Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FC1899Barca Super sprawa. Jakby poszli schematem "jedna książka - jeden sezon" to byłoby mnóstwo czasu na bardzo dokładne przełożenie książek na ekran. Filmy pod tym względem się posypały, chyba najbardziej KP.
Jeśli spin off, to czekam na huncwotów
0
@mrboom W Turcji rodzina mojej dziewczyny była 3 razy i mega polecają. Nie wiem niestety gdzie dokładnie. Grecja jakoś totalnie mnie nie przekonuje, nawet nie wiem dlaczego.
Rok temu byłem w Albanii (Durres) i było ok. Niestety morze Adriatyckie zimne i brudne. Okolica też strasznie biedna, nie było gdzie iść, bo 50 metrów od hotelu syf w każdym kierunku. Hotel, obsługa, jedzenie natomiast na wysokim poziomie.
Chyba w pierwszej kolejności najbardziej kręci mnie jednak Egipt
0
@jeyx77x Ja myślę nad Turcją i Egiptem.
0
@Mroziu Gdzie śmigasz?
1
Macie w tym roku w planach polecieć za granicę na wakacje?
0
Jak aktualnie wygląda sytuacja z wakacjami za granicą? Można będzie swobodnie latać? Czy w ogóle nie ma takiej opcji?
1
@SiSenior Po przesłuchaniu 2 kawałków, nie oceniaj całej płyty.
2
@MichalZZZ Podobał mi się, ale końcówka rozczarowująca.
0
@mkord Wystarczy włączyć TVP
1
@hoeniker a oglądasz mecze Liverpoolu? Widziałeś jak oni grają? Mają spore problemy w ataku. Trio Mane-Firmino-Salah się wypaliło, większą robotę robi Jota. Zero zaskoczenia, rywale nauczyli się bronić, grają bez błysku, nudno.
1
@Maniek9444 Dembele z Sociedad strzelił świetnie, nie wiem co wczoraj mu się stało...
1
Ma ktoś filmik z pojedynkiem szybkościowym Araujo? To było chyba w meczu z Sociedad
0
@kamilop A wiesz jakich zarobków oczekuje Alaba?
1
Co kopnął komar XD
0
No jezu Dembele obudź się, kolejna setka...
2
@macio_944 Busquets by podał XD
0
acha że takiego czegoś z 2 metrów też nie trafiają
0
hahahahah XDDDDDDDDD
0
Jak nie trafią to wyłączam
0
@ObiektywnyKibic121 Te niebieskie linie, to chyba małe boiska służące do treningów/ meczów młodzików.
0
Trzecia dogrywka w ciągu tygodnia odbije się w dalszym trakcie sezonu...
6
Słabo grał to zszedł, potrzebujemy strzelić gola, a nie podawać do najbliższego.
1
To co, 1:0 po bramce w 83 minucie?
2
@baczmus no tak, ale wersja na pianinie...
8
Ciekawe kto będzie następny
https://zapodaj.net/images/d23699f5d6f55.jpg
4
Patrząc na nasze ostatnie mecze z potężnymi zespołami z niższych lig, czeka nas męczarnia i padnięta strona kilka razy.
0
@LuisSalvano Zresztą Athletic zremisował, pewnie wygrają :p
0
Athletic dzisiaj odpadnie i nie będziemy mieć z kim przegrać tego Pucharu Króla.
1
@arasz1819 Puig? Teraz tylko Moriba
6
Salah na potrójnym kapitanie, a nie gra w pierwszym składzie XDDD