0

@TheHeisenberg Może pomyliłem pojęcia :D Chodzi mi o urządzenie, które będzie pomocne podczas biegania, czy jazdy na rowerze, tylko tyle.

0

Smartwatch do 200zł? Głównie chodzi o bieganie.

2

@martin3131 A widziałeś na którym miejscu w lidze jest Liverpool?

29

@BarcaInfo Świetnie, oby się zgodził.

10

Sezon na " z Lewandowskim by awansowali" uważam za otwarty.

0

Te kontry PSG w drugiej połowie to parodia

1

Ale się zemściło XDD Kocham ten sport

31

Niesamowite jak się wczoraj Borek odpalał z tym akcentem przy wymawianiu „Mbappe”.

Najlepsze, że czasem słowo przed i po tez mówił z francuskim akcentem XD

0

Mbappe dzisiaj kolejny krok po ZP :v

1

@V e B 96 dlaczego niby tragiczny?

0

Co chłop dzień ma

5

Jeszcze kilka godzin temu była tutaj beka z kibiców Realu narzekających na sędziowanie pod Barcelonę, a teraz taka sama sytuacja jest na naszej stronie XD

0

@Nicko Ale co skasował Diasa to jego :D

0

Też już nie przesadzajmy z tym "Mistrzem Anglii", bo oni aktualnie są na 7 miejscu w lidze.

1

Nowe logo narazie mają tylko użytkownicy premium chyba :/

0

Odpalony mecz ManCity i od razu lepszy humor Panowie.

0

@Sulimo My wczoraj

0

@Slawek1999 jest holendrem i to z darmo

0

Będzie magik po meczu robiony chyba.
Mane i Salah jak juniorzy do walizki spakowani i na lotnisko

0

@Kgorecki2500 "Narkotyki to syf i mega biznes, czaisz?"

0

@Avatarr Ale powiedz mi co zrobił Puig przez te kilka minut, że jego wejście oceniamy na pozytywne?

0

Chciałbym powiększyć grono znajomych na filmwebie, by mieć większe porównanie w ocenach.
Jak ktoś chętny, to zapraszać :D
https://www.filmweb.pl/user/RendersM

1

@Mathew86 To działa w dwie strony przecież.

17

Bez kitu, Haaland w Barcelonie, Mbappe w Realu i zaczynamy nową erę wojny z Madrytem.

3

@Kettger Jak to zobaczyłem, to nie mogłem się pozbierać przez kilka minut. Masakra, jak tak można...

0

nie klęknęli bo na twitterze kpopiary zrobiłyby im #overparty

0

@Borneo nie chodzę do kościoła
@LS w sumie nie miasto, a trochę większa wieś. Narazie info tylko na fb parafii, jak będzie jakiś artykuł w internecie to wrzucę link :D

3

Ksiądz w mojej parafii zemdlał podczas mszy i okazało się, że ma koronawirusa.

Teraz parafia poprzez Facebook nawołuje, by wszyscy którzy byli w kościele w ciągu ostatnich 14 dni skontaktowali się z sanepidem.

1

@Kibic1998 zależy jaki masz budżet

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?