Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Panowie, ile macie cm? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko bez oszukiwania, mówimy szczerze.
0
Próbuj Dembuś, próbuj... w Tobie nasza nadzieja.
1
@Maniek9444 Dzięki :3
0
@joloskyy Bo morsują w weekendy. Poczekaj kilka dni.
0
Przesyłał ktoś kopię danych z endomondo? Czekam już od godziny na maila.
0
@AdiKingu96 Jestem z Tobą byczku, spokojnie.
1
@MesQueUnClub96 Milan
1
@Fawrf Ajfona, bo to najlepsze telefony :p
1
@kubix05 ale z ziomkami byliśmy na przerwach ślizgawka makers, ale później przychodzili szefowie z 5 podstawówki i kazali wypierpapier...
1
@MesQueUnClub96 Niestety tragicznie im idzie i awansowali do A klasy.
3
@sawyer00 Tamten Pedrito miałby teraz pierwszy skład.
3
Wybieramy najlepszego gracza Barcelony (bez Leo Messiego)
https://strawpoll.com/jpwbd7j1o
4
@Mario96w Leo Beenhakker> Leon zawodowiec> seat leon> Leo Messi > Leo di Caprio > Leo da Vinci
0
@FCB24 Może dlatego, że mega podobają mi się dziewczyny naturalne, z jak najmniejszą ilością makijażu :D
Już dodałem więcej fotek.
0
Wpadł temat Wieniawy, więc przy okazji wrzucam ankietę.
Julia Wieniawa czy Wiktoria Gąsiewska?
Julia: https://cdn.galleries.smcloud.net/t/galleries/gf-PkMT-PH8v-ifHT_julia-wieniawa-664x442-nocrop.jpg
https://otopress.pl/wp-content/uploads/2020/03/Julia-Wieniawa-Instagram-1-768x475.jpg
Wiktoria: https://obcas.pl/wp-content/uploads/2020/07/Screenshot_16-5.jpg
https://s2.zeberka.pl/wp-content/uploads/sites/3/2020/03/11/Wiktoria-G%C4%85siewska.jpg
https://strawpoll.com/4c45bgdvy
0
@draxidox Piękny chłopak
1
@VenoM haha, chłopaki mentalnie w przedszkolu, fajnie
1
@Barcza223 Udowodniłeś, że Dembele i Braithwaite są lepsi przeciwko ferevancaros, a nie ogólnie.
2
@paweldunajecfcb No trochę słabo wyszło. Imo jednak Kotleszka jest jednym z najlepszych dziennikarzy w Polsce i powinien zastąpić Smoka jako prowadzący HP.
3
@Fawrf no fakt, asyst ma dużo więcej. Może niekoniecznie patrząc na prime, Lewandowski dużo lepiej się prowadzi.
5
@Fawrf 59 goli Suareza vs 55 Lewandowskiego. Faktycznie nie ma o czym dyskutować.
0
@clyde Podpięty dostęp na stałe? A to nie jest tak, że logujesz się na jakim urządzeniu chcesz?
0
@Dejvo no tak, bo 13 letni człowiek dopiero się chodzić uczy XD
Puig widocznie jest słaby, dlatego kolejny trener na niego nie stawia. Ale oczywiście ludzie, którzy go widza tylko w tv wiedza lepiej niż zawodowcy XD
1
@ronni37 Ja się nie dziwie akurat. Puig się zachowuje, jakby miał 13 lat.
3
@Bartunek już zgłosiłem Cię @czółkovsky
1
@MesQueUnClub96 W sumie to mam jeden od 12 lat, bo działa i nigdy nie miałem z nim problemów.
6
@BXOD
Royston Drenthe, były piłkarz Realu. Trochę przytył xd
Wygląda jak Umtiti za 1,5 roku
1
Siema, czy to fejk?
https://zapodaj.net/images/52a4c1cc2d3ba.jpg
0
@Herato To już druga sprawa, na szczęście w kolejnym sezonie przyszedł Villa i w końcu Guardiola trafił :D
0
@Herato Eto'o miał konflikt z Guardiolą i dlatego odszedł.