5

@MysticCat kiedyś były i ludzie po prostu dawali minusy hurtowo, dla beki.

0

@MesQueUnClub_87 to nie jest pocieszająca wiadomość, dzięki :D

1

Wczoraj dentysta zatruł mi ząb i mam tak chodzić przez następny tydzień. W ustach czuje nieprzyjemny posmak, taki zapach jaki jest u dentysty :D

Po wypłukaniu jamy ustnej mam z tym spokój na max godzinkę, ale ile można? To się jakoś wywietrzy i samo zniknie, czy będę chodził z tym posmakiem i zapachem do kolejnej wizyty?

1

@Xavyol Dla mnie każdy kawałek PRO8L3MU to totalny sztos.

0

@Maciek069 a komu powinni dać nr 9 Twoim zdaniem?

2

Uwielbiam wracać do tego filmiku :D


8

Ciekawostka:

Po wejściu na Twitter Marcina Gortata, dowiemy się, dlaczego nosi przydomek Polski Młot.

0

Gramy na 3 czy 4 obrońców?

0

@Gonzo349 i słusznie

2

@tomek8756 Do dziś stosuje się do tych zaleceń

8

1

@PatrychoO A Gdyby złoty kolor zmienić na bordowy, a biały na granatowy? Mógłby boleć brak pasów, ale imo dużo lepsze niż ten szrot na następny sezon.

2

Jestem ciekawy jakie odczucia macie do takiego projektu.
Moim zdaniem są bardzo ładne.
Wiadomo jednak, że coś takiego nie powstanie, bo wyglądają jak koszulki Realu.

https://pbs.twimg.com/media/ExVjUiIWYAEdLz4?format=jpg&name=900x900

0

Totalnie nie jestem w temacie, co to za info o kontuzji Fatiego? Jaka jest ostateczna wersja newsa? Fake czy faktycznie są jakieś problemy?

0

Kto w naszej reprezentacji będzie grać na wahadłach?

0

Niepotrzebnie mrugałem...

0

@Messibestplayerintheworld W tym sezonie nawet w połowie spotkań nie zagrał. Umiejętności są i będą, ale na totalny szczyt moim zdaniem już nie wróci.

1

Gdyby Neymar został, pewnie byłby już w top 3 strzelców Barcelony w całej historii.
W PSG jest w cieniu Mbappe, coraz mniej ludzi bierze go na poważnie.

16

@NorbiTBOB Moim zdaniem są przesadzone

4

@Wittgenstein Marvel ma Thora, który jest bogiem i Kapitan Marvel, która jest bardzo mocna

0

@mat32 u mnie od tygodnia nie było poniżej 0 i według prognoz nie ma już być.

0

Panowie, kiedy zmieniacie opony na letnie?

1

@kuz Przez Kowala nie chce się oglądać.

1

@Transu96 Co kto woli :D

1

@myscooter Pisząc post myślałem o osobach, które podstawkę już mają :)
Ale kozak promka, warto kupić nawet "na potem" :d

1

Krew i Wino za 23 ziko na steam, jakby ktoś jeszcze nie grał :D

3

@PatrychoO za dzieciaka w wakacje na jakiejś stronie oglądałem miodowe lata. Jak się skończyły odcinki, to leciałem od początku XD

22

@SteuerFreiMoney wziąłem kredyt na rozwinięcie biznesu, głupi ja, mogłem biegać z kilogramami XD

1

@TR3VOR no, że spustowane takie

1

@PatrychoO PSG klepnie Bayern, zajdzie daleko w LM, a Francja wygra Euro. Mbappe dostanie Złotą Piłkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?