Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Jestem ciekawy jej reakcji, gdy już ogarnęła co jest 5 XD
https://pbs.twimg.com/media/E2aIQcPXEAITxFT?format=jpg&name=900x900
1
@BartaxXx Toxic to miał potencjał na ameryczke, zupełnie inny poziom xd
1
Zabawmy się :)
Wyobraźcie sobie, że żyjemy w alternatywnej rzeczywistości i możecie wybrać jednego z tych piłkarzy do składu Barcelony. Niestety nie może być za łatwo i wybór jednego z nich, oznacza odejście Messiego.
Co robicie?
https://strawpoll.com/arke3khxz
1
@John_Doe Będzie, zaplanowana na 21, ale może się przełoży :)
1
@BoRoWieC na to liczę :*
9
@Kurkmen AHAAHA pewnie foliarz ;dDDDD
6
@Rastafarnianin Połowa tutaj nie pamięta czasów Ronaldinho
20
Właśnie zjadłem kolacje :). Wszystko bardzo sprawnie, 20 minut i po sprawie
4
@PatrychoO Chyba mocno nie chcesz tego widzieć, bo ja widzę.
1
Stanowski został w domu chyba XD
0
Skoro już Stano o tych samych falach mówi, to ciekawe, czy nadaje na tych samych co Pol.
8
Czego Stanowski nie rozumie? Nie da się tego słuchać.
3
@culesjasiules Jak widzę jakieś teorie na temat słabego Ter Stegena, to nie wiem, czy się śmiać, czy płakać. Co wy dajecie XD
0
Napoli to zawsze musi wszystko zepsuć xd
5
Dla Polaka nie ma nic gorszego, niż drugi Polak.
22
Komentarz usunięty
6
@Danger204 Nie muszę wchodzić w to, a wiem, co wysłałeś XD
109
@michaleu Przegranej ligi w 38 kolejce do gabloty nie wsadzą raczej. Wolę Puchar.
2
@Urban08 Będą mieć 2 pkt przewagi nad Liverpoolem przecież
1
@Nano22 Ja mam na imię Adrian i koronę przeszedłem tak samo jak Ty. Ale imienia na Adrian nie zmieniajcie, bo jest tragiczne.
3
@DLFCB Mi tam się podoba to jak Niemcy trzęsą pordkami przed Polakiem :3
2
Liverpool kosztem Leicester w LM, szkoda.
2
@marcin000019 Zmienił podejście i widać efekty, bo kontuzje w tym sezonie nie były problemem. Jego problemem jest głowa i styl gry Barcelony. On po prostu nie pasuje do gry piłką. To idealny piłkarz do gry z kontry. A talent ma ogromny
3
@marcin000019 Serio? Dembele ma talent i to nie "jakiś"
1
@jedrek7000 możesz się zalogować przez facebooka itp i normalnie płacisz z góry.
0
@Pogba i zapomną, jak za każdym razem xd
0
@szonik94 Parke jedyne co robił, to prowokował i skracał dystans, nie musiał nawet uderzać. Zniszczył Polaka głowa
14
Fajna gala, ale zakończona totalna żenada ze strony włodarzy. Aż mnie wykręca z zażenowania.
3
ManUtd oszczędzał się na mecz z Liverpoolem i dostał przez to od Leicester. Z Liverpoolem swoją drogą też dostali. Jeszcze porażka z Villarreal i wakacje.
6
Świetne ustawienie bramkarza United DXDDDD