szczęśliwszy, tyle.
8
Ważna bramka Milanu, mam nadzieję, że awansują.
14
Szkoda bardzo :/
https://zapodaj.net/images/059dc6c32155d.jpg
4
@Mns21 Ja liczę na City, kiedyś w końcu musza wygrać
0
@amanter No i? Gdyby zszedł z pensji, to klub automatycznie zarobiłby więcej
6
Brawo za walkę Panowie!
0
@DonMatteo901 A czy to nie właśnie podstawowy skład co roku upokarza się w LM?
0
@DawidekFCB tak
0
porto essa zaraz
0
@Werka7 Lepsze niż połowa polskiego trapu
0
@kuz Raczej ludziom chodzi o to, że kupno 33 letniego napastnika, który jest praktycznie cały sezon kontuzjowany i najlepszy czas ma już za sobą nie ma sensu.
Nikt nie płacze, bo z jego kieszeni Barcelona sprowadzi Aguero. Co Ty piszesz?
5
@Lub567 w takim razie super perspektywa dla nas XD
10
Taka ciekawostka:
Puig który nic nie gra - 484 minuty
Aguero - 331 minut
3
@tobiasson92 Mówiąc szczerzę, wolę zostać z Brajtłajtem.
6
Aktualny sezon jest jednym z najgorszych, o ile nie najgorszym w ostatnich latach. Ale zdecydowanie najprzyjemniej mi się ogląda mecze. Tak duże stawianie na młodzież, to było to, czego potrzebowałem. Dzięki Koeman
3
@donleo12 Chyba, że wcześniej odpadną.
1
@TheNekro94 pora umierać
0
@tmQbassive To już niefajnie. Wolałbym więcej minut dla Moriby i Puiga
1
nie no, w sumie Alaba z Aruajo na środku obrony to bym przyjął.
0
@ArterkHD A5 zdecydowanie ładniejsze, ale w tym budżecie znajdziesz naprawdę ciekawe egzemplarze A4. Kwestia na czym Ci tak naprawdę zależy.
6
Neymar już obsrał zbroje, robimy ich
1
@Rust_Cohle ja w sumie co 2-3 dni
3
Jak ten czas leci :v
https://pbs.twimg.com/media/Ev-Tj76WQAoCmn2?format=jpg&name=large
23
@tristan87 Ale Rakieta, żona też fajna
1
@KORTIS jak im sędzia przerwał kontrę 3 vs 1 to się nie dziwie, ze maja pretensje
0
@itmustbejoke Z Sevilla, bo chciałbym zobaczyć chociaż jeden tytuł podniesiony przez Leo po sezonie. W LM szans i tak nie widzę w kolejnych rundach.
5
@Miszcz Textu FCB fcbarca.com