Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Dobry rok temu skończyłem podstawkę Wiedźmina 3. Warto kupić dodatki?
6
@JimMorrisonFCB Trzeba zacząć od tego, że nikt nie jest za rodzeniem chorych dzieci, które umrą po kilku latach.
Edit: nikt normalny.
1
Vallejo wszedł w końcówce meczu na obronę i od tego czasu Granada straciła 4 bramki
3
@Mixtape Po tym co napisałeś widać, że nie oglądasz meczu.
3
Boże, jest coś takiego jak strzał, czy oni nie wiedzą?
0
Wchodzi wybawca, zobaczymy czy jest taki dobry jak mówicie :3
1
Już zaczynają leżeć
1
Dawaj Dembele do składu
8
Dembuś Ty śmieszku :v
0
@CatalanDream Czego nie zrozumiałeś w pytaniu "Messi czy Kane"?
2
Niżej mieliśmy pojedynek Kaki z Rakiticiem, więc teraz pora na kolejny.
Kto waszym zdaniem lepszy, Messi czy Kane?
0
@Nocturno Może czytali tylko do "-"
0
@Nocturno wtf, po co drugi raz napisałeś to samo xd
0
@axegrinder Acha okej, dzięki za wszystko.
42
Niech sobie biega po skrzydełku nasz Delemele. Zdrówka
1
@Matheo1899 Trzymaj się tam kolego...
0
@NGTRX Nie zdziwiłbym się, gdyby generował większe przychody od Leo
1
@maatiixx Umtiti to nam się przyda.
1
@michaleu Gdyby LaLiga grała raz na 2 lata, to by człowiek nie mógł się doczekać Eibar x Elche :D
0
@axegrinder Pierwsze to prawda, drugie to żart.
0
@amanter nie, dlaczego? XD
1
@Janiama Ale najniższe wynagrodzenie przecież podnieśli. Tak wam źle????? ^.^
3
W dodatku naszpikowane chemią :v
67
Tusquets miał jedno zadanie do zrobienia i nawet to okazało się zbyt trudne.
Ale gość, który jest połączeniem Tuska z Busquetsem po prostu musiał taki być xd
0
@NaFazieHitman @tomek8756 Faktycznie Panowie, sorki :D
0
Jestem bardzo ciekawy jakie zdanie ma La Rambla na temat aborcji. Jesteście po stronie pro-choice, czy pro-life?
https://strawpoll.com/dg2quqvex
0
Jest tutaj ktoś, kto ogląda Wiadomości w TVP w 100% na poważnie?
0
@amanter haahha
0
@PatrychoO acha, a ja myślałem, że celowo nie skończył tego golem.
2
Messi jesteś żałosny...