Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
67
Wolę błędy młodego piłkarza, który ma całą karierę przed sobą, niż błędy 32 letniego Busquetsa, który wygrał już wszystko, a swój prime time ma za sobą.
0
@BrzydkiAS Nie boli mnie najlepszy piłkarz świata Robert Lewandowski. Nie kłam.
63
Barcelona w 2009 - 6 trofeów
Bayern w 2020 - 5 trofeów
Fakt, nie opinia.
0
@Keson Niech najpierw zaczną zarabiać na poziomie.
0
@LeoMessi1994 6
0
Messi zaraz z łokcia komuś strzeli i fajrant.
1
Puig świetna zmiana, brawo.
0
Już się nie obsrajcie, zmiany będą w ligowym meczu w weekend, żeby odpoczęli przed PSG.
0
@Naturopata A gdzie jest ten wasz niesamowity Puig? XD
0
No, to teraz możecie narzekać na sędziego.
8
@LuisSalvano Messi nawet jakby go skopał, to tutaj zebrałby brawa XD klasyk
0
a on co znowu robi XDD
0
@AV0CAD0 ale jaki szpaku? z kiedy to?
1
Ale my gramy tragicznie, każda stykowa piłka na korzyść Sevilli
0
Rakitic to chyba nie chciał gola strzelić tym strzałem.
0
@Gaz @rayqi Dzięki Panowie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Potrafi ktoś to rozwiązać?
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/149259959_1128098264326955_7968514536301022468_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=3&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=OILfb8pYmWsAX9M6xLj&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=77222782450246ca119822c9d74196f8&oe=604821A5
3
Messi w szatni został.
2
Delemele kot jakich mało
6
@Antimadridista~ real hidden camera
5
@Kubox Wszystko wytrzymam, ale farmazony i gadanie o niczym Kowala to zbyt wiele
4
Oby to był początek długiego okresu słabej formy Atletico.
0
Najlepszy na świecie :3
0
@ShinobiQWE "oj dziecko dziecko, dziadek wiecej na swiecie jest od Ciebie i wie lepiej. Ty za smarkaty jesteś, tylko te głupoty w internetach czytasz..."
0
Jeśli ktoś używa gog.com to pisać na priv, bo mam sprawę :D Głównie fani Wiedźmina 3
4
@Messiah10 Chyba chodziło im o mecz z Chelsea z 2009 roku.
1
@Bobo25 Dzięki :D
0
O co chodzi z Justice League Zacka Snydera? Totalnie nie jestem w temacie, to jest ten sam film, ale rozbudowany?
0
@lukaszbrk Dlaczego "jakimś cudem"? Czy naprawdę PSG w tym sezonie jest na jakimś nieosiągalnym dla nas poziomie? W lidze oglądają plecy Lyonu i Lille, a tutaj traktuje się Paryżan jak potęgę z którą nie mamy szans.