Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheHeisenberg Może pomyliłem pojęcia :D Chodzi mi o urządzenie, które będzie pomocne podczas biegania, czy jazdy na rowerze, tylko tyle.
0
Smartwatch do 200zł? Głównie chodzi o bieganie.
2
@martin3131 A widziałeś na którym miejscu w lidze jest Liverpool?
29
@BarcaInfo Świetnie, oby się zgodził.
10
Sezon na " z Lewandowskim by awansowali" uważam za otwarty.
0
Te kontry PSG w drugiej połowie to parodia
1
Ale się zemściło XDD Kocham ten sport
31
Niesamowite jak się wczoraj Borek odpalał z tym akcentem przy wymawianiu „Mbappe”.
Najlepsze, że czasem słowo przed i po tez mówił z francuskim akcentem XD
0
Mbappe dzisiaj kolejny krok po ZP :v
1
@V e B 96 dlaczego niby tragiczny?
0
Co chłop dzień ma
5
Jeszcze kilka godzin temu była tutaj beka z kibiców Realu narzekających na sędziowanie pod Barcelonę, a teraz taka sama sytuacja jest na naszej stronie XD
0
@Nicko Ale co skasował Diasa to jego :D
0
Też już nie przesadzajmy z tym "Mistrzem Anglii", bo oni aktualnie są na 7 miejscu w lidze.
1
Nowe logo narazie mają tylko użytkownicy premium chyba :/
0
Odpalony mecz ManCity i od razu lepszy humor Panowie.
0
@Sulimo My wczoraj
0
@Slawek1999 jest holendrem i to z darmo
0
Będzie magik po meczu robiony chyba.
Mane i Salah jak juniorzy do walizki spakowani i na lotnisko
0
@Kgorecki2500 "Narkotyki to syf i mega biznes, czaisz?"
0
@Avatarr Ale powiedz mi co zrobił Puig przez te kilka minut, że jego wejście oceniamy na pozytywne?
0
Chciałbym powiększyć grono znajomych na filmwebie, by mieć większe porównanie w ocenach.
Jak ktoś chętny, to zapraszać :D
https://www.filmweb.pl/user/RendersM
1
@Mathew86 To działa w dwie strony przecież.
17
Bez kitu, Haaland w Barcelonie, Mbappe w Realu i zaczynamy nową erę wojny z Madrytem.
3
@Kettger Jak to zobaczyłem, to nie mogłem się pozbierać przez kilka minut. Masakra, jak tak można...
0
nie klęknęli bo na twitterze kpopiary zrobiłyby im #overparty
0
@Borneo nie chodzę do kościoła
@LS w sumie nie miasto, a trochę większa wieś. Narazie info tylko na fb parafii, jak będzie jakiś artykuł w internecie to wrzucę link :D
3
Ksiądz w mojej parafii zemdlał podczas mszy i okazało się, że ma koronawirusa.
Teraz parafia poprzez Facebook nawołuje, by wszyscy którzy byli w kościele w ciągu ostatnich 14 dni skontaktowali się z sanepidem.
1
@Kibic1998 zależy jaki masz budżet
0
Komentarz usunięty