1

@FC1899Barca Super sprawa. Jakby poszli schematem "jedna książka - jeden sezon" to byłoby mnóstwo czasu na bardzo dokładne przełożenie książek na ekran. Filmy pod tym względem się posypały, chyba najbardziej KP.

Jeśli spin off, to czekam na huncwotów

0

@mrboom W Turcji rodzina mojej dziewczyny była 3 razy i mega polecają. Nie wiem niestety gdzie dokładnie. Grecja jakoś totalnie mnie nie przekonuje, nawet nie wiem dlaczego.

Rok temu byłem w Albanii (Durres) i było ok. Niestety morze Adriatyckie zimne i brudne. Okolica też strasznie biedna, nie było gdzie iść, bo 50 metrów od hotelu syf w każdym kierunku. Hotel, obsługa, jedzenie natomiast na wysokim poziomie.

Chyba w pierwszej kolejności najbardziej kręci mnie jednak Egipt

0

@jeyx77x Ja myślę nad Turcją i Egiptem.

0

@Mroziu Gdzie śmigasz?

1

Macie w tym roku w planach polecieć za granicę na wakacje?

0

Jak aktualnie wygląda sytuacja z wakacjami za granicą? Można będzie swobodnie latać? Czy w ogóle nie ma takiej opcji?

1

@SiSenior Po przesłuchaniu 2 kawałków, nie oceniaj całej płyty.

2

@MichalZZZ Podobał mi się, ale końcówka rozczarowująca.

0

@mkord Wystarczy włączyć TVP

1

@hoeniker a oglądasz mecze Liverpoolu? Widziałeś jak oni grają? Mają spore problemy w ataku. Trio Mane-Firmino-Salah się wypaliło, większą robotę robi Jota. Zero zaskoczenia, rywale nauczyli się bronić, grają bez błysku, nudno.

1

@Maniek9444 Dembele z Sociedad strzelił świetnie, nie wiem co wczoraj mu się stało...

1

Ma ktoś filmik z pojedynkiem szybkościowym Araujo? To było chyba w meczu z Sociedad

0

@kamilop A wiesz jakich zarobków oczekuje Alaba?

1

Co kopnął komar XD

0

No jezu Dembele obudź się, kolejna setka...

2

@macio_944 Busquets by podał XD

0

acha że takiego czegoś z 2 metrów też nie trafiają

0

hahahahah XDDDDDDDDD

0

Jak nie trafią to wyłączam

0

@ObiektywnyKibic121 Te niebieskie linie, to chyba małe boiska służące do treningów/ meczów młodzików.

0

Trzecia dogrywka w ciągu tygodnia odbije się w dalszym trakcie sezonu...

6

Słabo grał to zszedł, potrzebujemy strzelić gola, a nie podawać do najbliższego.

1

To co, 1:0 po bramce w 83 minucie?

2

@baczmus no tak, ale wersja na pianinie...

8

Ciekawe kto będzie następny

https://zapodaj.net/images/d23699f5d6f55.jpg

4

Patrząc na nasze ostatnie mecze z potężnymi zespołami z niższych lig, czeka nas męczarnia i padnięta strona kilka razy.

0

@LuisSalvano Zresztą Athletic zremisował, pewnie wygrają :p

0

Athletic dzisiaj odpadnie i nie będziemy mieć z kim przegrać tego Pucharu Króla.

1

@arasz1819 Puig? Teraz tylko Moriba

6

Salah na potrójnym kapitanie, a nie gra w pierwszym składzie XDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?