0

Panowie, ile macie cm? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko bez oszukiwania, mówimy szczerze.

0

Próbuj Dembuś, próbuj... w Tobie nasza nadzieja.

1

@Maniek9444 Dzięki :3

0

@joloskyy Bo morsują w weekendy. Poczekaj kilka dni.

0

Przesyłał ktoś kopię danych z endomondo? Czekam już od godziny na maila.

0

@AdiKingu96 Jestem z Tobą byczku, spokojnie.

1

1

@Fawrf Ajfona, bo to najlepsze telefony :p

1

@kubix05 ale z ziomkami byliśmy na przerwach ślizgawka makers, ale później przychodzili szefowie z 5 podstawówki i kazali wypierpapier...

1

@MesQueUnClub96 Niestety tragicznie im idzie i awansowali do A klasy.

3

@sawyer00 Tamten Pedrito miałby teraz pierwszy skład.

3

Wybieramy najlepszego gracza Barcelony (bez Leo Messiego)

https://strawpoll.com/jpwbd7j1o

4

@Mario96w Leo Beenhakker> Leon zawodowiec> seat leon> Leo Messi > Leo di Caprio > Leo da Vinci

0

@FCB24 Może dlatego, że mega podobają mi się dziewczyny naturalne, z jak najmniejszą ilością makijażu :D
Już dodałem więcej fotek.

0

@draxidox Piękny chłopak

1

@VenoM haha, chłopaki mentalnie w przedszkolu, fajnie

1

@Barcza223 Udowodniłeś, że Dembele i Braithwaite są lepsi przeciwko ferevancaros, a nie ogólnie.

2

@paweldunajecfcb No trochę słabo wyszło. Imo jednak Kotleszka jest jednym z najlepszych dziennikarzy w Polsce i powinien zastąpić Smoka jako prowadzący HP.

3

@Fawrf no fakt, asyst ma dużo więcej. Może niekoniecznie patrząc na prime, Lewandowski dużo lepiej się prowadzi.

5

@Fawrf 59 goli Suareza vs 55 Lewandowskiego. Faktycznie nie ma o czym dyskutować.

0

@clyde Podpięty dostęp na stałe? A to nie jest tak, że logujesz się na jakim urządzeniu chcesz?

0

@Dejvo no tak, bo 13 letni człowiek dopiero się chodzić uczy XD


Puig widocznie jest słaby, dlatego kolejny trener na niego nie stawia. Ale oczywiście ludzie, którzy go widza tylko w tv wiedza lepiej niż zawodowcy XD

1

@ronni37 Ja się nie dziwie akurat. Puig się zachowuje, jakby miał 13 lat.

3

@Bartunek już zgłosiłem Cię @czółkovsky

1

@MesQueUnClub96 W sumie to mam jeden od 12 lat, bo działa i nigdy nie miałem z nim problemów.

6

@BXOD


Royston Drenthe, były piłkarz Realu. Trochę przytył xd

Wygląda jak Umtiti za 1,5 roku

1

0

@Herato To już druga sprawa, na szczęście w kolejnym sezonie przyszedł Villa i w końcu Guardiola trafił :D

0

@Herato Eto'o miał konflikt z Guardiolą i dlatego odszedł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?