Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@MysticCat kiedyś były i ludzie po prostu dawali minusy hurtowo, dla beki.
0
@MesQueUnClub_87 to nie jest pocieszająca wiadomość, dzięki :D
1
Wczoraj dentysta zatruł mi ząb i mam tak chodzić przez następny tydzień. W ustach czuje nieprzyjemny posmak, taki zapach jaki jest u dentysty :D
Po wypłukaniu jamy ustnej mam z tym spokój na max godzinkę, ale ile można? To się jakoś wywietrzy i samo zniknie, czy będę chodził z tym posmakiem i zapachem do kolejnej wizyty?
1
@Xavyol Dla mnie każdy kawałek PRO8L3MU to totalny sztos.
0
@Maciek069 a komu powinni dać nr 9 Twoim zdaniem?
2
Uwielbiam wracać do tego filmiku :D
8
Ciekawostka:
Po wejściu na Twitter Marcina Gortata, dowiemy się, dlaczego nosi przydomek Polski Młot.
0
Gramy na 3 czy 4 obrońców?
0
@Gonzo349 i słusznie
2
@tomek8756 Do dziś stosuje się do tych zaleceń
8
Gdyby tylko wtedy trafił...
https://pbs.twimg.com/profile_banners/1330815459231457280/1615635644/1500x500
1
@PatrychoO A Gdyby złoty kolor zmienić na bordowy, a biały na granatowy? Mógłby boleć brak pasów, ale imo dużo lepsze niż ten szrot na następny sezon.
2
Jestem ciekawy jakie odczucia macie do takiego projektu.
Moim zdaniem są bardzo ładne.
Wiadomo jednak, że coś takiego nie powstanie, bo wyglądają jak koszulki Realu.
https://pbs.twimg.com/media/ExVjUiIWYAEdLz4?format=jpg&name=900x900
0
Totalnie nie jestem w temacie, co to za info o kontuzji Fatiego? Jaka jest ostateczna wersja newsa? Fake czy faktycznie są jakieś problemy?
0
Kto w naszej reprezentacji będzie grać na wahadłach?
0
Niepotrzebnie mrugałem...
0
@Messibestplayerintheworld W tym sezonie nawet w połowie spotkań nie zagrał. Umiejętności są i będą, ale na totalny szczyt moim zdaniem już nie wróci.
1
Gdyby Neymar został, pewnie byłby już w top 3 strzelców Barcelony w całej historii.
W PSG jest w cieniu Mbappe, coraz mniej ludzi bierze go na poważnie.
16
@NorbiTBOB Moim zdaniem są przesadzone
4
@Wittgenstein Marvel ma Thora, który jest bogiem i Kapitan Marvel, która jest bardzo mocna
0
@mat32 u mnie od tygodnia nie było poniżej 0 i według prognoz nie ma już być.
0
Panowie, kiedy zmieniacie opony na letnie?
1
@kuz Przez Kowala nie chce się oglądać.
1
@Transu96 Co kto woli :D
1
@myscooter Pisząc post myślałem o osobach, które podstawkę już mają :)
Ale kozak promka, warto kupić nawet "na potem" :d
1
Krew i Wino za 23 ziko na steam, jakby ktoś jeszcze nie grał :D
3
@PatrychoO za dzieciaka w wakacje na jakiejś stronie oglądałem miodowe lata. Jak się skończyły odcinki, to leciałem od początku XD
22
@SteuerFreiMoney wziąłem kredyt na rozwinięcie biznesu, głupi ja, mogłem biegać z kilogramami XD
1
@TR3VOR no, że spustowane takie
1
@PatrychoO PSG klepnie Bayern, zajdzie daleko w LM, a Francja wygra Euro. Mbappe dostanie Złotą Piłkę