Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 Szybko się to zmienia
1
@MarcelNJ11 Co osiągnął? Wstyd dla rodziny?
6
Szpaku komentujący mecz. Nostalgia, poczucie bezpieczeństwa, chęć do życia.
0
Fajna kamera w powtórkach meczu Juve x Napoli. Zza lini bocznej, jak w FMie
2
@Michal03 Barcelona wydaje najwięcej na pensje piłkarzy, a kibice mają zbierać pieniądze, przecież to śmieszne
0
@Avatarr I kto ma się zrzucać?
0
@Drozdu7 Ja to jestem uzależniony od zbierania wszystkiego, straszna choroba...
1
Polubiłem ostatnio dodawać tutaj nic nieznaczące ankiety.
Wybieramy ulubiony klub z Premier League, czas start!
https://strawpoll.com/kzg678a9v
0
FM20 kariera Pedriego. Aktualnie ma 31 lat, więc jeszcze trochę pogra :>
https://zapodaj.net/images/76195361b7e84.png
62
Już nie tylko Messi. Puig rownież zdecydował, że chce dzisiaj zagrać.
1
@Janiama łeee a co to za problem se wejść pod górkę?????
0
@MNSbEstEver Głosowanie było przed meczem :D
0
@tbas Był na 8 miejscu :3
1
3 dni temu udostępniłem ankietę, w której wybieraliśmy najlepszego gracza Barcelony pomijając Leo Messiego.
Wyniki: https://zapodaj.net/images/c0f9822385779.png
0
Wiemy, że bardzo ciężko zmieścić Pedriego i Puiga w jednym składzie Barcy. Jak waszym zdaniem Barcelona powinna pogodzić tych dwóch panów?
ankieta: https://strawpoll.com/3qv5yh8oy
0
Lubicie swoją pracę, czy może jest to nieprzyjemny obowiązek?
0
@Comentateiro Sam zacząłeś. Pozdrawiam.
0
Jedna z poniższych dyskusji nasunęła mi pewną myśl. Wielki piłkarz a później również genialny trener? Cruyff i kto jeszcze?
0
@Comentateiro Bo wszystko wiesz lepiej.
0
@Comentateiro ok boomer, nie będę nawet próbował dyskutować.
0
@Comentateiro acha, że jak wyszedł z pod pressingu to znaczy, że grał świetnie XD
1
@paweldunajecfcb studiujesz coś?
0
@Felippe96 Z tego co wiem, to za każdy sprawdzany numer VIN trzeba osobno płacić.
0
@busquets5 ja czekałem 2 dni robocze
1
@barczyk I jeszcze może sam wszedł na boisko i sam się wyznaczył do ostatniego karnego. essa.
2
@DanielOOL Dembele swoim karnym zasłużył na opaskę kapitańską.
12
Dajcie jeszcze 17 reklam na mobilnej stronie, to może wystarczy na normalne serwery.
13
Za 15 minut Puig z oficjalnego konta doda swojego karnego, w tle oczywiscie muzyka z Titanica.
0
@kuz jednostka długości
0
@Dzemix111 Ja 177cm